Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Czecs! x Wlasnie wrocilam z tego Burns Supper - super bylo. Serwowali kaszanke (hagis) :-D z roznymi rodzajami whiskey. Niezle sie usmialam bo towarzystwo bylo wesole ale sama nie pilam bo mialam prowadzic samochod noi w przyszlym tygodniu mam zaczac stymulacj jak tylko @ przyjdzie. Za to M teraz spi :P :) Rano przebiegl 29km! Nie wiem jak on to robi, potrafi wiecorem butelke czerwonego wina sie napic a rano wstac i pol maratonu przeleciec. x Liilli, -10 stopni? :( Jak ty to wytrzymujesz? U nas 3 stopnie plus i deszcz pada, ma byc 6 stopni we wtorek i juz nie moge sie wiosny doczekac! x W klinice chce zapytac czy to dobry pomysl zeby wykupic wakacje w marcu. Nie wiem czy w ciazy wolno latac? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę już wiosny!:D U mnie pełno śniegu, prawdziwa zima. W piątek było -20:DNo fajnie nie jest, dla mnie też zdecydowanie za zimno, ale cóż, takie klimaty:DW Berlinie było zdecydowanie cieplej. Zresztą tam jest zawsze cieplej. Poza tym duże miasto ma też inne temperatury. Mon cheri, ćwiczyłam dzisiaj mięśnie przy wyciskaniu soku:DTrochę jednak jednostronne te ćwiczenia:D Gerwazy, mężczyźni zazwyczaj ineczej spalają alkohol, stąd te różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boze! Minus 20??? Ty gdzies mieszkasz kolo Wladywostoku??? x Odliczam dni do @ i robie sie coraz bardziej nerwowa. Wogole uwazam, ze M moglby troche wiecej inicjatywy wykazac w zwiazku z podejsciem do IVF :O x Jak podchodzi do tego Twoj partner zyciowy? Czy podejmuje temat dziecka sam z siebie czy woli omijac to szerokim lukiem? Uwazam, ze moj sie za malo w ten temat angazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, dyskutowałyśmy już na temat partnerów:DZ nimi jest po prostu inaczej, w końcu to nie oni rodzą dzieci. Poza tym, to faceci też nie zawsze wiedzą, co powiedzieć, żeby nie palnąć głupstwa, nie urazić kobiety, bo my przecież takie wrażliwe;)No i do tego mamy taką wyobraźnię, że im się często w głowach nie mieści to, co my potrafimy stworzyć w naszych przemyśleniach. Ich wsparcie jest po prostu innej, męskiej natury. Mam wspaniałego faceta, ale on nigdy nie będzie myślał jak ja:DGerwazy, przecież Twój m wspiera Ciebie na swój sposób, nie zaprzeczysz. Nie nakręcaj się, poczekaj na następną wizytę. Zaproponował Ci robienie zastrzyków. Czy to nie jest wspieranie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, to kiedy Ty wyjechałaś do DE, że dziwisz się takim temperaturom:D Wracając do m, to ja na przykład jak zainteresuję się jakimś tematem, nawet mało ważnym , potrafię długo latać w necie i szukać info. M natomiast coś tam znjadzie, przeczyta i sprawa załatwiona. Jemu nie potrzeba 20-tu artykułów, wystarczą 2:DA mnie i 20-cia mało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, u nas w dzień było 0 stopni, jak przyświeciło słońce to nawet kilka kresek więcej :) Zapowiadają odwilż, ale przeraża mnie gołoledź :O Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilli, ja tez mam tak jak Ty! :-D Bede czytac i czytac, wnajde zrodlo numer 100 a M w tym czasie juz oczami kreci bo jemu wystrczy wydruk na pol strony od lekarza :) A ja musze sobie sama wszytko posprawdzac, nauczyc sie co wszytko znaczy, zrobic male studium medycyny plodnosci w dwa tygodnie :P i uczestniczyc w diagnozie :) x Z Polski wyjechalam bardo, bardzo, bardzo dawno i nie od razu do Niemiec ale to inna historia. Takie temperatury jak -20 mnie przerazaja - jak tu noca bylo minus 6 to nie mialam ochoty nawet nosa wystawiac na zewnatrz. Nawet jako dziecko wiedzialam, ze nie chce mieszkac w takim zimnym kraju. Zreszta w Niemczech mieszkam tez tylko wylacznie ze wzgledu na M, bo inaczej tez bym tu nie wegetowala 2/3 roku przy pochmurnym niebie, ciaglym deszczu i zimnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja .... Zmeczeni ale szczesliwi. Szkoda tylko ze tak krotko.. Myslalam , ze zamarzne na lotnisku gdy wysiadlismy... Sobota, niedziele mielismy piekna sobote 18-20 stopni. BAJKA. Bylismy na dosc fajnych bike party w piatek i w sobote rano troche pod palmami gustoalismy hiszpanski alkovhol dalej :-P Dzis bylismy przed wylotem godzine na plazy----wspaniale poodychac cieplym sloncem bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, kobiety są z reguły bardziej dociekliwe;) i nie zawsze im to na dobre wychodzi:) Rachela, jak samopoczucie, obserwacje, objawy?:) Zapowiadają odwilż, u mnie pewnie też nastąpi. Na razie jednak cały czas -10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, nie było żadnej róznicy do tej pory? Ja mam na piątek, ale coś czuję, że znowu będzie troszkę później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest witaj w domu jest@? Rachela sama pewnie wiesz najlepiej czy czujesz się @ czy ciążowo, ja nadal trzymam kciuki. Lili u nas tez w nocy było -20. Gerwazy ja się z Tobą zgadzam odnośnie pomagania dzieciom, ale ja nie o takiej pomocy myślałam żeby małolatom kase dawać, moja ma 15 lat i już w zeszłe wakacje trochę ulotki rozdawała, i zawsze patrzy co ile kosztuje zanim kupi, ja myślałam o pomocy dziecku jak założy rodzinę i będzie miała trudności to wtedy na pewno jej pomogę. \jutro poniedziałek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak juz w domku. Ide zaraz spac bo mam zakwasy wszedzie. Przez niedogadanie sie z chlopakami musialam isc pieszo ponad 2 km na 15 cm obcasach... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac bo ja tu od 20 min z kawka siedze. Matko ale mi zimno wyskoczylo...zwariuje... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela_1
Witajcie, Biest, a Ty z gangiem motocyklistów byłaś? :D Moje objawy...? Jak najbardziej ciążowe - jak co miesiąc :P Co do testowania - podtrzymuję, że jak będzie jakieś podejrzenie, to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko a bylam z gangiem....BikerParty hehe... U NAS ma byc w srode ok 15 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko, w sobote to ktory dzien cyklu bedzei u Ciebie? Bo cos mi sie to daleko wydaje :) x U mnie na razie wszytko mnie boli i irytuje ale to 25 dc wiec @ powinna przyjsc jutro, pojutrz badz po-pojutrze :) Zazwyczaj w ostatnim roku przychodzila w 26 dc ale ze teraz czekam to pewnie sie opozni :O Chcialam koniecznie z M jechac na pierwszy termin, tych zastrzykow razem sie nauczyc itd. wiec zrobilismy juz taki wstepny termin an jutro w klinice. W srode nie ma tej lekarki do ktorej jestem zapisana a w czwartek i piatek nie ma mojego M :O Tak, ze siedze jak na szpilkach i marze zeby @ przyszla mi dzien wczesniej czyli dzisiaj. Bo normalnie do kliniki powinno sie isc dopiero 2 bardz 3 dc. A ja nawet nie jestem pewna czy jutro 1dc bedzie... Rozmawialam z M co robic, czy tam dzwonic i przekladac czy jedziemy tak czy siak i M stwierdzil, ze jedziemy tak czy siak bo termin jest to najwyzej moze dadza juz nam recepty i bedziemy sie juz mogli sie przygotowac. Poza tym ja na pewno jak mialabym sama jechac to sie pogubie po drodze bo jestem w tym mistrzem :-D x Biest, Ty z Hell's Angels imprezujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja witam z małą czarną ze śmietanką:D Pospałam sobie dzisiaj porządnie:)W nocy dopadało świeżego puchu, temperatura trochę wzrosła, jest -6. Gerwazy, czytam, że czekasz na wczesną @. No to lepiej się nastawiaj;)Wiadomo, jak to jest. No chyba, że masz już objawy? Ja lecę równo z Tobą w dniach cyklu:) Pewnie, że wykorzystajcie termin. Masz na pewno powstałe w międzyczasie pytania, to porozmawiacie z lekarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączyłam do kawki telewizję śniadaniową. Przed chwilą był wywiad z kobietą, bardzo atrakcyjną zresztą, prowadzącą szkołę uwodzenia. Najważniejszym przykazaniem było to, że kobieta nie może ganiać za facetem, bo on od niej ucieknie:DA jak biega za nim w koronkowej bieliźnie, to najpierw się z nią prześpi, a potem ucieknie:DZapytała prowadzącego program, czy taka ganiająca w koronkach nie powoduje presji. Nawet nie skończyła pytać, a facet już przytaknął. Skojarzyłam oczywiście z naszymi staraniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly masz rację, bielizna koronkowa zawsze pomaga, ale cóż my robimy wszystko aby zachęcać m i marnie mam to wychodzi owoców tych naszych starań nie widać Rachelko czy ty w tą minianą sobotę miałaś dostać @ czy w przyszłą , bo już się pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero w przyszłą sobotę :) pod warunkiem, że będzie cykl 28-dniowy. Prawie jednakowo z Liilly i Gerwazy - bo mam dziś 24 dc. Chyba, że będzie jak w ub. cyklu - tylko 25 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy powiedzmy ze jestem niegrzeczna dziewczynka i czasem tak. Teraz bylo ich tam paru tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co Biest
tak czytam czasem co za głupoty wypisujesz i jak to niby sie starasz a prawda jest taka że jest to Wam na ręke!! od ilu lat już podchodzisz do tego icisi czy czegoś tam? i co i nic!! pisać każdy umie a działać już nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×