Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Hejka, transfer jutro rano :-D x Biolog na telefonie brzmial jak jakis zgorzchnialy dziadek. Powiedzial mi tylko, ze godzine o ktorej jest transfer. Na pytanie ile zostalo zarodkow powiedzial, ze zobaczymy jutro na ekranie bo nie moga ich exponowac do swiatla. x No ale, skoro transfer planuja to mam nadzieje ze Kruszyka sie ma dobrze i wierzga wszytkimi 16 komorkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, teraz juz sama nie wiem czy go dobrze zrozumialam i czy on dobrze zrozumial moje nazwisko bo bylam zdenerowana, dzwonilam z komorki i mialam doopiaste polaczenie. Typowy iphone :O Do wszystkiego dobry tylko nie do telefonowania :O x Mowie Wam jak nie urok to sraczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy :D nie stresuj się i nas!!! Toż obcemu by nie podał takiej informacji!!:) Kochana super, sama nie mogę doczekać się jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Gerwazy:DSzybciej chyba nie można "zrobić" dzidziusia drogą ifv:DNależy Ci się medal za ekspresowe tempo:DTeraz już nie musisz zastanawiać się nad zorganizowaniem walentynek, sprawa sama się wyjaśniła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz czekamy wspolnie 2 tygodnie na test. Sluchajcie bo ja ma zonka... Mam luteine ale ona nie jest w formi globulek tylko tabletek. Myslicie ,ze sie rozpuszcza dowcipnie tez? Mam jeszcze listek utrogesatanu w domu ale bede dopiero pojutrze... Ja narazie szykuje sie na wyjazd do Szwajcarii( juz sie ciesze). Auto jest splacone, inne rzeczy w miare tez wiec bedzie mozna myslec o icsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ja biorę luteinę w tabletkach, ona ma takie samo działanie jak dopochwowa, ją się bierze pod język, sama ci się rozpuści. a czy dowcipnie ci się rozpuści to nie wiem - ja bym nie ryzykowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli, do dzidziusia to jak stad do Marsa. Mowimy na razie o kupce kilkunastu komorek (wersja optymistyczna). W moim wieku kobiet ybardzo rzadko zachodza w ciaze. Lekarka mi powiedziala na samym poczatku ze szanse sa mniej niz 20%. Na razie ciesze sie kolejnymi etapami. Rozpaczac bede pozniej. x Iwanko, Musze tam jechac z samego rana bo tu czesto sa korki w tym kierunku gdzie bede jechac. Dam znac na pewno jak poszlo kolo poludnia! x Biest, widze, ze niedlugo otworzysz domowa klinike nieplodnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) x Gerwazy ni super wieści ;) nie martw się będzie dobrze :) teraz dalej zaciskam kciuki za maluszka niech rośnie sobie zdrowo :) x Ja dziś mam wypad z córką jej chłopakiem i koleżanką moją do kina na Poradnik pozytywnego myślenia ;) może czegoś się nauczę heheh :P x Pozdrawiam wszystkie koleżanki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, jakby nie patrzeć, to od momentu podjęcia decyzji do obecnego etapu poszło Ci błyskawicznie. Nigdy nie interesowałam się ifv, ale nie pomyślałabym, że to może tak szybko biec. W sumie u Ciebie wszystko ma długość najzwyklejszego cyklu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy nadal dobre wieści, super cieszę się bardzo:):):) Jutro kciuki pełną parą... A do mnie zadzwonili dzisiaj ze szpitale, ze mi hsg na jutro przenoszą, bo w piątek nie będzie lekarzy czy coś tam.....także Gerwazy jutro obydwie stresa będziemy miały, ale twój będzie o niebo większy. Dziewczyny ja nie boję się bólu w tym badaniu tylko strasznie sie stresuje tym, że jadę sama busem, nie wiem gdzie ten szpital, muszę tam się przyjąć normalnie na oddział i leżeć do popołudnia na sali, a jak się mnie ktoś zapyta ile mam lat to odpowiem mu bardzo brzydko:(:(:( W szpitalu mam się zameldować 7 rano, a to 40 km ode mnie. Gerwazy bedziemy się telepatycznie wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, będziesz miała szybciej z głowy:)Zawsze to jeden dzień sstresu i rozmyślania mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pytalam swego ginka o Hsg bo ja podejrzewam ze u mnie kontrast w ogole nie przejdzie i mi powiedzial , ze Hsg sie tu juz nie stosuje tylko laparo. Karmi a na ktora masz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, ta luteina jest do rozpuszczenia POD JĘZYKIEM. Smakuje okropnie, jak kreda. Gerwazy, Karmi - powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest kochanie alez robia , ja mialam , tylko jakos tam z kosztami jest , ze nie wszystko im sie oplaca robic . Ja z krankenkasa jeszcze taki cyrk mialam , ze oni zaplaca laparo , mimo ze drogie i na spiaco , a ten hsg trzeba samemu z wlasnej kieszeni , choc mniej inwazyjny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja na jutro biorę urlop bo kciuki trza trzymać za koleżaneczki :)posyłam tonę pozytywnych myśli! x i dla wszystkich pozdrówka! czuję, że za 2 tygodnie posucha dzieciowa zostanie przełamana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest na pewno lepsze laparo, ale to już operacja, zobaczymy co na hsg wyjdzie, a zabieg pewnie około 9-10 godz. Idę do kościoła bo popielec dzisiaj, a obiecałam sobie kilka lat temu, że zawsze będę chodziła na popielec na opamietanie, co bym nie zapomniała dokąd wszystko zmierza tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie ze mam pojebanego ginka... Musze jutro zadzwonic do tego innego moze beda miec wolny termin na poczatek tygodnia. Ja od 1.5 roku chce zeby mi zrobili kolejna laparo... Moze nowy lekarz bedzie bardziej zaangatowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi :) , tak corko pokory brak Ci , pokory .... nie zapominaj jednak o histori sw Elzbiety ;) X Gerwazy :) , wygloda na to jednak cos tam sie ztransweruje ;);, a te 20 % to w calym ivf , a Ty sie juz zakwalifikowalas do 4 etapu , wiec i szanse rosna :) Ale co racja , to racja lepiej podchodzic z dystansem ;) A pytalas moze czy usypiaja u was pacjetki na te 2 tygodnie do bety , zeby w domu po scianach nie lataly z nerwow ;) X SM to przyjemnego wieczoru :) X Biest , a ile Ty juz mialas laparo , bo nie zapominaj , ze po tym tez sie czesto roznego rodzaju zrosty robia , wiec zbyt czesto nie powinno sie . X Maja super pomysl z tym urlopem - wezna pod uwage jako okolicznosciowy , to moze tez sprobuje ;) X Kurka odkad sie nie staram libido mi spada do zera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3.5 roku temu. Mi wlasnie wycinali wtedy zrosty i juz wtedy moj jajowod byl w zlym stanie a zrosty sie odnawiaja. Moja intuicja od dawna podpowiada mi ze moje jajowody sa oba niedrozne... Po laparo mialabym przynajmniej pewnosc ze nie mam po co sie naturalnie starac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, ja cieszę się chociaż z tego, że moje libido funkcjonuje bez zarzutu:DTylko ciekawe jak długo?;)Na libido m też nie mogę narzekać. Być może byłoby trochę inaczej, gdyby był cały czas w domu. No ale wtedy byłabym może w ciąży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli :) no bo ja siebie nie rozumie , jakby mi ktos ostatnio tryb sexsualny wylaczyl ;) Jej mi nawet do glowy nie przyjdzie ;) hmmmmm a moze to starosc ;) Jeszcze Ci zaczne zazdroscic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje libido jeszcze tez w miare dobrze funkcjonuje wiec nie ma sie co smutac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest - ale mialas raz tylko ? Moze warto by bylo ! Ty przedtem kilka razy stracilas ciaze no nie , a ostatnio nawet nie zachodzilas ! Moze rzeczywiscie przewody Ci sie zapchaly i przedmuchac trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, jedno się ma, to drugiego brakuje. Takie pokręcone to życie, nie można mieć wszystkiego na raz. Mam libido, nie mam dziecka:ONiestety w penym momencie libido się prawdopodobnie wyczerpie, wtedy nie będę miała ani jednego ani drugiego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×