Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Miałam przez weekend fatalny nastrój i nie zaglądałam na kafe. I to był duży błąd. Teraz go naprawiam: Rachela, przyjmij ode mnie najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, 100 lat kochanie❤️Niech omijają Cię wszystkie złe nastroje, a w sercu gości zawsze optymizm❤️ Cieszę się, że ze zdrówkiem u Ciebie już lepiej:) 🌼 Sobotni pogrzeb przybił mnie totalnie. Wiadomo, że takie sytuacje niegdy nie nastrajają optymistycznie, do tego @, złe samopoczucie, fatalna pogoda....jakoś tak się nazbierało. Jak wróciłam do domu, to okazało się, że m rozłożyło przeziębienie. Zastosowaliśmy domowe sposoby, ale wysoka temperatura utrzymywała się dosyć długo. Dzisiaj miał iść do lekarza, ale stwierdził, że czuje się już całkiem nieżle. Nie dyskutowałam, bo nie było sensu...W środę lub w czwartek wyjeżdża do pracy, no i oczywiście nie wiadomo, czy wróci kiedy trzeba. Na chwilę obecną nie przejmuje się tym jednak zbytnio. Co ma być będzie. Powtarzam sobie to dzisiaj cały czas...Mam też nadzieję, że nie podłapałam jakiegoś wirusa od m:) 🌼 Karmi, fajnie, że imprezka udana:)Takie tańce zawsze dobrze robią i Biest dobrze to ujęła, że czasami fajnie się zapomnieć:DMy chcieliśmy iść na jeszcze jedną karnawałówkę, ale praca m nam to skutecznie uniemożliwiła:D Biest, przemyśl sprawę ze ścięciem włosów:DOglądałam kawałek wyborów miss polonia i wszystkie kandydatki miały długie włosy:D A tak w ogóle to źle zinterpretowałam znaczenie Twojego zwrotu kusić;)Myślałam, że to o kuszenie m chodzi:D A za dietę trzymam oczywiście mocno kciuki:) 🌼 Gerwazy, czekamy do wtorku na wieści o jajeczkach:)Dbaj o siebie, psychicznie, fizycznie...i nie trać się z oczu i nie odstawiaj w kąt❤️A na sąsiadkę miej oczywiście baczenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Liilly 🖐️ Zapomniałam napisać: fragment o Chince z podbitym okiem bardzo mnie rozbawił :D Gerwazy, jak to mówią: "strzeżonego Pan Bóg strzeże"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Lili dawno Cie nie było, teraz nadrabiaj i pisz. Biest jak tam dieta ja tez od dzisiaj zaczęłam, ale taką MŻ i ćwiczenia, ja też muszę schudnąć choćby nie wiem co. Gerwazy czekam z niecierpliwością na Twoją jutrzejszą wizytę, jestem pewna, ze masz pęcherzyki.....i nie obawiaj się co będzie jak przyjdzie kruszynka...po prostu oszalejecie na jej punkcie, takie wyczekane dziecko to zupełnie co innego niż takie co się przytrafiło szybko lub niechcący. Pisała jedna dziewczyna na innym forum, że starli się o drugie dziecko 8 lat i jak się urodziło to drugie wyczekiwane to było zupełnie inaczej niż pierwszym z wpadki i tu nie chodzi o miłość, bo kochali je tak samo tylko o cierpliwość do dziecka i znoszenie niewygód. Jak byli młodzi to chętnie podrzucali dziecko dziadkom i jechali sami na wakacje, a to wyczekiwane zawsze jechało z nimi i nigdy im nie przeszkadzało. Także Wasza kruszynka na 100% scementuje Wasz związek. Rachela a Ty kiedy idziesz do gina na podglądanko? Moncheri gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi 🖐️ Dziękuję, właśnie mi przypomniałaś, że miałam dzwonić i umówić się na wizytę, i od razu to zrobiłam. Jestem umówiona na sobotni poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja będę miała wyniki AMH około 15 lutego, niestety nie mam dobrych przeczuć, no bo jaki wynik można mieć w tym wieku? Myślę właśnie, że to jest moja przyczyna niepowodzeń. Zanim odbiorę wynik postaram się zrobić HSG, bo potem jak się okaże, że AMH za niskie to już nie zrobię, a jestem naprawdę ciekawe jak u mnie z drożnością? Póki co czekam na @ wolałabym żeby przyszła troszkę później bo hsg bez nieczulenia ogólnego w piątki tylko robią, no i najlepiej na początku cyklu po @, chyba do 8-9 dnia najpóźniej. Jak byłam wtedy na wizycie u tego profesora to mi podczas badania przepowiedział, że @ dostanę w 29 dc no to zobaczymy tak byłoby najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) 🖐️ x Biest ja na twoim miejscu zastanowiła bym się nad Dukanem nie jest to dobra dieta robi ogromne spustoszenie w organizmie moja lekarka mi kategorycznie doradzała nie jest zdrowa i dietetyczka również ...... x Rachelko dobrze że u ciebie już lepiej :) 🌼 sory że dziś mnie nie było ale cały dzień miałam zajęty ;) x Ivanko ❤️ x Gerwazy jak tam jajeczka :P jesteś niesamowita heheh uśmiałam się masz super poczucie humorku :P lubię cie czytać i nie raz sama do siebie susze zęby przed monitorem ;) x Tesso jak zdrówko mam nadzieję że czujesz się już w miarę lepiej :) x Pozdrawiam was wszystkie które nie wymieniłam :) buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma przytyła w ciąży ponad 25 kg. Przed ciążą miała szczupłą kobiecą sylwetkę. Po zaczęła stosować dietę Dukana. Poszło jej szybko i przez kilka lat była zdecydowanie szczuplejsza niż przed urodzeniem dziecka. Teraz się zaokrągliła, bo jest w kolejnej ciąży i wygląda na to, że tym razem przytyje zdecydowanie mniej:) Ja nigdy nie byłam zwolenniczką diet. Coś tam próbowałam, ale krótkoterminowo i bez przekonania, także i bez efektów:DNa mnie działa dieta Karmi MŻ. Jest to metoda małych kroczków, ale na mnie działa. Od kilku miesięcy staram się ją stosować:DNie zawsze wychodzi oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam ponarzekać:PPierwszy dzień w pracy po wolnym był bardzo męczący😭Jutro nie będzie pewnie lepiej;)Dlatego pora iść spać. Do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie mialam problemow z kg. Dopiero od 2 lat moje dupce systematycznie sie tylo. I teraz mam, trzeba sie wziasc za siebie bo naprawde .... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Kochane! x Bylam rano w klinice na USG wiec najpierw raport dla Was drogie ciocie in spe ❤️ x Zgodnie z oczekiwaniami i z tym, ze doslownie zadnych symptomow od stymulacji nie mam, sytuacja nie wygla rozowo. Ale calkiem tragicznie tez nie :) Jajnik po prawej stronie ma spozniony zaplon i jest malo aktywny. Mam tam tylko dwa pecherzyki, wielkosci 8mm. Po lewej stronie jest lepiej, sa 3 pecherzyki i to dosc duze, 15mm, 13mm, 12mm. Problem wiec jest taki, ze pewnie te dwa z prawej strony nie dojrzeja na czas do punkcji i beda za male zeby je wykorzyszac. Endometrium tez dopiero rosnie sobie i ma 6 mm. x Wczoraj bralam mniejsza dawke Gonalu wedlug zalecen, ale dzisiaj lekarka zwiekszyla mi z prowrotem do 300 jednostek. Pytalam o Menopur i Luvaris jako alternatwyne srodki stymulacji ale ona mowila ze u mnie ewentualnie Puregon wchodzilby w rachube ale nawet tego nie potrzebuje bo mam dosyc LH we krwi. Pobrali dzis krew i bede dzwonic po poludniu jezeli cos jest nie tak. Moze tak byc na przyklad, ze wszystkie pecherzyki sa puste :O - wtedy bedzie widac podejrzane wyniki we krwi i dadza mi znac. Bede caly dzien obserwowac telefon jak jastrzab :O x Lekarka kazala przyjsc znowu w czwartek i powiedziala, ze jezeli te 3 pecherzyki beda sie tak rozwijac jak ona przypuszcza to punkcja w sobote. Albo w poniedzialek. Okaze sie w czwartek. x Musielismy kolejny pen Gonalu wykupic, troche wiecej niz potrzeba i M powiedzial lekarcei, ze jak nam cos zostanie to na sobie wyprobuje ;) A ona mowi, ze jak chce to moze (tylko nie przed punkcja) bo to tylko stymuluje u faceteow produkcje testosteronu. M sie ucieszyl, ze wezmie udzial w Tour de France po tych zastrzykach :-D :-D x Usciski dla Was wszytkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy trzymam kciuki za porost jajek. ty idzieSz krotkim protokolem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ufff, wszystko na dobrej drodze, trzymam kciuki cały czas. o Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwanko, to nie takie proste bo zazwyczaj potrzeba 8 pecherzykow zeby uzyskac jedna komorke dobrej jakosci. Na dodatek nie wiadomo ile komorek bedzie w pecherzykach i czy wogole jakos, oraz czy potem sie zaplodnia. Nawet jezeli uzyja ICSI to nie masz gwaracji, ze komorka sie zaplodni i zacznie rozwijac. To jest nadal balansowanie na linie :O Troche nadzieji, troche zwatpienia... x Dzis mam do tego taki dzien w pracy, ze wieczorem wybiore sie chyba na drinka :O :( Nerwy mi siadaja. Pytalam lekarki o kawe i czerwone wino i powiedziala mi, ze w umiarze nic nie szkodzi az do transferu. Z kafeina jednak warto byc zachowawczym i nie pic wiecej niz 1-2 na dzien. x Biest, ja tak do 35 lat nie mialam problemow z waga. A potem to juz rownia pochyla. Jak sie nie cwicze to od razu mi przybywa. W diety nie wierzy. Trzeba sie cwiczyc, w miare zdrowo jesc i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gerwazy, ale masz przeżyć, w pozytywnym znaczeniu oczywiście❤️Kciuki trzymamy więc nadal, a jajeczka niech rosną szczęśliwie:) 🌼 Biest, ja też z tych, co kiedyś nie miały problemów wagowych. Wszystko przychodzi z czasem:PCzęsto mówi się o hormonach i innych tego typu niekorzystnych zmianach związanych z procesami starzenia organizmu;)Chociaż pamiętam kiedyś taką rozmowę ze znajomą, podczas której ona stwierdziła, że to takie wykręcanie się i tłumaczenie samej siebie:DDodam, że ona była zawsze szczuplutka, a jak dla mnie, to nawet za chuda:D Ja jedząc mniej nie tylko nie przytyję, ale po prostu lepiej czuję się. Niestety są dni gdy łakomstwo mną rządzi i nie ma na to mocnych:DSame wiecie, jak to na przykład przed @ bywa;) Moje samopoczucie jest dzisiaj takie sobie, bo boli mnie głowa:OM jeszcze dzisiaj w domu, jutro do pracy....Dobrze, że chociaż przeziębienie mu przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki dawno nie pisałam .Wczoraj byłam u mojej gin i mam znowu stan zapalny mam pobraną cytologię i mam zrobić crp ,jak powiedziałam że mnie trochę jajnik pobolewa to powiedziała że to mogą być zrosty czym mnie zaskoczyła i trochę podłamała nie wiem czy to można stwierdzić bez usg? Najbardziej to mi zależało na usg właśnie ale lekarka się spieszyła i kazała przyjść 18 z wynikiem i wtedy zrobi mi to badanie.Jestem trochę podłamana bo jak tu myśleć o ciąży jak zawsze jakieś przeszkody.Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny a za Ciebie Gerwazy trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia zrostow nie da sie zdiagnozowac usg jedynie przy laparoskopi. Ja mialam mocne pole calego podbrzusza wiecej niz pol roku i sie okazalo ze mialam wszedzie zrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! a ja dalej leze ;) nie wiem, co to mnie za cholerstwo dorwalo, ale trzyma i nie chce puscic. Bylam wczoraj u lekarza, dal mi zwolnienie na caly tydzien i cale szczescie bo slaba jestem strasznie, caly dom stoi odlogiem i zrobil sie maly syfek ;) tak wiec, strzezcie sie grypy!! ;) o Gerwazy, trzymam kciuki za jajeczka! o pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TesSa ja tez czuje sie zle. Caly dzien mam goraczke i bol glowy i Co najgorsze lapie mie znow kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesko szybkiego powrotu do zdrowia, dobrze, że na wolnym jesteś. Biest ja też się trzymam z dietą, ale po powrocie do domu o 16.30 zjadłam trochę za dużo, ale zaraz będę ćwiczyć, jutro kupuje hula hop:) ja miałam od zawsze tendencje do tycia pierwszy raz przytyłam w wieku 25 lat i od tej pory muszę się ciągle pilnować, no i niestety kilka lat wstecz przy tej diecie co teraz to zaraz chudłam a teraz o wiele wolniej. W ciąży przytyłam 28 kg!!!! na drugi dzien po porodzie na wagę wskoczyłam bo myślałam, że mam połowę mniej a tu tylko 4 kg ubyło, resztę musiałam sama powoli likwidować, nic mi samo i łatwo nie przyszło. Gerwazy no miałam nadzieję na 5 pęcherzyków u Ciebie, ale i tak nie jest źle. A tak w ogóle to w szoku jestem to wszystko się tak błyskawicznie potoczyło i transfer już w sobotę. No to ja już dzisiaj odpalam kciuki za WAS:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili kupiłam w Bierdonce wyciskacz do cytrusów, powiem Ci, że nawet nieły, póki co używam codziennie. A mój M ma lepszą zabawę kupił sobie blender philipsa z pojemnikiem i szaleje z koktajlami, a teraz 2 litry sorbetu zrobił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, ten kaszel... mnie bola cale pluca juz od tego kaszlania a zeby bylo lepiej, to w niedziele jeszcze dostalam @, w dniu kiedy chyba czulam sie najgorzej.... jak pech, to pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×