Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Cóż mam robić w długie samotne wieczory.. ? :( A mój M to kinomaniak więc razem też dużo oglądamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie horrory i thrillery , folmy psycho :-) (dla ludzi o mocnych nerwach- np Hostel, Saw dzis obejrzalam August Underground i CAnnibal jakis tam...(filmy zabronione w ponag 90 krajach) Kiedys sciagalam filmy z platnej platformy. Chcialam Maxdome przetestoac ale maja stare filmy i mi platforma niedziala wiec trzeba bedzie zrezygnowac. Lubie ale filmy taneczne typu Step Up itd :-) i bajki o ksiezniczkach typu Raspunzel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze musialas podlaczyc osobnym kablem ton? Ja tez tak kiedys mialam :-( Bez glosu... Marzy mi sie nowy telewizor min 55'' i nowe kino domowe do ogladania filmow przy blasku swiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest u mnie stoi 55 cali na raty z 3d , super !!!! Kupuj , nie bedziesz zalowac :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 42 i w sumie chce 60" ale to na jesien bo Sa wazniejsze rzeczy Do oplacenia narazie...To taka zachcianka...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac.... Ja kusilam do 2 w nocy i wstalam o 7 rano... Jakos ciezko widze ten dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! x Mysmy sie jeszcze telewizora nie dorobili. Choc wizja Biest ogladania filmow przy swiecach dziala kuszaco. Ale dziewczyny, jakie Wy wielkie chalupy macie? 55-60 inczy? To z jakiej odleglosci to sie oglada? Sofa stoi 10 metrow od TV? :) x Iwanko, tak, IVF w toku. Moglam zaczac zastrzyki stymulujace wczoraj bo cysta sie wchlonela. Gonal to jest srodek stymulacy, ktory sie wstrzykuje zeby wiecej jajeczek uroslo. Ale na samym poczatku cyklu widac juz przy obu jajnikach pecherzyki antralne - z ktorych przy stymulacji moga (ale nie musza) rozwinac sie komorki jajowe przy odpowiedniej stymulacji. u mnie rezerwa jajnikowa jest niestety juz na wyczerpaniu :( wiec bylo tych mini pecherzykow tylko 5. Oznacza to ze przy duzym lucie szczescia wyhoduje maksymalnie 5 komorek jajowych. Lekarz nas ostrzegl, ze zeby zdobyc dwa zarodki dobrej jakosci potrzebuja zazwyczaj 8-12 pecherzykow. Ale u mnie to nierealne... Blizniakow na pewno nie bedzie ale moze Kruszynka zdecyduje sie pojawic ❤️ x Tak poza tym to na razie IVF wydaje mi sie standartowa, nieskomplikowana procedura. Moga wystapic komplikacje biologiczne u pacjenta, tego nie da sie przewidziec ale sama procedura jest prosta. Naprawde nie wiem czemu to jest takie drogie :O x Karmi_, Jak sie czujesz po wyjsciu z dziewczynami? :) x Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam dzisiaj spać:OPisałam pewnie już, że rzadko mi się to zdarza. Wstałam z uczuciem, że @ jednak dzisiaj nadciągnie. Moje myśli są jak chmury nad moim domem, gęste i szaro-czarne.....czyli nastąpiła wpadka w dół. M oczywiście stara się wprawić mnie w dobry nastrój, ale wiadomo, że to jest tak naprawdę niemożliwie:O Gerwazy, Ty za to pewnie bujasz w niebieskich obłokach:)No i w ten sposób panuje równowaga w naszych forumowych nastrojach:D Karmi, liczę, że Twoje wczorajsze toasty za nasze szczęście będą miały konkretną moc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🖐️ Jakie to wszystko jest niesamowite, żeby na tak wczesnym etapie cyklu oreślać ilość ewentualnych pęcherzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja tv prawie nie wlaczam , nie mam czasu , ale uwielbiam filmy - sf , thrillery , a to robi spass , jak ekran duzy ! Poprzedni tv ktory mielismy 10 lat byl maly , w tym mieszkaniu mam taki dziwny pokoj , chudy i dlugi - do tv niecale 5 metrow , na starym , nie szlo nawet teletextu dojrzec - 55 przy tej odleglosci jest wskazany :D X Zycze powodzenia w dzialaniach ! X Sorry dziewczyny ostatnio temat starania nie jest moim tematem , czarno to widze , wiec nie bede wam pisac i marudzic w temacie :( Ale naprawde wszystkim zycze sukcesu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nie ma innej opcji jak wielki telewizor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Liilli Zalety , a raczej wady , ze druga praca sie idzie bujac :( , mniej godzin , dzis pozniej startuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poza tym to na razie IVF wydaje mi sie standartowa, nieskomplikowana procedura. Moga wystapic komplikacje biologiczne u pacjenta, tego nie da sie przewidziec ale sama procedura jest prosta. Naprawde nie wiem czemu to jest takie drogie A ile kosztuje u was ivf? Leki sa drogie dlatego ja bede zamawiac w Pl. Ja mialam miec wtedy Puregon i Synarelle. U nas jesli dobrze pamietam samo ivf kosztuje ok 19060euro. Plus extra narkoza i leki. Isci jest duzo drozsze i plus potem ewentualne zamrozenie.... Gerwyzy jakim ty protokolem idziesz? Krotkim? Z tymi zarodkami jest roznie Gerwazy. Niektore produkuja ok 15 sztuk i po zaplodnieniu przetrwa do stanu bastocysty 2 czy nawe 5 a u innych po zaplodnieniu zostaja 2 do podania takze to jest loteria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, x mam w domu te papiery to musze popatrzec dokladnie na ceny. Dla tych co z wlasnej kieszeni placa to IVF bylo jakos kolo 2000euro plus ta cala reszta, znaczy narkoza i inne pierdoly, tudziez te rozne laserowane nacinania, pn scoring itd.. A ICSI bodajze 3500 dla tych co sami placa. Leki wyjda mnie kolo 3000, bo we wtorek jezeli na USG bedzie dobrze wygladalo to musze nastepne zastrzyki wykupic. Calosc wyjdzie nas kolo 7000euro. Jeszcze zalezy czy komorki sie zaplodnia przez IVF czy tez jednak trzeba bedzie robic emergency ICSI. Ile kosztuje w Polsce taki "dlugopis" Gonalu, 900 jednostek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny im pozdrawiam! Rachelko mam pytanie..od jakiego dnia należy rozpocząć tą stymulacje owulacji ? Jak się nazywa ten lek? Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gerwazy, nie zamarzlam, i nie mieszkam na wsi o Ivanko, bardzo wspolczuje choroby Taty :( zycze Wam duzo sily i podjecia tej wlasciwej i najlepszej dla niego decyzji ❤️ o Rachela, wracaj szybko do zdrowia, a na chorobowym posiedz sobie jeszcze z tydzien - majac takiego szefa nawet bym sie nie wahala... o a mysmy sie wszyscy w domu pochorowali, jakas epidemia chyba grasuje bo sporo osob narzeka. U corki juz lepiej, za to ja sie teraz rozlozylam, a zaczelo sie od okropnego bolu glowy, myslalam doslownie, ze mi czaszke rozerwie... potem doszly inne dolegliwosci. Czekam wlasnie na @, jeszcze dzien dwa i sie pojawi, pms-u na razie nie, iec nie jest zle :) o aaa... tez mam duuzy telewizor i chwale sobie hihi, swietnie sie oglada filmy, nie mowiac o 3d :) wczesniej mialam zdecydowanie mniejszy i stary, i nie chcialam nowego bo nie wdzialam roznicy haha - teraz absolunie nie zaluje zakupu i nie wyobrazam sobie miec jeszcze stary :) o pozdrawiam wszystkich i powodzenia w starankach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, nie dość, że @ mnie goni, to mam jutro kurs z teściową:OMam ją zawieźć na pogrzeb, pobudka o 4.30!!! Dzisiejsza noc nie za bardzo przespana, a tu jutro taka pobudka. No ale cóż, takich terminów się nie wybiera. I wiecie co ja znowu pomyślałam...że ktoś odszedł, żeby ktoś mógł się pojawić na tym świecie..... Pogoda bez zmian, dalej szarówka totalna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3000 euro za leki? Ja znam kupe ludzi podchodzacych do ivf i jeszcze nigdy nie widzialam zeby ktos tyle za leki dal... Ile placilas za gonal? Napisze do tej apteki i poszukam ci w necie . Moze znajdziemymy taniej. Ja pamietam jak szukalam puregonu600 ze w necie bylo duzo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ich hatte es ja gestern schon angekndigt, dass ich mich diesbzgl. heute noch mal melde. War vorhin bei der TK und die sagen: KEIN PROBLEM!!! Aber erstmal der Reihe nach: Ich habe gestern an Herrn Billmann eine Email mit folgendem Wortlaut abgeschickt: Guten Tag Herr Billmann! Durch Internetrecherche bin ich auf Sie/Ihre Apotheke aufmerksam geworden und darauf gekommen, dass die Medikamente fr eine Kinderwunschbehandlung in Frankreich um ein vielfaches gnstiger sind. Die Medikamente die ich bentige sind: Gonal F 900 Synarela Ovitrelle und Utrogest Ich wre Ihnen sehr dankbar, wenn Sie mir mitteilen knnten, wie die Preise fr diese Medikamente in Frankreich sind. Ich bin gerade dabei mit meiner gesetzlichen Krankenkasse abzuklren, ob Sie auch die Hlfte fr die aus Frankreich bezogenen Medikamente zahlt, da ich fr den Fall ja ein Privatrezept bentige. Dann war ich - wie gesagt - bei der Techniker Krankenkasse. Dort wurde mir mitgeteilt, dass laut aktueller EU-Rechtsprechung (Sollte das alles mit der EU etwa doch einen Sinn haben?) das kein Problem ist. Die Kasse zahlt allerdings nur die Hlfte mit, wenn ein Kassenrezept ausgestellt wurde. Darber haben wir dann noch etwas geredet, die haben nochmal in ihren PC geschaut und auch das soll mittlerweile fr Herrn Billmann kein Problem mehr sein. Herr Billmann hatte mir auch schon heute vormittag geantwortet und mir die Preise mitgeteilt. Gonal F 900 362,72 Euro Synarela 137,32 Euro Ovitrelle 250 mcg/5 ml 38,39 Euro Utrogestan 30 Tabl. 7,65 Euro Und er hat auch noch dazugeschrieben, dass es mit meiner gesetzlichen Kasse kein Problem ist, ich soll das Rezept dann mitschicken. Tja, ich bin ja grad ziemlich euphorisch, dass sich in dieser Beziehung endlich mal etwas zu unseren Gunsten entwickelt hat. Ich bekomme noch eine schriftliche Besttigung der TK, werde nochmal mit meinem Arzt darber sprechen und dann Herrn Billmann anrufen, damit dann alles geklrt ist (Rezept per Post oder faxen etc.). Versand kostet 20 Euro mit DHL Express 24 Stunden. Also ... Mdels .... erkundigt euch mal bei euren Kassen. Und wer es bis hierhin geschafft hat, darf sich einen Keks nehmen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy napisz do tej apteki co ci podawalam. Moze tam dostaniesz taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze do nich. Dzieki! x Za leki do wtorku zaplacilam juz 1330 euro a od wtorku przeciez na pewno bede musiala znowu wykupic. Nie wiem ile to wyjdzie, moze 2000 a nie 3000 - trduno mi powiedziec bo nie wiem co mi przepisza. No i to tez jest problem, za nie mam kolejnej recepty tylko dopiero we wtorek dostane - jezeli wszytko bedzie do tej pory wygladac ok. Wiec nie bede mogla zamowi i czekac na przesylke. W tym wydruku z kliniki to koszty medykamnetow oszacowali na miedzy 1000 a 2700 euro w zaleznosci od indywiduaalnego przypadku ale lekarka z gory mnie ostrzegala, ze moze byc wiecej w moim przypadku. Ty jako mlody szczypior na pewno nie bedziesz tak duzo potrzebowac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Tysiace fluidkow . Gerwazy trzymam kciuki bedzie ok. Reszte dziewczynek goraco pozdrawiam i sle buziole. Ja juz po wizycie w poniedzialek na porodowke. Nie czuje sie wyluzowana wrecz przeciwnie cos mnie nosi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy wejdz na strone medpex tam gonal 900 kosztuje 511 euro. Nie moge wstawic znow linkowbo kafe mi szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×