Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość sylviaak
Baaaaardzo dziekuje Gerwazy za slowa otuchy i ogromna empatie,ktora bije z kazdego zdania.Nie znam Twojej drogi ale domyslam sie,ze byla dluga,kreta i wyboista.Jestes dla mnie przykladem tak pozytywnym,ze nie masz nawet pojecia:)Szczerze gratuluje sukcesu i czworaczkow:)Zazwyczaj w kazdym cyklu mam pecherzyk bez lekow.Moj organizm jakby sie buntowal bo po lekach ani nie ma ich wiecej i na dodatek wolniej rosna.Niestety na low responders kazda punkcja ma byc na zywca bo "nie oplaca sie znieczulac bo to wiecej zachodu niz przy samej punkcji:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylviaak byle byla jedna , dojrzala , zaplodniona , rozwijajaca sie ...... na cyklach naturalnych jak pisala Gerwazy tez sie udaje ! A dlaczego dopiero teraz te stymulacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Nie mam pojecia jeszcze poprzedni lekarz przed tym niefajnym mowil przez 3 lata,ze sie uda naturalnie a ja glupia slepo w to wierzylam.Dopiero w maju jak zrobilam amh sprawa sie rypla to mnie odeslal do kliniki.Wtedy mialam 0,2 powtorzylam w grudniu w innym laboratorium bo nie moglam w to uwierzyc a tam a kuku 0,1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia, dajesz mi z aduzo kredytu :) x Moja droga byla raczej taka, ze jechalam sobie spokojnie na furmance rozgladajac sie na boki i machajac nogami :) Kon machal kita, slonko swiecilo i tak czas fajnie schodzil - az do pewnego momentu kiedy nastapilo czolowe zderzenie z rzeczywistoscia i wtedy hyc, salto z furmanki i galopem na przelaj przez pola :-D x Zastanow sie nad kuracja Biosteronem(DHEA), 75mg dziennie po 25mg 3 razy na dzien oraz Q10. To poprawia wynik AMH ALE nie oznacza to, ze wyprodukujesz wiecej jajeczek. Za to moze beda lepszej jakosci. Zawsze to cos! Moim zdaniem nie zastanawiaj sie tylko wyprobuj ten nowy sposob stymulacji proponowany przez lekarza a jak nie to potem rob na naturalnym cyklu. Nie dosc, ze o wiele taniej to praktycznie mozesz robic co miesiac bo nie musisz nic odczekiwac miedzy jedna a druga stymulacja. Dlugo sie tak nie da ciagnac bo wykonczysz sie nerwowo ale tych kilka podejsc jakos przetrwasz i moze akurat cos zakielkuje :) Wiosna idzie :) x Chcialabym Ci jakos przywrocic troche optymizmu, ze jednak sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, Twoje poczucie humoru jest nie do przebicia :D o Sylwia, ja się niestety nie znam na in vitro, mogę jedynie polecić moje ulubione forum Bociana: http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewforum.php?f=6 http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewforum.php?f=90 Tam również lekarze odpowiadają na pytania internautek. o Nie znam jeszcze płci. Lekarz na usg genetycznym w 12 tc wypalił, że bardziej syn niż córka, ale na tym etapie to raczej nie jest wiarygodna ocena. Jutro mam lekarza, ale mój gin ma chyba nie najlepszy sprzęt, więc się nie nastawiam, może za tydzień na połówkowym 3 d się dowiem. Nie mam żadnych preferencji, jest mi to obojętne, będę się cieszyć z każdej płci. o Co do wspomagaczy, to odstawiłam definitywnie tydzień temu zastrzyki (czego strasznie się bałam; jakby któraś potrzebowała, to mam 9 ampułek fraxaparine) i luteinę. Biorę witaminy, choć lekarz powiedział, że zbilansowana dieta wystarczy - ale ja się martwię, że dziecko zawsze mniejsze niż ma być, poza tym wyniki krwi pozostawiają trochę do życzenia (wiem, że normy są łagodniejsze w ciąży, ale mimo wszystko). Moja waga ruszyła do góry, w 3 dni przytyłam 1 kg. o W poprzedniej ciąży miałam przepisane relanium po śmierci babci, ale nigdy go nie wykupiłam ze strachu o dziecko. Piłam melisę, która na mnie nie działa. Receptę niestety wywaliłam, ale i tak byłaby już przeterminowana. Wiem, że relanium bywa podawane kobietom w ciąży, ale ja bym się bała to brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Dziekuje jeszcze raz:)Tak sie do Was przykleilam nawet nie umiem obsluzyc komutera,zeby nie byc pomaranczowa:)Macie tutaj swoje sprawy i swoj maly swiat i o to chodzi.Tak trzymajcie,pewnie wszystkie dziewczyny jestescie bardzo fajne i taka wirtualna przyjazn jest wiecej warta niz te realne.A ja tak napisalam bo pomyslalam,ze ktos kto ma nick Gerwazy.Malinowski to musi miec jaja.I wcale sie nie pomylilam bo masz nie dwa a cztery:DCieszy mnie to niesamowicie i juz.Jestem obecnie pacjentka Gamety w Lodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sylwia uwierz, że mamy ten sam świat co Ty dokładnie, zostań z nami zapraszam Cię bardzo bardzo:) Ivanko nawet nie wiem co napisać Ci.....trzymaj się dalej. Moncheri :) Gerwazy furmanką przebiłaś wszystko co wgóle zostało napisane na tym topiku, chyba umarłam z wrażenia:):):):)No i jakie to prawdziwe:):):)Dzisiaj nie mam czasu, ale weszłam specjalnie dla Ciebie zobaczyć co tam na froncie, ale widzę, że nasi górą i jest ok. Ja dzisiaj zapisał się na HSG na piątek, będę musiała parę godzin w szpitalu pobyć w piżamie:) No cóż.....ale przynajmniej mam za darmo, no i sam profesor będzie mi robił badanie...tylko bez narkozy to nie wiem jak ja się tam zachowam:( A wynik AMH w tym tygodniu, na HSG idę bez względu na wynik) a po wyniku zobaczymy co dalej????????? Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki i idę z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia tylko weź od nas nie uciekaj pliss........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Miliony fluidkow dla Was wszystkich i moc buziakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Dziekuje,ze mnie nie ignorujecie dziewczyny:)Bo w sumie to ja tez na takiej calkiem zgrabnej furmance sie turlalam i myslalam,ze skoro jestem zdrowa jak zaba i zawsze dostaje to o co poprosze to i w kwestiach macierzynstwa wszystko mam zalatwione.A tu prosze taka lekcja pokory na cale zycie.Ale kara juz byla,pokuta trwa nadal to i na rozgrzeszenie trzeba poczekac.Czy ktoras z Was ma lub miala bliskie spotkanie trzeciego stopnia z Gameta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy:D tekst o koniu :D:D:D skąd ty to bierzesz??? I faktycznie Sylwia ma rację! - z Ciebie jest kobieta z jajami, prawdziwymi czterema jajami:D Komu jak komu ale Tobie musi się udać! Aby na Świecie namnożyło się od małych Gerwazych z nieśmiertelnym poczuciem humoru. Świat w pozycji zysku musi mieć zaksięgowane : Malinowski company.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi jestem leniwa nie chce mi się szukać, napiszesz mi jak będzie wyglądało twoje HSG ?? Słyszałam, że to bardzo nieprzyjemne badanie i Ty? na żywca? O Sylwia u nas nikt. chyba. Gerwazy podchodzi do in vitro, Biest dopiero na wiosnę, Mon cheri - też zna temat ale dziewczyny w Niemczech. O Majapapaja podchodziła ale nie wiem, w której klinice w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izalus Witaj:) napisz jak się czujesz i jak poród czy tak jak się obawiałaś czy wsio ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sumie to Dzien Dobry :) Jeszcze nie wstaly ;) , no ilez spac mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:) Gerwazy! ależ płodno tam u Was na In vitro! Super! Dziś weszłam i poczytałam...idziecie wszystkie jak burza! I fajnie, że dużo was praktycznie na tym samym etapie. o Spać nie możecie kobiety?? :) Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie, zapraszam na małą czarną z mlekiem. Wczoraj miałam okropnego doła, cały dzień myślałam o przemijaniu o upływie czasu którego nie można zatrzymać, o czasie nie wykorzystanym a to związane było z moimi urodzinami, wczoraj skończyłam 38 lat. Przepraszam że nie pisałam wczoraj ale po raz pierwszy zamiast się cieszyć z urodzin byłam niemalże zrozpaczona. Urodziny obchodziłam z m w łóżku, ale cóż jak po owulacji. Starał się poprawić mi humor ale mnie jakoś upływający czas strasznie dołuje. Lata lecą, czas z kobietami obchodzi się okrutnie ale nie traćmy nadziei. Przepraszam musiałam się wyżalić, ale jakoś wyjątkowo nie umiem się cieszyć, wiem głupia jestem - zawsze sobie powtarzam że mogłam trafić gorzej, syn, mąż - co więcej chcieć od życia. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka ❤️ !! małolato;) wszystkiego dobrego i oczywiście spełnienia tego jedynego ...najwspanialszego marzenia 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka Z okazji wczorajszych urodzin zycze z calego serca , bys juz wkrotce nie miala czasu na takie smutki :) . Spelnienia marzen :) X Zuzka mam nadzieje , ze odsypiasz :) , jak sie maluch urodzi bedzie jeszcze mniej czasu na to :) X Musze leciec do roboty :) do wieczorka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jolu, spóźnione życzenia urodzinowe: wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i żeby odeszły w przeszłość wszystkie troski 🌻 🌻 Zaglądałam tu, ale pisać jakoś nie miałam o czym. Temat staje się dla mnie nieaktualny i moja wizyta wynika jedynie z sympatii dla koleżanek :) Ja mam dzisiaj wolne, niejako przymusowe, ale się bardzo cieszę, że siedzę w domku. Zaprosiłam koleżankę, ma przyjechać do mnie po południu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, Wszytkiego NAJ z okazji urodzin! Ciesz sie z tego wieczoru wlozku z mezem bo za rok w tle bedzie maly nadajnik, ktory Ci nie pozwoli na 5 minut usiasc :-D x Rachelko, A Ty kopa chcesz? Bo cos sie wytrwale dopominasz!!! Masz dobry AMH wiec troche czasu w zanadrzu. Idz wiec do kliniki nieplodnosci na dokladne badania. Byc moze jest jakis konkretny faktor, ktory udaloby sie skorygowac i bedziesz za pare miesiecy w ciazy. x Karmi, trzymam kciuki zeby w piatek dobrze poszlo i daj znac jak wyszedl Twoj AMH. x U mnie kolejny dzien intymnego zwiazku z telefonem :O Biore go ze soba nawet do kibelka :O Boje, ze beda dzwonic z kliniki, ze juz wszytkie cztery padly :( Albo zeby wczesniej przyjezdzac na transfer bo nie wiadomo czy choc jeden dotrwa do czwartku. Sa na to niestety realne szanse... W 3 dniu po punkcji, czyli dokladnie dzisiaj, wylacza sie komorkom autopilot rozwojowy i zarodki musza same siasc za kierownice. Albo sie do jutra ladnie same podziela...albo wlasnie nie :O Dlatego mam do nich dzwonic jutro miedzy 13 a 14. Czy istnieja jakies tabletki nasenne tak, ze mnie na 24 godziny po prostu uspic? x Plany na Walentynki juz w toku? x Milego dnia Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) x Jolka 🌼 wszystkiego najlepszego spełnienia tego jedynego marzenia które pragniesz najbardziej i dużo, dużo zdrówka :) I nie smuć się kochana wcale nie jesteś jeszcze taka stara bo kochana jak będziesz miała pod 80 wtedy będziesz jak my wszystkie w podeszłym wieku ;) x Witam nowa koleżankę Sylwia ;) 🌼 x Pozdrowionka dla wszystkich koleżanek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za życzenia, trzymajcie kciuki żeby ta wredna @ nie przylazła w Walentynki, pragnę tylko zobaczyć 2 kreski na teście. Rachelko ciebie trzeba do pionu postawić Gerwazy super monitoruj sytuację i pisz często Mon cheri miłego dnia w pracy SM40 - pamiętaj każdy jest kowalem własnego losu Ivanka73 ciebie jeszcze nie znam, dzisiaj 17 milionów do wygrania w lotto - kupcie kupon lotto, może w tej dziedzinie nam się poszczęści - bo nie może być zawsze pod górkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×