Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Jutro urodziny przyjaciolki i nic nie mam i nie wiem co , lece pozniej do miasta popatrzec , ale nie robie se nadzei , ze cos znajde :( Wiecie , ze jakbym nie wiedziala , ze w ciazy nie jestem , to bym juz od urlopu miala wrazenie , ze sie udalo , i posmak metaliczny i czeste lanie i takie zmienne nastroje i mnostwo innych rzeczy !!! No i sie zdjagnozowalam , ze jesli to nie jakies swinstwo mnie dobija , to jak nic ciaza urojona ha,ha,ha - wiec uwaga po dziesiatym roku staran czlowiek warjuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nic urojonego ni mom. My siedzimy w Depo i maz scina drzewa zeby powietrze dochodzilo do bunkr Jak goraco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej!!!!! juz jestem melduje sie z upalnych niemiec masakra jakas uffffff..... zajechalam szczesliwie bez problemow na szczescie....i 2 m-ce tragedia:(:(:( i wiecie co Wam powiem ja mam wrazenie ze to jednak owulka u mnie juz byla wczoraj mialam taki potworny bol prawego tego udroznionego jajnika ze malo tabl nie wzielam i sluz a wiec chyba tak jest wlasnie kurcze wczoraj nam popsuli plany i nie bylo przytulanek:(:(:( teraz pociagnie czasem wlasnie z tej strony ale nie tak mocno jak wczoraj i w nocy juz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po laparo owulka ustawila sie tak ze 90 procent byla po niby udroznionej stronie. U mnie kiedys bole owulacyjne byly tak mocne ze dziennie polykalam 4 do 5 tabletek. Ja chce zrobili mi kolejna laparoskopie jesli invitro sie nie uda ale w specj klinice gdzie robia operacje mikrochirurgiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie ja nigdy czegos takiego nie mialam a niby wedlug obliczen plodniaki i owulka mialy wystapic jakos 20 wczoraj byl 17 2 dni po@ mialam sluz i wczoraj znowu nie mam pojecia sama juz glupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dzisiaj mieliśmy gości - siostra M z mężem, o nietypowej porze, bo rano, po południu chcieli do Poznania wracać. Więc wczoraj po pracy musiałam częściowo posprzątać (trochę chłopcy wcześniej posprzątali), rogaliki drożdżowe piekłam, i takie tam. M badania okresowe robił - 2 dni w przychodni siedział! Coś mu z okiem wynaleźli i lekarka nie chciała badań podpisać. Wczoraj jeszcze na 17:30 na USG jechał i w poniedziałek kontynuacja. W czwartek po tych badaniach był taki wkurzony, że kupił wino - 1 l i butelka w kuchni na płytkach mu się roztrzaskała :O Żeby wczoraj go pocieszyć kupiłam 2 butelki na weekend, i on też :D A dzisiaj szwagierka przywiozła mi białe wino :) - byli na urlopie w Grecji. Magdalenko, dobrze, że szczęśliwie dojechałaś na miejsce. Jak to daleko od domu? Ivanko, póki nie ma @ - jest nadzieja. Mon cheri, Karmi, Biest 🖐️ Pozdrawiam wszystkie koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no troszke jest nawet nie wiem ile ale wlasnie sprawdzilam i wychodzi ponad 700 km......sporo niestety ale co zrobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie nie wiem hehehehe, dziewczyny z okolic na nastepny tydz mam czwartek wolny o 11 wychodze z domku tylko niezbyt znam sie na okolicy...... MOZE JAKIES SPOTKANKO JAK MNIE POPROWADZICIE??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja popiję na pewno ;) Magdalenka mieszka na zachodzie Polski, wiec myślałam, że do tej pracy ma trochę bliżej.... 700 to np. na odwiedziny męża trochę daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roletkaa
Witajcie. Bardzo prosze o porade. w zeszlym miesiacu ginekolog przypisal mi tabletki Orgametril by przesunąć mi okres na tydzien pozniej (bo tak potrzebowalam). Po odstawieniu tych tabletek dostalam normalny okres. Było to 08.07. W tym miesiacu okres mi sie juz spoznia 9 dni. Dwa razy kochalam sie z mezem bez zabezpieczenia, ale to bylo w dzien spodziewanej miesiączki i kilka dni pozniej... wiec jakby to chyba nie moglo miec wplywu na brak okresu, czy sie myle? Przedwczoraj zrobilam test i wyszedl negatywny. Czy ktos moze wie dlaczego tak sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roletka aleś nam tu wypaliła na wątku :) a co to my lekarze czy prorocy:) Wystarczy, że ze swoimi cyklami ładu nie możemy dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zreszta masz odpowiedż wg życzenia: jesteś w ciąży lub nie jesteś w ciąży.I nam tu antykoncepcji pisać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
karmi..... racja same nie mozemy dojc do ladu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ivanka .... a u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko cisza, czekam, czekam......ale czytałam.... u Ciebie obiecujący cykl:) owulację możesz mieć wcześniej a plemniki dożywają podobno w dogodnych warunkach nawet 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka to klimatyzujesz się na razie.... Ivanka dawaj test jutro z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no niby tak chociaz ktos nam popsul plany i w dzien wyjazdu nic nie bylo:(:(:( jeju dziewczyny mam tu cale pietro na poddaszu siedze przy kompie i normalnie sie poce jak swinka:):):) a padam juz ze lepiej nie mowic a ten moj dziadek cos nie domyslny tym razem ze cala noc jechalam:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam minął dzień? U mnie pracowicie w domu zasuwałam też musiałam posprzątać, młody z obozu wrócił ale w walizce tyle piachu przywiózł jak by z Wysp Kanaryjskich co najmniej wrócił,he,he a siedział przecie w lesie, hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha no to rzeczywiście zadowolony. Ivanka to idź jutro i kup teścik w aptece, chyba macie na wiosce jakąś czynną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×