Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

He he Jolka to odkrycie zrobiłaś z tą Kaśką;) :):):) Wszystkie media od kilku miesięcy o jej ciąży trąbią:):):) A wiek ma tez słuszny urodzona 1972r. Jolka i Justyna Steczkowska też w ciąży jakby co, także 1972r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do Częstochowy rzeczywiście masz stosunkowo niedaleko, ja byłam w czerwcu i będę też w czerwcu tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas dzis sniegu niet , za to deszczysko pada :( , a chcialam dzis na dluzej na dwor , psa wymeczyc , bo tez mial ciezki dzien - tylu ludzi ;) Ale udalo mi sie nasza psine zsocjalizowac i obylo sie bez obszczekiwania kazdego dzwonka do drzwi :D X Karmi , no moj m tez tak widzi nasz zastawiony stol w porownaniu z innymi ;) , gdzie czasem goscie startuja przed otwarciem bufetu , zeby cos zdarzyc na talerz nalozyc :) Cora bardzo zadowolona - mafiny jablkowe okazyly sie jej od teraz ulubionym gatunkiem , reszta tez pod jej gust ;) A goscie obficie sypneli z portfeli , wiec plany zakupowe nabieraja realnych ksztaltow X Gerwazy ja mam rower przylepiony do tylnej czesci ciala przez rok caly - preferuje jednak zdecydowanie okres letni :p X @ u mnie wyjatkowo masakryczna - "pozytywny" wplyw mleczka przczelego , czy jak??????? :o X Jolka a o nas wspomnialas w tej Czestochowie ? X Karmi 72 to i moj sluszny kurka rocznik :o , ehhhhh co z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, no ja siedzę codziennie na pudelku ale o Kaśce Bosackiej nie słyszałam ale o Justynie Steczkowskiej to tak, taka niedożywiona a ma owulacje a ja stanęłam wczoraj na wadzę i się za głowę złapałam od zażywania luteiny jakoś mnie o 2 kilo więcej - kurczę co się nie robi żeby zobaczyć 2 kreski - jakie życie jest przewrotne, od dzisiaj się odchudzam, m poszedł do lidla po świeże pieczywo i o dziwo mu nie powiedziałam żeby kupił coś na słodko - muszę mieć silną wolę - odrzucam słodycze, idę dalej pracować bo żelazko dużo prądu zżera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wbili do glowy , ze jak sie jest pierwszy raz w jakims kosciele i o cos prosi , to sie to spelni :p , przez lata , gdzie nie bylam lecialam do kazdego , ktory zamkniety na trzy spusty nie byl - efekt - znastwo sztuki sakralnej :o Slawne madonny tez nie jakos przychylnym okiem na mnie nie spojrzaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miałam wam nie pisać ale napiszę nie będę taka, wrzuciłam kartkę z intencją aby każda z nas z topiku zaszła w tym roku w ciążę, a nóż Bóg wysłucha, jadę jeszcze z maturzystami przed świętami modlić się żeby zadali maturę to powtórzę intencję, Bóg da to się powiedzie, tylko tyle mogę dla nas zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My organizujemy w sumie 5,6 razy w roku imprezy ze stalymi znajomymi i One trwaja 5 Do 8. Pojechalibysmy wczesniej juz ale formula musialabyc przy piwku ogladnieta. Jestem juz w Taxi i od razu pod koldre. Dzieki Bogu ze malo pilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest no to wypocznij i wyspij sie dobrze :) X Jolka milo z Twojej strony :) X Ja to tez kolektywnie ;) mysle , bo tu juz tak zesmy sie z zyly , ze czlowiek bylby szczesliwy , gdyby sie komus w koncu udalo !!! A co szkodzi za wszystkich poprosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka no to dzięki Ci, że pamiętałaś o towarzyszkach niedoli w Częstochowie. A ja jeżdżę trochę tak służbowo powiedzmy, ale oczywiście dobrowolnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest powrotem z imprezy przebiłaś wszystkie:):):) To teraz do łóżeczka o odsypianie:) Moncheri super, że impreza sie udała i córka zadowolona:) Ja tez idę do kościoła zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri błagam wycofaj tą stopkę bo jest załamująca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moncheri ja bym się cieszyła bardzo bardzo gdyby którejś z naszych dziewczyn się udało.Pamiętam, ze bardzo się cieszyłam jak Blulady zaszła :) pewnie już dawno bobaska ma w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, mnie Twoja stopka też nie przypadłą do gustu:PAle o gustach przecież się nie dyskutuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, optymistka z ciebie tak trzymaj, u mnie piękne słońce aż by się chciało z wózkiem na spacer wyjść - ech można pomarzyć, mój syn to już koledzy, koleżanki a mama i tata w odstawkę - taka kolej życia, przekichane mam popołudnie - muszę 4 klasą sprawdzić testy bo mi się wczoraj nie chciało - ech co za zawód robotę brać do domu, biorę się za obiad bo młody miałczy że głodny i umówił się z kolesiami na pizzę, We wtorek z uczniami wybieram się do Hospicjum jak co roku będziemy malować jajka które oni sprzedają przed świętami, uwierzcie dziewczyny - nie powinnyśmy narzekać ludzie w Hospicjum bardzo cierpią - cóż że mają dużo dzieci jak i tak na starość nikt się nimi nie chce zająć - jest to bardzo przykre, głowa do góry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka u mnie pod oknem rok temu piekny duzy plac zabaw zbudowali , myslalam , ze fajnie by bylo , widzialabym dzieciaka przez okno :( , teraz to mnie tylko drazni :( A na spacery to mam psa ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne Mon cheri ale prawdziwe, Liilly udanego spaceru, ja po wczorajszej Częstochowie to tylko do łóżka - nawet seksu nie będzie bo @, apropo seksu w @ , jeden uczeń mi powiedział cytuję: że każdy marynarz musi się nauczyć pływać po Czerwonym Morzu - no mój m chyba nie będzie nigdy marynarzem bo ja i on nie lubimy Morza Czerwonego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri fajna stopka;) A jakie to rośliny koleżanka hoduje ? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka jestes kochana:)za takie podejscie i dbalosc o inne kolezanki to sie nalezy medal a juz napewno usciski i buziaki.Wzruszylas mnie.Ja na Wielkanoc wyjezdzam to tez pojde do kosciola i zrobie cos dobrego w naszej intencji.Bardzo czesto bywam w Spale tam jest taki malutki,starutki drewniany kosciolek to sobie do niego chodze jak nie ma ludzi.Uwielbiam to miejsce.Mon cheri super,ze imprezka sie udala i corcia zadowolona,przylaczam sie do zyczen:)A dasz przepis na salatke ziemniaczana,wiejski garnek i muffinki cynamonowe?Mam ochote na cos nowego bo u mnie z racji wiecznej diety to glownie indyk i ryby:(Ale skoro zjechalam kolejne dwa kilo to zasluzylam na cos malego i dobrego.Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokla nie martw sie ja tez nigdy nie wypłynę na morze czerwone, za żadne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa dieta zegarowa jest prosta jak konstrukcja cepa:)i skuteczna.Jesz srednio co dwie godziny:jajko,bialy ser,chude mieso,jablko,jajko a na wieczor sok pomidorowy,barszczyk albo czerwone wytrawne wino.Oczywiscie nie musze mowic,ktora opcje wypijam:PWyguglaj dieta zegarowa bo sa rozne jej modyfikacje.Ja np.do jajka zjadam po pol kromki ciemnego chleba a do mieska warzywa na parze albo na petelnie i jest ok.A co to za dieta chalwowa?Bardzo mnie zaintrygowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezanki w cieply poranek,brzuch przestal bolec ale i tak wstreciucha nadciaga bo cycki mam chyba w rozmiarze D dzis, na co malzonek wcale nie narzeka. Co do morza czerwonego to ja tez zawsze bylam na nie ale raz nie moglismy sie powatrzymac i od tamtej pory zdarza sie choc sporadycznie :)) zycze wam przyjemnej niedzieli, zajrze do was pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila ja w moim wieku to już się nie nauczę pływać po czerwonym morzu, nawet nie próbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×