Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Pani Pomykała ma 56 lat ale dlaczego nie wzięli młodszej do tej roli, bo moim zdaniem ona nawet na więcej wygląda niż 56 lat, nie obrażając takie ma wory pod oczami już moja mama młodziej wygląda a ma 62 lata,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , ja po wczorajszym odcinku " na dobre i na złe " doŁa załapałam jak pomyślałam sobie że mogę tak wyglądać w wieku 46 lat !!! :( ochłonęłam dopiero jak doczytałam ile rzeczywiście lat ma aktorka. uważam że przegięli , nie ma aktorek w wieku 46 lat !?!?! Karmi , pytałaś mnie ostatnio , czy jeszcze coś kombinuję ze staraniami, otóż nie :( ale też się nie zabezpieczam :D pozdrawiam Was Dziewczynki :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki:) Właśnie oglądam "Na dobre..." i rzeczywiście nieco przesadzili z doborem Pomykały do tej roli. Biest dzięki za rady co do migren następnym razem skorzystam. Jola łamaczko uczniowskich serc piękny komplement dostałaś.Chyba od razu lepiej?:) jajek ci u mnie dostatek.Ciotka ma nieduży chów taki eko z ciągle jaja mi podrzuca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezle jajo wysiedzials i pewnie nie dlugo sie zniesie wiec do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jolu zdecydowanie lepiej.Zastanawia mnie jeszcze czy te bóle głowy nie są spowodowanie większą dawką bromergonu.Od poniedziałku faszeruję się też kapsułkami oleju wiesiołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem dziewczynki,ze trzeba malzowinka przyciskac:)niestety chwilowo nozki w gorze wykluczone,poszukuje mniej bolesnych rozwiazan:P Biest skarbenku takie fikimiki to tak pomiędzy odcinkami bo się wzielam za ALCATRAZ i HOUSE OF CARDS:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i dobranoc:) @ się skończył trzeba trochę z życia pokorzystać:) Pozdrawiam Was dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cococnut mam nadzieje ze ci lepiej. Ja wciagnelam sie w Supernatural i ogladnelam w 3 2 serie. Calkiem to nawet fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie nie wyrabiam:(Zostaje mi tylko opcja na blacie albo na stole.Ale jeszcze nie wiem jak mam się wdrapac na ten stol:P Ale zarezerwowałam pobyt nad morzem i az mi się buzia smieje na sama myśl ile tam na mnie czeka gofrow i wedzonych rybek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka a u Ciebie sa jakies dalsze plany odnośnie stymulacji?Malo cos napisalas jak się majowka udala? Biest Ty to się umiesz w zyciu ustawić:PSupernaturals ma chyba ze 173 odcinki to do końca maja opekasz sprawę:) Ja się grzecznie pytam co porabia Mon cheri,Ivanka,Liilly i pozostale przemile dziewczęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco :) u nas dzis dzien ojca , czyli meskie pijanstwo - bylismy u tescia - podarowalam mu z okazji pieknego swieta nowe wydanie "playboya" ;) X Jutro urodziny i mialam co nieco przygotowac , ale taka zrabana jestem , ze palcem nie ruszylam :p , zostaje mi na jutro szoooook... X Do tych ktore miewaja plamienia przed @ i za krotka 2 faze !!! Ostatnio mialam z tym troche problemow i cykl skrocil mi sie o dzien do 27 :( , przekopalam iternet w te i we wte i dokopalam sie homeopati.... Srebro ( argentum metalicum ) mialo pomoc :) ;) .......... i pomoglo nie tylko nie mialam najmniejszego sladu po jakimkolwiek plamieniu , ale nie dostalam takze @ - dzis dzien 30 , zawsze bylo 28 , a @ ani sie nie probuje zapowiedziec :p Wyglada na to ze dzieki srebru dostalam na 41 urodziny w prezencie ... MENOPAUZE !!!! Kurcze jak sie ciesze !!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No....skonczyl mi sie w pracy High speed na sticku i musialam 3 odcinki na telefonie ogladac...heheh Na stole tez moze byc dobrze heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco to zazdroszcze morza - a te rybki i goferki to ile to bedzie dodatkowych kilogramow ;) Ja rybki wcinam , ale od goferkow trzymam sie zdala !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Cie nie kochac za takie poczucie humoru i dystans do siebie:DSzkoda,ze nie jesteśmy sąsiadkami bo bym Ci podarowala zestaw testow ciążowych:PA tak będą same zyczenia o nastepujacej treści: dużo świntuszenia dużo forsy mało zmarszczek i siwizny na skroniach uwielbienia M do końca swiata spełnienia rozmaitych fantazji seksualnych zebys nigdy przenigdy nie potlukla sobie kosci ogonowej zebys zrobila to czego jeszcze nie zrobilas a na co zawsze mialas ochote żeby Twoje teksty i stwierdzenia były sowicie opłacane cichego wielbiciela bo ktoś musi przynosić czekoladki i kwiatki A PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA BO JAK ONO BEDZIE TO CALA RESZTA SIE ULOZY:):):) Ze specjalnymi uściskami dla Mon cheri najserdeczniejsze zyczenia sle Sylwia i Coconut:PTo w takim dwupaku w promocji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za rybami nie orzepadam...tylko lubie mintaja i paluszki ryybne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco dzieki ,dzieki :) Ogonowka byla juz wyrabana , bo lubie na lyzwach zasuwac :) , zam bol ;) Z czekoladkami ....oj ..... dupa by w portki nie weszla - reszte przyjmuje chetnie .... Ze wzgledu na Twoj luz i poczucie humoru , tez zaluje , ze nie mieszkasz w poblizu :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam , bo moze znow wstane o 4 :( X Biest mintaj najtansza ryba niemiecka , wiec zyc nie umierac :) Ja lubie tez dorsza i plaskate i wyjatkowo male tu u nas nie dostepne : karguleny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam :( Znow to samo :( , to chyba starosc :( Pamietam , ze wszystkie babcie , byly zawsze na 6 w kosciele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri, Kochana ❤️ juz Coco duzo zawarla w swoich zyczeniach ;) nie chce sie powtarzac - wszystkiego co najlepsze dla Ciebie, spelnienia Twoich wszystkich marzen, lacznie z tym o maluchu ;) zadnych "dolkow" wiecej a za to wiele cudnych dni! o Dziewczynki, przepraszam Was, ze sie nie odzywam, ale po ostatnim spieciu z M, przestalam sie "starac", poddalam sie - nie mam juz na to sil. Nie zabezpieczam sie co prawda wcale, ale jakie to moze miec znaczenie przy czestotliwosci seksu raz na miesiac ;) Troche mi z tego powodu smutno, ale z drugiej strony jakos lzej na duszy... 0 Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i za kazda oczywiscie trzymam mocno kciuki w wiadomym temacie :) Wisiolek - moje gratulacje, niech dzidzius rosnie zdrowo! o Coco, Twoje teksty sa tak samo dobre jak Mon cheri :) lubie Cie czytac, obie macie podobne poczucie humoru :) o o Ps. w akcie rozpaczy kupuje sobie kota! bede miala "parke" bo piesa juz posiadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ranny z ciebie ptaszek, no cóż jak rano tak wczesnie wstajesz to seks ranny koniecznie wskazany, ja to z nad naszego morza lubię flądry, mintajów i pang nie kupuję bo to ponoć chińskie ryby, Mon cheri wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, no , no może @ nie przyjdzie i będzie niespodzianka na 41 urodziny, czego Ci z całego serca życzę, pozdrawiam, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! x Sliczna pogoda tutaj, slonce swieci i niebieskie niebo. Mam jeszcze wolne wiec wybieram sie na rower. x Mon Cheri, a moze jest inna przyczyna opoznienia @? :P x Coconut, Pecherzyk piekny! U mnie podczas monitorowania cyklu to mniej wiec chyba gdzies 7-8 dnia po owulacji dopiero sprawdzano hormony we krwi (progesteron) zeby sprawdzic czy byla owulacja. x Moja kumpela zmienia prace i zostala w obecnej pracy "frei gestellt" czyli nie musi chodzic do pracy a ma placone przez 3 miesiace...Zazdroszcze jej bo ma teraz mase czasu zeby wyprobowac IVF poza Niemcami. Dla zainteresowanyhc pisze, ze podobno w Istambule jest jakas super klinika i kosztuje to bardzo niewiele, jakis niecaly 1000e. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Mon cheri WSZYSTKIEGO co najlepsze Ci życzę 🌼🌼🌼 Jak Tessa podłączam się do życzeń Coco bo są świetne, he,he idę na łatwiznę ale nie mam tak "lekkiego pióra" uściski i całusy. o Coco jestem, działaj kobietko na froncie:) co prawda kontuzji współczuję ale najważniejsze, że poczucie humoru Cie nie opuszcza...przyznam się , szukam w ostatniej chwili knajpy na moją 40 - tkę O Rany!! no nie wiem czy tego chcę....m mnie namawia aby iść za ciosem bo przyjaciele i tak pamiętają, ale tak jak Karmi zaszyłabym się w domu tego dnia i z głowy...generalnie jest późno więc nawet nie wiem czy coś znajdę... o Gerwazy:) to wasze wakacje? o Tessa ❤️ pisz, możemy i o kotach i psach bo u mnie to i to...dodatkowo też jakiegoś znajdę małego psika dokarmiam..... o Stefanio , Rachelo całusy! o Liilly ? o Jola ty już blisko wakacji, ach jak Ci dobrze... o Karmi w ogródku już wszystko zrobiłaś? U mnie wczoraj wreszcie spadł deszcz... dlatego mam nadzieje,ze wszystko ruszy.. o Mila, Mandarynka o Biest masz siłę z tymi serialami..he,he o Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem,zaspalam trochę bo w nocy ogladalam DRZAZGI polskie kino w dobrym wydaniu,nie zaluje bo lubie filmy takie trochę nieprzewidywalne. Tesso nie rob phi na M jak masz dni płodne:PJak się skoncza to go postaw do kata niech pokleczy na grochu i przemysli swoje niegodziwe postepowanie.Wiem jak to jest jak sobie przypomnę ile dobrych cykli przepadlo przez moje albo M fochy to by się tak ze dwa lata uzbieraly:( Ivanko a przypomnij mi którego wybija godzina 0?Ja jeszcze nie szukam lokalu a powinnam.Najbardziej podoba mi się Twój pomysl z taka imprezka z muzyka z lat 80,90.Moglabym zrobis w domu albo na działce jak będzie cieplo.Ale jestem na to za leniwa no i klimatu nie będzie takiego z przytupem.Zreszta unikam zapraszania do domu bo jestem tak spieta i zestresowana żeby się wszystko udało i smakowalo,ze nie mam przyjemności ani radości z takiej imprezy.A fizycznie i psychicznie czuje się jak galernik na zsyłce:P Strasznie się to wszystko pozmienialo.Kiedys człowiek kupil flaszke,zrobil pare kanapek,pokroil pomidora,rozrobil groszku z majonezem,ze to niby taka salatka:Pi już była impreza.I było swietnie.A teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri duzo zdrowka, spelnienia najskrytszych marzen i duzo seksu bo od seksu zawsze sie czlowiekowi geba cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy !!! niech Twoje poczucie humoru i dystans do wielu spraw zawsze Ci towarzyszą ! dziś piąteczek , może imprezka na to konto ??? :P ja należę do tej grupy którzy pakują męża i wieją z domu w urodziny, lub zamykają się w chacie i przy kominku po cichutku nalewają sobie kolejnego drina. wolę spontaniczne spotkania ze znajomymi niż planowane urodzinowo-imieninowe.no tak mam , nie poradzę :classic_cool: pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy a pamiętasz może dokładnie kiedy ten progesteron trzeba zrobić?Cos mi swita,ze w 21dc ale nie jestem pewna.I to normalnie rano się robi tak jak inne hormony i nie trzeba być na czczo? U dziewczyn z niskim amh jedna kolezanka powtorzyla amh i jakiś czas temu miała 0,9 a teraz ma 1,05:)Chyba niemożliwe żeby taki była zakres bledu laboratoryjnego?Jak myślisz?Ona sobie podregulowala tarczyce i lekarz powiedział,ze to moglo mieć pozytywny wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocnut progesteron robi się 7 dni po owulacji jak owulacja w 14 dc to badanie w 21, nie trzeba byc na czczo, idziesz i robisz.A AMH podobno może sie troche zmieniac. Moncheri z okazji urodzi no wiadomo czego Ci zyczę...... Ivanka ale plany masz na urodziny, niezle. Stefi to badz wieczorem moze wyklaruje sie imprezka:) Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×