Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Cześć dziewczynki! U nas świeci słoneczko, chociaż ostatnie dni były śnieżne. Dzisiaj wszystko topnieje i mam nadzieję, że tak już pozostanie. Gerwazy, może faktycznie trzeba by było jakoś zdyskredytować Chinkę w oczach M.... Ivanko, masz rację... Pozdrawiam Was wszystkie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela Karmi, ciekawe co tam lekarz Ci dzisiaj zakomunikuje?:) W sumie to dobrze, jak mężczyzna jesy chętny do pomocy innym. Jeżeli wszystko mieści się w granicach rozsądku, to nie ma co panikować. W końcu facet może na każdym kroku spotkać jakąś zainteresowaną kobietę....ale czujność wskazana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie reaguje alergicznie na normalne zachowania, mam niejedna bardzo atrakcyjna kolezanke ale chinka przegina od samego poczatku :O A dzisiaj na dole odkrylam, ze nazwisko faceta zniknelo z szyldu przy skrzynce na listy. Moze to wyjasnia te jej nachalne podchody do M... x Jest bardzo ladna kobieta...a wiecie, kazdemu facetowi pochlebia wyrazne zainteresowanie ze strony takiej babki. M nieraz wyjedza w podroze sluzbowe, czy wychodzi wieczorami z klientami, ma kolezanki - nigdy takich hecy nie bylo. A teraz czuje doslownie przez skore, ze ona sie do niego przymierza :O x Pare dni temu przypadkowo jechala winda na dol razem z M, co M mi zreszta w nieswiadomosci sam powiedzial. I jak jechali to zaczela go pytac czy u nas tez nie ma elektrycznosci? (Blok wybudowany 5 lat temu, wszytko dziala). Na to on jej zdziwony odpowiedzial, ze u nas wszytko w porzadku i ze ona musi moze sprawdzic korki i kontakty (w kazdym mieszkaniu jest WYRAZNIE oznaczona skrzynka z takimi rzeczami). A ta zaczela go pytac jakie korki i kontakty...:O Na szczescie M sie spieszyl na spotkanie z klientem. Ja odnioslam wrazenie ze ta byla juz o krok zapytac go zeby do niej przyszedl i posprawdzal korki :O. Kuzwa, mnie sie jakos nie pyta o nic :( choc czesciej jestem w domu niz M. Przypadek???? x Musi sobie jakiegos innego pomocnika znalezc bo jak mnie dalej tak bedzie draznic to jej narobie obciachu nie tylko w calym calym bloku ale i w health clubie bo wiem gdzie chodzi - nagle lazi do tego samego co my i na dodatek jeszcze zaczela uczeszczac w tych samych godzinach co M!!! No paranoja jakas!!! Ostatnio juz tez bylo przegiecie bo bylo kilka pustych maszyn do cardio przed nami to wlazla na ta, ktora dokladnie przed M stala :O - my bylismy na rowerkach. I zaczela nieudolnie ta mala doopa na cross trenerze krecic. A ubiera na sport takie micro-spodenki, ze doslownie doopa jej spod nich wychodzi!!! x Jak tak dalej pojdzie to rzuce jej kuzwa przy ludziach stowke po nogi i poradze na caly glos zeby sobie jakies ubranie kupila to nie bedzie musiala w szlafroku z gola doopa przed moim M paradowac. Wkurzona jestem na ta baba strasznie. x Z M nie bede rozmawiac zeby mu woda sodowa do glowy nie uderzyla, co ma byc to bedzie. Ale pomyslcie sobie jak byscie czuly jakby ktos sie tak WPROST DOWALAL do waszego meza? I to bylaby naprawde ladna dziewczyna, tak w wieku 30-35 lat? A on tego nie widzi :O Badz udaje ze nie widzi :O Naprawde nie wiem co robic z tym fantem :( Mam przez to kompletnie zrabany humor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, przecież ogólnie wiadomo, że faceci nie lubią nachalnych lasek. Ewentualnie na szybki numerek;)Przecież Twój m kocha Ciebie i na pewno nie ryzykowałby Waszego związku. A tak poza tym krótka, niby przpadkowa rozmowa z m nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liillii, no niby masz racje i tez tak sobie mowie ale dziewczyna jest naprawde bardzo ladna, dlugie czarne wlosy do pasa, bardzo ladna buzia, super figura. Glupia tez nie jest i wie czego chce :O Kasy chyba tez jej nie brakuje bo mimo wszytko to rzadko ktora singielka w tym wieku wynajmowalaby mieszkanie takiej wielkosci za taka kase - bo w tym bloku placi sie ponad 2400e/miesiac plus oplaty. Nie wiem co ona robi. Ale az dziwne, ze teraz zostala sama. Nazwisko faceta zniknelo ze skrzynki pocztowej... x Zastanawiam sie juz nawet czy to nie jakas nimfomanka??? Robi to nieswiadomie??? No w zyciu takiego babsztyla nie spotkalam. Powiedz mi czy jezeli za Toba bylby rzad rowerow w healh clubie na ktorych siedza dwie osoby na rowerach i przed nimi jest rzad kilku innych maszyn to bys wlazla dokladnie na ta maszyne przed facetem na rowerze choc inne z boku bylby wolne? Juz sama nie wiem, czy to przypadek wszytko??? Ale czem intuicja mowi mi co innego? Jestem dzisiaj umowiona z kolezankami na drinka ale z tego wszytkiego chyba pojde do health clubu i podstawie jej noge :) zeby sobie choc zeby wybila i posiniaczyla ta chuda doope:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie weszłabym na rower przed facetem, nawet wtedy, gdyby był sam...Kobietka musiała Cię naprawdę zaintrygować swoim dziwnym zachowaniem. W sumie z tego co piszesz, to nie dziwię się. Mnie też pewnie dałoby to do myślenia. Z drugiej strony, który normalny facet zainteresowałby się taką pomiganą babką? Mam na myśli dojrzałego faceta, który miał czas poznać życie i ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, to nie dziwię Ci się... Widać, że coś z nią nie tak :O A facet, nawet najbardziej inteligentny, nie zawsze jest taki bystry, żeby poznać się na babie, która d... przed nim kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly 🖐️ Wyobraźcie sobie, że robiłam już porządki na kwiatowej rabatce :) Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie o kwiatowych rabatkach to mogę zapomnieć i tylko je sobie powyobrażać:DU mnie tylko śnieg, śnieg, śnieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mogłam wcześniej wejść na kafeterie i nie mogłam nic napisać. Byłam na usg, tym razem robił mi jakiś facet, widzę, że tam monitoring robi jakiś lekarz do tego wyznaczony na ten dzień. W prawym pęcherzyku nie ma nic konkretnego, w lewym jest dominujący, ale o wielkości ponad 15 mm czyli urósł 4 mm tak jak powinien przez 2dni, endometrium wzrosła z 6,5 chyba na 9 mm. No profesor jak zwykle dobrej myśli.....dalej mam robić testy owu te co mu pokazałam łącznie z dzisiejszym są negatywne, on uważa, że jutro będzie pozytywny. Za dwa dni znowu na monitoring. Póki co nie wiadomo czy ten będzie dalej wzrastał czy tak jak reszta wymięknie. Ciekawe jest to, że dzisiaj 15 dc, ale w sumie to prof uświadomił mnie, że 14 bo liczy sie od krwawienia a nie plamienia.( No niby to wiedziałam, ale i tak se liczyłam zawsze po swojemu;)) Czekamy dalej.... No i słowa prof na koniec : mam nadzieję, że mnie pani nie zawiedzie.... No głupi nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy no głupia ta chinka....ale masz cierpliowść ja to zaraz komentowałabym jej zachowanie głośno i wyraźnie...no i miej na nią oko, bo wiesz chinki niepozorne, ale ona mają charaktery...a chłop jak chłop na wdzięki każdy łasy:) Rachela jaka wiosna??? Wiesz ile u mnie na działce śniegu, jedna góra ma 2 m, wydmy lodowe jak na Syberii. nie wiem czy w tym roku warzywnik zdążę przed jesienią zrobić, jak tak dalej pójdzie. X Powiem wam jeszcze jaki ten prof jest pleciuga, przy jego okazałym biurku tam gdzie pacjenci siadają stoją dwa krzesła, ja siadłam na tym z brzegu i drzwi o niego zaczepiały, a on wstał przeprosił i mówi:,, chłopa trzeba przesunąć" ja wcale nie zaczaiłam o co chodzi, on coś tam mói a ja dalej myślę o co mu chodziło z tym chłopem i nagle zajarzyłam :):):) chłop to krzesło obok mnie na którym siadają mężczyźni co przychodzą z żonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis699
Nie zaglądałam tu od kilku dni, bo z niestety nie miałam czasu........ALE.....właśnie mam przed sobą kopię Postanowienia Sądu o umieszczeniu 10-miesięcznego chłopczyka w naszej rodzinie....Chyba mimo wszystko nie do końca to do mnie dociera. REWOLUCJA na całego, w domu nie mam nic dla takiego szkraba, a w piątek ma być już u nas...!!! Jutro muszę iść jeszcze do pracy, potem porobić zakupy, posprzątać w domu...chyba spać pójdę nad ranem........ Cieszę się, że chociaż szef na mnie nie skoczył i powiedział, że nie widzi problemu abym poszła na macierzyński...huuurrrrrrrraaaaaaa Wszystko po raz kolejny zaczęło się w poniedziałek, gdy to dostałam telefon z pytaniem czy aby jeszcze chcemy przyjąć tego malca? Byłam w lekkim szoku, bo jeszcze w poprzedni czwartek absolutnie nie było takiej możliwości widać, słowo absolutnie mą bardzo różne znaczenie. Trzymajcie za mnie kciuki.......POZDRAWIAM :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis to superrrrrrrrr! Tak sie ciesze ze bedziecie miec takiego malucha! Super nowina gratulacje! Wreszcie cos pozytywnego w tym topiku!,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) x Denis no super wieści jak się ciesze ale cudownie :) moje gratulacje ❤️ x Pozdrawiam was wszystkie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis, Twoją sytuację można chyba podciągnąć pod cud:)Jakby nie patrzeć jeszcze niedawno wydawało się to mało realne abyś miała w domu takiego malucha. Wyobrażam sobie zamieszanie w Twoim życiu. Jej, ja nie wiedziałabym od czego zacząć przygotowania:)Trzymam kciuki:) 🌼 Karmi, ja wiem, że my lepiej znamy nasze organizmy niż lekarze:PAle daj swojemu szansę na wykazanie się:D Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis, ale szok!!!!Kurcze wszystko tak szybko się stało. Az mnie ciarki przeszły jak to przeczytałam, nie bujasz nas ;) A tak poważnie bardzo się ciesze i czekam na dalsze relacje. A tak na marginesie to chyba załapałaś się na ten długu urlop macierzyński. Kurcze jak fajnie i to taki maluszek. Gratuluję Ci Denis:):):) Na pewno będą i trudne dni, ale teraz Twoje zycie zmieni sie o 100% A jak rodzice Tego maluszka? Interesują się nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis trzymam kciuki , abyscie dobrze sobie dali rade !!! Powodzenia i duzo sil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy - z chinka Ci sie nie dziwie ! Niestety nic nie mozesz zrobic , sprawdzisz tylko jak bardzo m Cie kocha ! Chlopy lubia byc uwodzone przez nachalne baby :( Trzymaj reke na pulsie , ja trzymam kciuki za Twojego m !!! Pamietaj do tanga trzeba dwojga ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis - wzruszyłam się... Bardzo się cieszę, wierzę, że wszystko dobrze się ułoży i będziesz szczęśliwa, czego z całego serca Ci życzę 🌻 A za pozostałe koleżanki trzymam kciuki, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu jakies pozytywne wiadomosci. Rachelko ja sie tez troche wzruszylam jak to przeczyzalam...:-) karmi ja wczoraj tez wypilam 3 drinki na pecherzyki i jakos o 6 sie obudzilam i dalej kisne w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DENIS!!!!!!! Cudowna wiadomosc!!!! Ogromne gratulacje!!! Bedziecie mieli synka :-D ❤️ Bardzo sie ciesze, ze Wam sie udalo. x Teraz czeke Cie pewnie troche zarwanych nocek :-D A co na to Twoj maz? Wogole, to ile byl ten malec w tym pogotowiu opiekunczym? Bo skoro ma 10 miesiecy to na szczescie chyba jeszcze nie musial dlugo tulac sie po placowkach. Niezly szok z rana...migiem sie dobudzilam :-D x KARMI_, mi mowila lekarka ze pecherzyk osiaga zdolnosc do pekniecia dopiero przy 16mm wiec tez mysle, ze test Ci dzisiaj wyjdzie pozytywny. Albo rano albo po poludniu. Jezeli bys po poludniu robila, to przed 2-3 godziny przed robieniem nie pij za duzo plynow bo sie mocz rozcienczy. x Profesorek ma poczucie humoru :-D Ciesze sie, ze na niego trafilas bo zaczelas konkretnie dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Denis super wieści, leć na zakupy i sprzątaj bo później nie będzie czasu, - super, u mnie wiosny w dzień wiosny nie widać, zmykam do pracy, jak zwykle trzymam kciuki, pozdrawiam miłego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri, Wiem, ze do tanca trzeba dwojga ale jezeli sie baba uprze i bedzie kolo faceta skakac to sorry...prawa biologii sa takie, ze chocby Cie kochal to i tak sie skusi na taka "okazje". Zwlaszcza jak dziewczyna jest bardzo ladna. Facetom wcale nie przeszkadza ze nachalna. Ona nie wyglada prymitywnie tylko tak sie zachowuje. Ale to my kobiety tak to oceniami, facetom sie to podoba byc w centrum uwagi :) Biolgia tak facetow nakrecila, ze lubia odmiane i taka adoracja dziala im na ego. A ona tak go sprytnie podchodzi zeby czul sie wazny i bohaterski :O W domu to ja zajmuje sie technicznymi sprawami, laczkie z komputerem i przykrecaniem luznich srubek ale jak ona go pyta o cos to nie wpadnie mu do glowy powiedziec: porozmawiaj z moja zona, ona sie lepiej na tym zna :O Chce ta sytuacje z nachalna Chinka na spokojnie przemyslec bo gniew jest zlym doradca. Ale COS musze zrobic bo nie idzie to w dobrym kierunku. Jedno wiem, ze jak mi znowu w szlafroku tu przylezie (o ile bede w domu :( ) to jej powiem i to tak glosno zeby sasiedzi slyszeli, ze to pietro juz sie nacieszlo jej widokiem wiec moglaby sie moze teraz zajac odwiedzaniem facetow na innych pietrach. I pozegnam sasiadke. Mam w doopie, czy jej bedzie glupio czy nie. x Juz mi pare kolezanek mowilo ze chink wlasnie takie sa ze po trupach do celu, nie patrza czy z boku jest zona czy dziewczyna tylko wprost podrywaja faceta. Normalny odlot jest z ta baba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju, ale super wiesci! Denis - gratulacje! cudna wiadomosc 🌻 to teraz mala "rewulacja" w domu nastapi haha, ale bedzie dobrze :) ze wszystkim sbie poradzisz :) jak cudnie, ze on taki malutki.... bardzo sie ciesze, ze sie Wam udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Denis!!! Cudowna wiadomość, Gratulacje, łzy w oczach mi się pojawiły, wspaniale ❤️, dasz sobie radę, tego jestem pewna. Napisz proszę droga mamo coś więcej o swoim malutkim, a jak mąż zareagował? Normalnie mamy kolejne dzieciątko na topiku! o Rachelko, kochana a w czym ja mam rację..? o Gerwazy ja Ci powiem żadne sra -ty - taty, pamiętaj w tobie drzemie słowiańska krew! Nie czekaj aż będzie za późno i chinka wpakuje się tam gdzie nie trzeba. Tacy ludzie mają przewagę nad kulturalnymi bo: ty nigdy tak nie zrobisz ( nie przyjdziesz do ludzi w szlafroku) bo nie wypada, nie będziesz nachalna bo nie wypada a ona to wykorzystuje! Ostatnio w moim ulubionym serialu "ranczo" była taka scena jak to laska przystawiała się do facetów, Lucy( główna bohaterka) oczywiście nie wiedziała co zrobić tylko się gapiła i myślała co wypada, na to Włoszka zabrała delikwentkę do pokoiku - przystawiła giwerę do głowy, ostro powiedziała co o tym myśli, ustaliła granice - 3 m od jej męża i ..spokój. He,he nie radzę Ci aby tak drastycznie postępować - z użyciem broni, hi,hi ale ty kochana wyczekaj moment jak to mieszkanko będzie otwarte, to ty jej przypomnij o kluczu i powiedz wówczas kilka słów, możesz pojechać też w naszym ojczystym języku - z mimiki twarzy wyczyta co trzeba. Do dzieła, pamiętaj chroń swoje podwórko i generalnie na chamstwo trzeba chamstwem to jest odwieczna (niestety ) prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×