Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rachela hejka! Ivanka, metaliczny posmak w ustach??? mi to juz "smierdzi" haha pozytywnie oczywiscie :) jestem prawie przekonana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * Gerwazy **************
Mon Cheri, jestem za tym, zebys rzucila prace i zajela sie stand-up comedy :) Przy Tobie czlowiek sie zawsze usmiechnie :) Ivanka, na Twoim miejscu mialabym juz 5 testow ciazowych za soba! :) 32 dzien? I temperatura 37 stopni? Hmm...hmmm :) Ciesze sie jak glupia jak sie kazdej kolejnej udaje i sciskam kciuki zeby byly znowu powody do radoych na topiku :) U mnie wszytko sie poprzesuwalo, bo ostani cykl mialam skrocony a w tym z kolei owulacje tez mialam wczesnie 9 dnia cyklu wiec mysle, ze cykl tez bedzie jakis krotszy :( Tak, ze B6, magnez i B-complex lagodzi mi PMS (bol piersi kompletnie znikl) a za to rozlegulowal mi cykl wiec nie wiem juz co lepsze... Stafanio, baw sie dobrze na wakacjach! Gdzie jedziecie? Karmi, wy remont robicie czy nowy dom stawiacie od podstaw? ;) Bo brzmi to jak wielki projekt ;) Jedziemy na Mallorce, troche zatankowac slonca :) Wynajelismy domek z ogrodem i basenem na pustkowiu i bedziemy grillowac ryby, wedrowac po gorach Tramatunia i szukac samotnych plazy. Ze staran nic nie bedzie niestety poniewaz mi sie przesunelo wszytko i bede miec okres dokladnie w srodku wakacji :(:( :( Magdalenko, dwa miesiace rozlaki to starsznie ciezka sprawa ale zleci jak z bicza! Nie ma wyjscia, takie czasy :( A moze maz przyleci do Ciebie w odwiedziny i zrobicie sobie romantyczny weekend w Dsseldorfie albo w okolicach? Trzymaj sie kochana! Rachela_71, doskonale znam to uczucie. Odczuwalny 10000000000 cykl staran do tylu i od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso hi,hi ty kochana jesteś....dzięki za przekonanie bo ja mam ogrom wątpliwości i wydaje mi się ,że raczej to mój mózg tak mnie nakręca, ach...a generalnie wydaje mi się ,ze to jednak skutek wydłużonych cykli przez b6...ponieważ moje krótkie cykle dzięki temu wspomaganiu wydłużyły się na początek do 28 dni, potem 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * Gerwazy **************
Ivanka, nie chce Cie nakrecac ale twoje symptomy tak mnie sama nakrecily, ze mysle jak Tessa! Jak jutro @ nie przyjdzie to zrob test jezscze raz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gerwazy! Ivanka, wiem wiem, biore te b6 pod uwage haha, ale widzisz ja zaczelam brac tak jak Ty, juz troche czasu minelo a u mnie dlaej ta dlugosc cyklu taka dziwna, nieuregulowana... u Ciebie to przynajmniej ciaglosc, z cyklu na cykl sie regularnie wydluza... a tak w ogole, czy mozesz mi przypomniec od kiedy my ja bierzemy? bo juz zapomnialam :) od kwietnia? maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, dzięki za wiarę kobietko:D Tesso no chyba od kwietnia, kurczę nie pamiętam....ale faktycznie u mnie regularność wydłużenia cyklu zachowana i pewnie dlatego nie mogę się ogarnąć bo do tej pory mając 25, 26 dniowy cykl to wszystko było szybciej a te dłuższe cykle to "dobitka" bo z każdym cyklem myślę a "może się udało" i powiem boję się tej myśl.... bo na ogół ogromne rozczarowanie na końcu mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cie bardzo dobrze z tym koncowym rozczarowaniem... znamy to :( ale ale, poki co jestes na najlepszej drodze do pozytywnego testu :) nie mozemy nastawiac sie negatywnie, co bedzie to bedzie, na razie jest dobrze :) zostanmy na tym, reszta zajmiemy sie pozniej haha. lece umyc moje kudelki :) a potem na jakies zakupy... a propos czy ktoras z Was (mieszkajacych w DE) wie moze przypadkiem, w jakim sklepie mozna dostac mrozone zurawiny?? cranberrys? bo nie moge nigdzie znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszalalas????????????????
Tessa, A co ciekawego gotujesz z zurawinami? :) Bo ja uwielbiam ale uzywam glownie suszone. Oraz sok z zorawin do drinka cosmopolitan. Bardzo dobry! Zwlaszcza latem :) Acha, nie wiem gdzie mrozone kupic :( We Frankfurcie mozna kupic suszone w Kleinmarkthalle. Ale ogolnie mamy fatalny wybor supermarketow. Rewe jest beznadziejny, nic tam nie ma jak czegos szukam, maly wybor i jakos miesa zosatwia do zyczenia. Jest Hit market ale po drugiej stronie rzeki i nie chce mi sie jezdzic. Poza tym Edeka Scheck-in czy jakos tak ale po drugiej stronie miasta. Pozostaje mi wiec na rowerku do Kleinmarkthalle jezdzic choc tam przy kasie trzeba miec silne nerwy :) A gdzie ty mieszkasz Tessa? W ktorej czesci Niemiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszalalas????????????????
Sorki, ten ostalas mi sie wspisal skad inad :)) Naturalnie nie oszalas :))) Cranberies sa dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Gerwazy**********
Tak, tak! :) Tak to jest jak sie ma dzien wolny i zamiast sie zabrac za dwie haldy prania to sie po sieci buszuje :) Ale zaraz musze wyjsc bo mam termin u fryzjera a potem musze jeszcze podjechac do slepu z lampami bo szukam lampy do stolu w jadalni i mam jedna na oko ale chce zobaczyc jakby wygladala w rzeczywistosci. W sasiedniej miejscowosci podobno ja maja. Nazywa sie Mizu-7 firmy Terzani. Mizu znaczy woda po japonsku bo podono taki rzuca cien jak woda. Ciekawa jestem jak to wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, haldy prania tez posiadam ;) Ja mieszkam na Bawarii, a zurawine potrzebuje, zeby zrobic z niej sok bo mi do diety potrzebny... mozna kupic sok juz gotowy w butelkach, ale drogi troche, a dziewczyny na forach pisaly, ze mozna kupic mrozone i samemu zrobic. Problem tylko taki, ze ich dostac nie potrafie. W PL podobno mozna w Auchanie mrozone kupic... a zurawina swietnie w odchudzaniu pomaga, oczyscza ze zlogow, wyplukuje tluszcz, hamuje apetyt itp, ogolnie bardzo pomocna w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka chyba nie będę oryginalna jak napiszę, że objawy obiecujące, a może by tak na bete po pracy;)? Gerwazy u nas tylko remont a nie budowa domu, ale zmieniamy całkowiecie 2 pokoje a trzeci też prawie, także rozpierducha jak trzeba:) Magdalenka no mi sie wydaje, ze najgorsze to wejscie do autokaru:( ja czekam na tego hydraulika z chaty nie mogę się ruszyć, a jego nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi:) tak myślałam właśnie o becie , tylko dziś w swojej wiosce w gumiakach siedzę i nie chce mi się jechać do miasta, ale może jak jutro będzie taka cisza jak dziś to się zdecyduję aby się dłużej nie stresować. Ale co by nie powiedzieć to plusy ogromne u mnie po spożywaniu B- complex, To Rachelka ostatnio pisała o fazie lutealnej i u mnie w tym cyklu niezwykła jak nigdy: czyli normalna - bo do tej pory też szwankowała. Liczę, że owulację miałam 1 lub 2 sierpnia czyli licząc od 3 lub 4 ( po owulacji) to by było: 15 lub 14 dni. Wreszcie norma zachowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) Ivanko ja tez nie chcę Cie nakręcać ale ten posmak tez miałam jak byłam właśnie w ciąży i to mnie zadziwiło ;) więc kochana trzymam kciuki ;) Rób betę albo tesciorka jeszcze raz :) Dzisiaj była u mnie fryzjerka ze swoim synusiem 3miesięcznym miała termin jak ja na czerwca :( patrząc na tego aniołka serce mi się ściskało bo moje maleństwo było by w tym samym wieku :( Pozdrowionka dla was :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa dziewczynki:) Żywej duszy wieczorem nie było...... Ivanka co tam ??? SM to rzeczywiście pewnie smutno Ci wczoraj było....... Rachela pewnie dzisiaj jakieś ambitne zadania sobie wymysliła. Stefania pozdrawiam jak czytasz z nad morza. Magdalenka dojechałaś? Denis znowu się nie odzywa. Póki co pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) SM ❤️ Karmi dziś @ brak - ale temperatura spadła i mam 36,8 a to niestety znak - pewnie, jutro już będzie......wygląda na to, że naprawdę długi cykl mi się szykuje po tych wspomagaczach.. U mnie dziś babie lato, o rany jesień nadchodzi..... Pozdrawiam wszystkie i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli te magiczne 22 miesiące już dawno za nami? To Mon cheri kiedyś pisała, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wychodzilo na to , ze para w naszym wieku to kolo 2 lat :( :( :( potrzebuje :( Ale ja to nkedlugo 22 lata bede miala za soba ;) Ivanko tym sie jeszcze nie sugeruj , sledze tu wjele watkow , choc nie pisze na nich i czasami zdarza sie , ze na dzien , dwa temperatura troche spada , a potem znow w gore ! Nakrecac Cie nie bede , nie ma sensu przy naszych szansach , ale nie powiem- fajnie by bylo !!! No i tym sie nasz topik rozni : gdzie indziej po takim wstepie w 70 % wypadkow nastepuje " ju hu 2 kreski " a u nas ooooooo......kres mi sie przesunal ! Dziewczyny , kto to jest patronem od spraw beznadziejnych - bo chyba czas kapliczke budowac - lepiej drobne odkladajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fakt wieczorem to tu tylko duchy grasuja , chyba trza poczekac na koniec wakacji i lata ! Albo jest tak ,ze wszyscy zagladaja , ale nikt nie zacznie ? U nas upal , to wybylismy wczoraj wieczorem tylki na basen wymoczyc , za to czegonie przekurzyl moj ukochany malzonek ! Bo on widzicie moje drogie od tygodnia walczy z nalogiem , i raz on gora , a raz nalog gora ;) . Ale moze mu sie uda !!! Nawkladalam mu do glowy , jak to jego biedne plemniki tchu zlapac nie moga ,by moje spieprzajace komorki dogonic ;) A przy okazji tluszcz wytapiamy ;) I ciekawe czy to jaki skutek prokreacyjny przyniesie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spadam na targ po bule na sniadanko , co by mi za duzo tluszczu nie zeszlo , bo komu potrzebny niewiasta z plaska dooopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spadam na targ po bule na sniadanko , co by mi za duzo tluszczu nie zeszlo , bo komu potrzebny niewiasta z plaska dooopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri patronem od spraw beznadziejnych jest Sw. Tadeusz Juda. Ivanka 25 cykli to sredniej jeszcze za bardzo nie przekroczyłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri :D Karmi :) dla mnie to wieczność tak , tak, pamiętam czerwiec 2010 ja pełna entuzjazmu, że będę miała już zaraz drugie dziecko i ta pewność tkwiąca we mnie : " na pewno się uda bo przecież ja tak płodna jestem". Pierwsza ciąża chęć i jest... to teraz też tak będzie. A tu mamy 2012 , a ja boję się myśleć o objawach a co dopiero je czuć i dostrzegać aby nie zapeszyć. I te wszystkie specyfiki: castagnus na maxa skrócił mi cykl, witaminka b6 wydłużyła, ach... za stara już jestem na to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to kapliczka dwuosobowa bedzie , kto sie podejmuje swiete figurki ulepic ??? A ja pamietam jak dzis kiedy mnie oswiecilo - koniec z zabezpieczaniem , robimy malucha ,ha,ha,ha . To tak jak stuletni staruszek dokladnie se przypomni jak to fajnie bylo przy pierwszej komunii ;) Kurde ja prawie nie zauwazylam jak ten czas zlecial ;) , tylko zauwazylam , jak to na mnie dziecko z gory patrzec zaczelo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sw Rite wzielam na patronke do bierzmowania i cos widze ,ze sie obija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy masz miejsce w walizce ? Jade z Toba !!! Obiecuje wieczorny unterhaltung um sonst ;) Swoja droga ja wszystko jedno co biore i jak , czy witaminy , magnezy , wiesiolki , srocze ziola , to w zasadzie ,jak sie jakas niedoszla ciaza nie pojawia , to jednak 28 dni jak w pysk strzelil i owu regolarnie jak w zegaru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×