Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

I wiesz co jeszcze Ci powiem, że jak oglądałam ten film to mój m powiedział "kochana" normalnie jak bym Ciebie widział :) Ta włoszka to taka wariatka jak ty! Noooo.. odpowiedziałam z uśmiechem. Pamiętaj jak ktoś bardzo prosi to niestety trzeba czasami być na maxa niekulturalnym. Wiem co mówię bo na jednej z imprez miała taką jazdę z jedną "bardzo milusią kobietką" oczywiście śliniącą się do mojego M. Poczekałam, popatrzyłam i spotkałam ją w toalecie... kilka naprawdę ostrych słów i OOO!! podziałało no oczywiście powiedziała ,że jestem wariatką i to wcale nie tak.... ale uwierz do końca imprezy jakby inna kobieta była! he,he..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DENIS!!!!!!!!!!!!!! 🌼 ❤️ odniosłam wrażenie , że już przestałaś wierzyć, a tu bach : maluch w domu :D i Ty z nim na macierzyńskim !!! CUDNIE ! koniecznie pisz jak to jest ;) bom ciekawa :) Gerwazy nie zapominaj że z walecznego kraju pochodzisz, pogoń kleszcza !!! Dziewczynki u mnie zima nadal trzyma :( ale ja gorrrrąco Was pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko 🖐️ hmm, zastanowiłam się w czym Ci rację przyznawałam i już wiem! to miało być do Liilly, jak pisała o zdrowiu :D widocznie o Tobie podświadomie myślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela 🖐️ bo Ivanka i Liilly z jednego fyrtla są ( mówiąc moją gwarą ;) ) ja tak sobie pomyślałam czytając Twój wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kolejny maluszek topikowy bedzie :-P Teraz trzeba kolejnego jakos wymajstrowac... Rachelko serial mnie wciagnal jak cholera. Najgorsze jest to , ze highspeed wi sie ze sticka zmarnowal i nie moge dalje ogladac :-( Ja sobie ze zlosci wlasnie chinszczyzne zamowilam:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis wspaniała wiadomość u mnie hormony szaleją to się popłakałam.Dziewczyny czy Wy też tak macie ja płaczę prawie na wszystkim a przed@ to na zawołanie.U mnie zima a miałam okna myć ,śnieg dziś pada, jakoś nie mam werwy do sprzątania, słońca ja chce słońca i ciepła już mam dość tych zimowych ciuchów i zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Gosia sie pojawiła:) Denis na pewno nie masz czasu, ale jak znajdziesz chwilkę napisz nam jak się sytuacja rozwija, no i jak maluszek ma na imię. X Gerwazy ja tez myślę, że nie ma co być zbyt kulturalną wobec chinki tylko na osobności zapytać ją co ona wyprawia, żeby wiedziała, że ty wiesz. ja tez uważa, że faceci są wierni jak nie mają dobrej okazji, ale na każdego coś tam w końcu zadziała i dlatego trzeba zawsze patrzeć co się dzieje dokoła.... dziewczyny dzięki, że pijecie za zdrowie moich pęcherzyków, ale ja mam dzisiaj takie dylematy, że głowa mi puchnie z tego wszystkiego i muszę Was poprosić o pomoc, jeśli któraś oczywiście zna się na tej całej machinie hormonalno - pęcherzykowej. No więc w poniedziałek miałam pęcherzyk 11mm i endometruim 6,5 , po dwóch dniach czyli wczoraj wieczorem pęcherzyk 15 mm i endometrium 9 mm, czyli pęcherzyk rośnie u mnie 2 mm na dobę. Wczoraj miałam test owulacyjny ujemny, natomiast dzisiaj rano test owulacyjny dodatni, druga krecha ciemna. No i nie wiem czy mam podać sobie dzisiaj pregnyl czy jutro. Czyli z obliczeń wynika, ze pęcherzyk dzisiaj ma 17mm to może za wcześnie na pregnyl? Prof powiedział, że po dodatnim teście podac pregnyl, ale ja się obawiam, że dzisiaj trochę za wcześnie i juz sama nie wiem co ma zrobić. Podejrzewam, że jak dzisiaj podam pregnyl to juto inseminacja będzie, a z drugiej strony prof kazał też bzyknąć się z mężem po dodatnim teście, bo może nam pęcherzyk niepostrzeżenie pęknąć przed iui. X dziewczyny może czyta nas jakaś specjalistka i powie mi co mam czynić teraz.????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mam problem z głowy.....zapomniałam kupić igły i strzykawki:( pregnyl podam jutro rano. Wiecie co ten cykl to jedna wielka porażka....nawet nie wspomnę, że ciągle pokrywają mi się wizyty z różnymi sprawami , jutro po raz kolejny pewnie przełożę fryzjera.Już ryczeć mi się chce na to wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi_ No troche szkoda ze zapomnialas kupic strzykawki :( Bo normalnie powinnas wziasc zastrzyk po pozytywnym tescie - wtedy peka po mniej wiecej 36 godzinach. Tak bylo u mnie, ale bralam tez zastrzyki ktore hamowaly naturalne pekniecie. Przy moim IVF najwiekszy byl tez bodajrzy 15-16mm kiedy bralam zastrzyk na owulacje a nawet i te mniejsze byly w momencie owulacji dojrzale. Nie bierzesz pod uwage, ze ten zastrzyk przyspiesza ich wzrost wiec w ciagu doby potrafia i o 3 mm urosnac. x Z tego co piszesz to zdalabym sie chyba w tym miesiacu na metody naturalne :-D Zycze dobrej nocy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis699
Karmi...wpadłam tu na chwilkę i widzę Twoje pytanie. Maluszek ma na imię Krystian. U mnie jakiś stres sięga zenitu, czy dam radę, czy się w ogóle nadaję, bo może tak mi się tylko wydaje. Nawet się nie spodziewałam, że to aż takie trudne....tyle różnych, czasami skrajnych emocji. Po maluszka jedziemy jutro na godz. 11.00...a potem trzeba będzie sobie radzić. Tak przy okazji jestem pod wrażeniem moich podejścia moich koleżanek i tych z pracy i spoza do mojej decyzji. Większość chce mi pomóc, albo coś pożyczyć, albo coś podpowiedzieć.......??!! Szok Sorry, że nie śledzę wątku, ale myślę, że mi wybaczycie...Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Cię zaskoczę Gerwazy...byłam w nocnej aptece zakupiłam sprzęt i zastrzyk w dupsko już podany. Nie wspomnę, że igła była słusznych rozmiarów bo pani w aptece zamiast 7 to 8 mi dała. Moja iui jeśli będzie miała miejsce to jutro około 18 godz, albo w sobotę rano. Mi kiedyś jakiś lekarz mówił, że 36 godz to maksymalny czas do pęknięcia, a jesli są dojrzałe to wytworzy się pik LH i tak pękną wczesniej. Zobaczymy co mi jutro powie. mój pęcherzyk dzisiaj ma około 17 mm czyli nie jest jeszcze duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis widzę, że emocje Cię nie opuszczają...jak wyście się zorganizowali za wszystkim przez 1 dzień???? Ludzie maja na to 9 miesięcy..... Wiem, że jutro masz szalony dzień, ale wpadnij chociaż na chwilkę powiedzieć jak Wam idzie. Trzymam kciuki za powodzenie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi_, Jestes WIELKA! :-D Musialas ten zastrzyk w pupe robic? Moj owulacyjny byl w brzuch. x Denis, Dasz sobie swietnie rade! Trzymam za Was kciuki. Dajcie sobie "wewnetrzne pozwolenie" na momenty zwatpienia i bezsily bo na pewno bezdiecie takie mieli. Ale wierze, ze wszytko sie dobrze ulozy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas niestety nie za dobre wiesci. Tesciowa w szpitalu. Czeka ja powazna operacja we wtorek po ktorej nie wiadomo czy bedzie chodzic :(. Kobieta ma dobrze po 70-tce, w tym wieku opreracje sa zawsze niebezpieczne ale nie ma wyjscia. Jutro tam jedzeimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas plany urlopowe stoja... 1-14 lipca trasa Caravanem Paryz przez poludniowa Francje do Hiszpanii gdzie 6-7 jestesmy na zjezdzie motorowym. Moze doleca nasi przyjaciele do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy przykro mi z powodu babci. Babki co z tym naszym spotkanie kolka rozancowego w De?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Denis nie spala cala noc... Karmi to powodzenia za leniwe zolnierze i jajo :-P Lece na zakupy i ogladac nowy serial przed praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Denis ważny dziś dzień dla ciebie - będziesz mamą - super, Karmi myślami jestem z tobą, ja na monitoring idę w czwartek - ciekawe jak tam moje pęcherzyki, Gerwazy chinka przegoniona ? - to małpa, u mnie zima na całego, pozdrawiam wszystkie, weekend, miłego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ! Denis trzymaj się, powodzenia, dasz radę! o Karmi musi się udać!! uściski:) o Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie jest teatrem, Bóg jego reżyserem, coś mnie naszło filozoficznego, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis, nie martw sie, wszystko bedzie o.k. :) dasz rade! o Karmi, trzymam mocno kciuki za jajka! ;) musi sie udac! o a ja sie pakuje, juz wlasciwie jestem spakowana, a jutro w droge do rodzinki na swieta :) o Pozdrawiam wszystkie kolezanki! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa faktycznie już za chwilkę święta a tu zima na całego i ja nawet nie pomyślałam jeszcze co i jak....to Wesołych Świąt już dziś życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×