Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Mon cheri może trzy to za dużo, spróbuj po jednym. A najlepiej to na próbkach się wzorować. U mnie to się sprawdza jak kupuję kosmetyki w Daglasie to w prezencie zawsze wrzucają jakiś zapach lub zapachy to naprawdę się sprawdza. Bo można w swoich warunkach przetestować zapach i na przykład cały dzień na skórze: rano, w południe i wieczorem jak reagujemy na wydzielaną woń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOn cheri jak lubisz Kenzo wąchałaś jego nowy zapach (tzn u nas widziałam) nazywa się to: Madly Kenzo i tu są i kwiaty i piżmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko!! już prawie 1-sza, wieczorem wypiłam Latte z mojego ekspresu - udało mi się zrobić takie trójwarstwowe juupii! a teraz spać nie mogę....ale dobranoc:) o Przyszła mi na myśl Zuzka, ależ to strasznie nie móc zasnąć...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo, ja Ci polecam lekturę nasz.bocian.pl, zwłaszcza temat "Same cuda". Wielu dziewczynom z AMH 0,2 się udało. A Twój wynik wcale nie jest najgorszy, tylko czasu trochę mniej. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Rachelko, x usciski dla Ciebie 🌼 Mysle, ze Twoj wynik jest normalny w naszym wieku. Pewnie wszytkie na tym samym wozku jedziemy, aktywnosc jajnikow powoli dobiega konca :( Nie znaczy to, ze jestes bez szans tylko, ze moze te jajeczeka, ktore masz warto by bylo na in vitro przeznaczyc. Myslalas o tym? x x Jezeli o perfumy chodzi to polecam wyprobowac Be21 firmy Orlane. Wyprobowac na skorze i poczekac chwile. Oprocz tego uzywam ostatnio Lady Million - opakowanie jest ochydne :( ale zapach warto wyprobowac. Choc Be 21 i tak ladniejsze :) Uprzedzam, ze nikt tego nie zna i trudno znalezc :) Najlepiej na stoiskach kosmetycznych Orlanu. x x Zmykam zaraz do Dsseldorfu. Pojedziemy takim pociagiem sprinterem (nazywa sie to tu ICE) wiec podroz zajmie to raptem godzine z hakiem. W pociagu przychodzi kelner i serwuje napoje to bedzie akurat dosc czasu herbatki sie napic :) Bardzo lubie te Niemieckie pociagi mrozone (ICE train - hehehe) ;) x x Milego dnia wszytkim! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z kawką:) Rachelka i widzisz nie jest tak źle jak Ci się na początku wydawało. Bo właśnie po to są leki na stymulację:):):) Do menopauzy jeszcze trochę, jak bierzesz clo to pęcherzyki będą lepszej jakości i naprawdę jest nadzieja:) Myslę, że lekarz wcale Cię nie naciąga, po prostu ocenia realnie sytuacje, przecież nie obiecał Ci, że zajdziesz na pewno w ciążę, tylko powiedział, że jest szansa, a to akurat prawda. Pęcherzyk jest prawidłowy, teraz tylko M potrzebny bedzie:):):) Ivanka no nareszcie! komuś się podobają prefumy z firmy Guerline, ja nawet o nich nie pisałam, bo nie wierzyłam, że ktoś je może znać. Ja kocham te perfumy, mam je zawsze na stanie, jak się nimi popryskam to po prostu rozpływam się i wydaje mi się, że jestem, młoda, piękna, seksowna i pociągająca;););) .....no zagalopowałam się trochę, ale to chyba właśnie o to chodzi jak się perfumy do siebie dobierze. Nie używam ich na co dzień żeby mi się nie znudziły. Moje nazywają się AQUA ALLEGORIA PAMPLELUNE. Pozdrawiam, idę piec szarlotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, ale wczoraj byłyście aktywne:DJa padłam o 22-iej. Chciałam jeszcze coś obejrzeć w tv, ale nie dałam rady. Przynajmniej się wyspałam, bo wstałam o 8-ej, także zaliczyłam 10h snu. Pojechałam na badanie krwi. Poza toxo postanowiłam przebadac się tak ogólnie, a więc morfologia, rozszerzony cholesterol, glukoza. Z toxo pójdę do gina i chyba jeszcze raz pogadam o innych badaniach. Rachela, co do Twojego wyniku, to mamy tutaj chyba podobne zdanie. Wiadomo, szału nie ma, ale i wiek dojrzały. Kobietki z gorszymi wynikami zachodzą. A co do lekarza...wiadomo, że dla niego to biznes, ale gdybyś była beznadziejnym przypadkiem, to chyba odpuściłby Ci. Takie moje zdanie. Poza tym, powiedz sama, dasz tak po prostu za wygraną? Nie wierzę. Każdą szansę trzeba wykorzystać. Jesteś o tyle w lepszej sytuacji niż np.ja, że masz już dzieci. Wiem, że to może względne pocieszenie, ale faktem jest, że ja ich nie mam.... 🌼 Z perfumami jak ze wszystkim innym, rzecz gustu. W końcu jest tyle zapachów, że mozna dostać zawrotu głowy. A przecież jednak większość z nich ma swoich amatorów, jednych odrzucają, innych wręcz przeciwnie. Fajnie jest znaleźć ten swój aromacik:DCzasami na kimś podoba się, a na sobie już nie. Mnie czasami coś się spodoba, ale nie lubie jak zapach jest bardzo ulotny i po krótkim czasie go nie czuć. Miałam kiedyś Boss Femme, podobał mi sie bardzo, ale poprzestałam na jednym flakonie, bo był słabiutki. Tak poza tym, to też lubię próbki i kupowanie po ich użyciu i upewnieniu się. Przy okazji powącham zapachy, które wymieniłyście. Mon cheri, nie zajarzyłam z tym, że chciałaś byc taktowna wobec męża i nie zrobiłaś mu przykrości z wymianą perfum. 🌼 Pogoda jest okropniasta. Ciemno, deszczowo... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tu cisza, jaki tu spokój;) Ja niestety jestem sama, m wyjechał:OA pogoda w sam raz na.... 🌼 Odebrałam wyniki toxo i badań ogólnych. Zawsze mi się wydawało, że jak są normy, to i wyniki łatwo oczytać:DWszystko mam w normie, tylko toxo nie za bardzo zrozumiałam. Może dlatego fin powiedziała, że jak będą wyniki, to mam do niej przyjść. Dzisiaj po przebudzeniu czułam podbrzusze, pierwszy raz od straty. Nie mogę tego nazwać bólem, ale coś czułam. Może to pierwszy zwiastun@ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja dzisiaj byłam na kursie, później w ramach relaksu poszłam z koleżanką z kursu na lody do galerii. Ona lubi bardzo ciuchy (i oglądać i kupować) i nie mogłam jej odmówić wizyty w kilku :) Już mi dzisiaj trochę przeszło. Bo wczoraj miałam koszmarny humor. Ten wynik jakiś szok u mnie wywołał.... Macie rację, pewnie taki wynik to norma w tym wieku, a ja nie wiem dlaczego miałam przekonanie, że takie u mnie wszystko ekstra, nawet jajniki ;) W necie piszą, że min. to 1, na wyniku i wg mojego gina powinno być powyżej 1,4 - trochę mi brakuje... :( Wiem Liilly, jestem szczęściarą, że mam dzieci... Też to sobie powtarzam, głupio mi, że czasem brak mi pokory :O M nie będzie cały tydzień, więc nawet jak będzie owu, to bez przytulanek. 🌻 Nie znam perfum Guerline, przy okazji powącham :) Kiedyś dostałam (od adoratora :D ) Davidoff Echo i też mi się podobały. Nie jestem bardzo wybredna, nie lubię tylko słodkich zapachów i z nutą piżma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko buziaki :-) Ja lubie slodkie perfumy, teraqz urzywam The One Rose i Lady Miloion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, fajnie, że już lepiej:)Wiadomo, człowiek często na początku myśli o najgorszym. Także staramy sie dalej:DTylko, żeby nie te wyjazdy facetów.... Masz wiedzę na temat wyników badania toksoplazmozy? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się, nigdy nie robiłam tego badania... Mój M na weekend przyjechał, ale w poniedziałek znowu wyjeżdża. Żeby jeszcze gdzieś bliżej, to ściągnęłabym go w odpowiednim momencie, ale tym razem będzie ponad 500 km od domu. Biest 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniechęcenie totalne doprowadziło mnie do tego, że nic nie robię. M posprzątał czego ja nie zdążyłam, zrobił obiad i pranie (chociaż tego ostatniego mógł nie robić, uprał wszystko razem: 2 pary moich białych majtek ze swoim swetrem i czapką, ręcznikiem i skarpetami wszystkich kolorów :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzko, miałam Ci napisać, że się cieszę, ze jesteś z nami, chociaż rzadko piszesz. Ale chyba wszystko u Ciebie ok? Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! A my sie wybieramy do znajomych, mily wieczor sie szykuje... o co do perfum, to ja tez mam ciezki wybor - w zasadzie wiecej mi sie nie podoba niz podoba :) Ostatnio mialam Gucci by gucci (nie wiem czy dobrze napisalam), jest o.k. a i jeszcze Chanel 5-tka ale nie ta zwykla, tylko nowsza wersja- Chanel nr 5 Premiere - dla mnie super zapach, uwielbiam :) o Zuzka, fajnie, ze nas czytasz! pisz, bardzo chcemy i Ciebie poczytac! jak sie czujesz? wszystko dobrze? o Rachelka, nie przejmuj sie, ja sie co prawda na tych badaniach nie znam, ale na pewno nie jest tak zle - jak sie bedziesz deerwowac, to z pewnoscia sobie tym nie pomozesz... :) a swoja droga, czy mozesz mi napisac jak dokladnie nazywa sie to badanie? cala nazwe a nie tylko skrot? moze tez bym zrobila... o a mi sie zdaje, ze "przebimbalam" swoja owu ;) nie wiem czy juz nie jest po ptokach... o pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, ja też nie mam motywacji do działania. Tak to już jest czasami, miejmy nadzieję, że to zniechęcenie nam minie. Dzisiaj, jak wracałam z wynikami, miałam zajechać do koleżanki na kawę. I co? Wróciłąm do domu, żeby w necie poczytać o wynikach. Stwierdziłam, że nie będę mogła skupić się na spotkaniu i będę cały czas myśleć. No a potem to mi się już nie chciało z domu ruszać. Pisałam, ostatnio generalnie nie chce mi się z domu wyjeżdżać. Muszę to chyba jednak zmienić, bo szkoda byłoby zaniedbać przyjaciół... 🌼 Tessa, jesteś kolejna, która potrafi zapomnieć o liczeniu dni...gratuluję:)Ja na razie chyba nie będę tego potrafiła... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) laseczki :P x x Lili podaj mi swoje wyniki ok ja mam troszkę pojęcie na ten temat wiesz też robiłam i cytomegalie i inne podaj mi wartości IgG i IgM ok x x Pozdrawiam was wszytkie :) x x Aha i do Rachelki nie zamartwiaj się kochana grunt ze jesteś w mam nadzieję dobrych rękach a wynik nie jest tragiczny najważniejszą rzeczą jest to ze szanowny gin się zajął Tobą i zobaczysz będzie ok x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. tygodnia go nie będzie. I mimo że ostatnio byliśmy 2 tyg. razem, to dzisiaj mi go wyjątkowo brakuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obydwa są pozytywne, ale z tego, co czytałam, to zależy jak bardzo pozytywne. I to mnie zmyliło... Podaję: IgG 236,900 IU/ml IgM 1,080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly, próbowałam czytać w necie o interpretacji wyników, ale też nic z tego nie rozumiem :O SM 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli z tego ci się orientuje to masz IgG 236,900 IU/ml wynik dodatni >= 3,0 co oznacza że miałaś styczność z toxoplazmozą co oznacza , że byłaś chora na nią, zaraziłaś się, ale Twój organizm ma przeciwciała ,które nie będą zagrażać już dziecku jak zajdziesz w ciąże i to dobra wiadomość :) Natomiast IgM 1,080 wynik dodatni jest >= 0,600 świadczy o tym ,że przebyłaś ją niedawno czyli mogło to być podczas ciąży i dlatego IgG nie spadło i jest też takie wysokie ale nie jestem lekarzem więc nie chce się wymądrzać tylko pisze co wiem Nie jest to dużo ale jednak dodatni. Ja właśnie miałam tak z CMV cytomegalią i pani genetyk mi to wytłumaczyła właśnie w taki sposób ja miałam IgG 396 a IgM 0,176 i mówiła że za duże to IgG że mogło świadczyc o zakażeniu i nie zdążyło spaść choć IgM niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane ! Sorry , ze nie ustosunkowuje sie do waszych postow , ale tak se chcialam pomarudzic ! Od 2 dni siedze i kombinuje - i TESSKO - dzieki i uklon w Twoja strone za przypomnienie tematu grzybow w organizmie !!! Temat niby nic nowego i wie czlowiek -ale : Ostatnio tyle par ma problemy z plodnoscia i co ciekawe mimo dobrych wynikow hormonalnych , no to czemu - a ostatnio w krajach rozwinietych zre sie cukier tonami -chemia wszedzie , jedzenie wyjalowione ! Zajrzyjcie na strony o zakwaszeniu organizmu . By my stwierdzilismy , ze ze 100% pewnoscia jestesmy zakwaszeni i zagrzybieni wiec od poniedzialku startujemy diety oczyszczajace i mamy nadzieje ze wytrzymamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, ja a na podstawie wpisów w necie zinterpretowałam wynik dokładnie tak jak Ty. To, że są dodatnie wynikało już z kwitka z badania, ale właśnie to jak bardzo są dodatnie ma znacznenie. I właśnie ImG wzbudziło moje podejrzenia. Zobaczymy, co gin powie. Zleciła to badanie ze względu na ewentualną przyszłą ciążę, ale pewnie też z powodu poronienia. Tak przynajmniej myślę. 🌼 Mon cheri, grzby to temat rzeka. Choroby z ich powodu są często bardzo trudne do zdiagnozowania. Miałam taki przypadek wśród znajomych. Robili różnorodne przedziwne badania, a okazało się, że winne były jakieś grzyby. Lekarze nie wpadli jednak na to, żeby zrobić w ich kierunku badania. Córka chorego szukała w necie i po jakimś artykule zasugerowała lekarzowi skierowanie ojca na odpowiednie badania. Mon cheri, a na czym ma polegać oczyszczanie organizmu? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×