Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Karmi wiesz , ze rok temu zrobilam test , potem bete , potem @ i ryk ! To dopiero kilka dni , sadze , ze rozsadnie bedzie przynajmniej z tydzien odczekac , zeby sie nie nakrecac : cycki urosly i bola , brzuch ciagnie , temperatura podniesiona , cisnienie za niskie , wszystko niby wskazuje , ale to moze wskazywac tez na 10000 innych rzeczy ;) , O dupaston sie nie martwie , bo w przeciwienstwie do ostatnich 2 lat , nie mam ani zadnych plamien , ani mocnych skurczow , sluz nie podbarwiony , tylko bialy - sorry za opisy - przy problemach z progesteronem wystepuje bezowe , lub brunatne zabarwienie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila to obie teraz jestesmy w zawieszeniu ;) , licze na Ciebie - 700 strona sie zbliza , trzeba by jakis pozytywnych wiadomosci :) A tego typu cuda sa czestsze niz nam sie zdaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri chyba żartujesz, że tydzień będziesz czekała z testem......no weź :) Wiem, że jakby co to straszne rozczarowanie, ale dla celów diagnostycznych dobrze wiedzieć co się dzieje. Ale oczywiście rozumiem Cię, że wolisz poczekać no i grzecznie poczekam z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ja nie musze testowac, znam swoj organizm lepiej niz testy, mam wszystkie objawy na okres wiec dlatego bezstresownie lykam antybiotyk. Mon Cheri ja nawet do 1000 strony nie zaskocze:) na mnie nie ma co liczyc:) juz predzej wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) x Mon cheri spóźnione lecz szczere życzonka spełnienia marzeń i oby to najważniejsze się spełniło i obyś zawsze zdrowa była i czego tylko chcesz :) 🌼 pociechy z córki i żeby mąż cie słuchał :P x Ja niestety jestem w domu musiałam niestety wrócić ze względów zdrowotnych :( nie służy mi chyba klimat górski ;( ciśnienie i serce wariować zaczęło jest mi tak strasznie przykro i źle że szok ........ x Pozdrawiam was wszystkie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM dzieki :) Jejku jaka szkoda , ze juz musialas wrocic ! Raz sie czlowiek troche wyrwie ...... trzymaj sie kochana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM kurcze....ale to może nerwica dała się we znaki, takie to zwykle daje objawy przecież. Tak czy inaczej szkoda, że wyjazd nie wypalił. Mila nie wiedziałam, że masz objawy @, bo jeśli tak, to się nie dziwię, że nie testowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila - a czemu niby mam wieksze szanse ;) , mecze chlopa juz prawie 14 lat bez efektu ;) , 8 iui i nic , wszystkie witaminy zzarte ;) Takie u Ciebie szanse , jak i u mnie - kwestia szczescia - ruletka !!! X Karmi ;) ile ja juz testow zrobilam bezsensownie ! Wyroslam juz chyba z wieku niecierpliwego oczekiwania , ta bio- chemia , czegos mnie nauczyla , jestem grzeczna : nie pale , juz nie pije , zdrowo sie odzywiam :) Kiedys kobietki tygodniami nie wiedzialy , co to za roznica - jakby co test lezy w lazience ! Jak do poniedzialku wieczora @ nie bedzie , to wtorek sprawdze , bo praca bardzo ciezka , i trzeba by uwazac .... Jestem spokojna i sama nie wiem , zrezygnowana moze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jade jakies zwierzaki poogladac , bo bardzo to lubie , taki wypad urodzinowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka, zakup zrobiony, zmywarka jest? Mon cheri mieszka w DE, a tam Dzień Matki zawsze w drugą niedzielę maja. Fajnie, że w niedzielę, bo mamy mogą zawsze świętować w wolny dzień:) Co do komórek i nasienia innych osób, to ja osobiście nie miałabym nic ani przeciwko jednemu ani drugiemu:) Rachela, udanej imprezki:)Młodego teścia masz, no ale w końcu m też:) U nas szklarnia jeszcze pusta, ale już za chwilę pojawią się w niej pomidory i moja ulubiona odmianów ogórków:) SM, no to nie za bardzo Ci wyszło. NIe martw się, może następnym razembędzie lepiej:) Cheri, Mila - ciekawie się robi;) Mam nerwaCzy to tak musi być, że w tygodniu lat, a w weekend jesień:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W godniu lato:DZ tych nerwów na pogodę mi się miesza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo wam dziękuję za miłe słowa ale jestem wściekła strasznie i zła sama na siebie a tak się cieszyłam było super AQa Aerobik masaże algi no cudo a ja musiałam wracać no co za los :( już mam dość wszystkiego.......... życie mnie w dupę daje zawsze kuźwa nie wiem co jest grane ......... czuję że kolejna porażka mnie dopadła jestem zdołowana na maxa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri zrob ten test w poniedziałek blagam Cie bo ja mam wtedy wolne i będę mogla swietowac,balowac i co tam tylko chcesz.A jak jesteś w ciąży to nawet zaśpiewam i zatancze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM_40 a co się dzieje kochana z Twoim ciśnieniem?Ja walcze z podwyższonym i chętnie posłucham jak inni sobie radza z ta paskudna i wredna przypadloscia. A tak poza tym to dzień dobry bo się nawet nie przywitałam tak się ucieszyłam z ciężarnej Cheri lady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zmywarka zakupiona, ja bez zmywarki to jak bez super kochanka, nawet naczynia po obiedzie nie pozmywane czekają , dzisiaj mają przywieś zmywarkę to i po co myć, w razie rozwodu już m powiedziałam wszystko mu oddam oprócz syna , kota i zmywarki, a tak na poważnie no, no ,Mon cheri robi się ciekawie, super prezent na urodziny, ja siedzę w domu bo zimno miałam zrobić wycieczkę rowerową ale syn ani m nie mają ochoty no i czekam podekscytowana na zmywarkę, u mnie w tym cyklu nie czułam owulacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri!!! To bylby bombowy prezent na dzien matki. Moze jednak zrobisz test jutro z rana? :-D Ja bym tak nie wytrzymala. Wolabym widziec od razu co i jak i od razu polozyc sie plackiem z nogami do gory :-D x Tylko sobie notuj WSZYSTKIE objawy oraz doklanie WSZYSTKO co przez ostatnie miesiace zazywalas i robilas/nie robilas bo sie juz slinie na dokladne sprawozdanie. x SM_40, co sie stalo, ze musialas wracac? Jakie mialas cisnienie? Myslalam, ze na wakacjach bedziesz mogla sie zrelaksowac a tu cos takiego :( x Liilli, Nasze pomidory sa sierotami o niepewnym pochodzeniu. Nie wiemy ani kto je uprawial ani gdzie :-D Jestem natomiast dumna posiadaczka wiechcia rozmarynu oraz szczypiorku na balkonie choc planuje rowniez poszerzenie hodowli o tymianek :) x Bylismy dzisiaj pol dnia na rowerach...nie czuje 4 liter :O Trzyma mnie na chodzie jednyie wizja zajaca, ktory wlasnie obraca sie na grillu :) x Karmi, Biest, Jola, Coconut 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy gdzie ten zajac?Sama robisz czy jesteś w knajpie?Jesli sama to duzy szacun:)A tymianek i rozmaryn sa znakomite do indyka. Dziewczynki ja wiem,ze tak często do jedzonka nawiazuje ale to jest takie przyjemne:PPodzielcie sie swoimi przepisami na mloda kapustę bo potrzebuje nowego powiewu w kuchni.Mam dwie kapustki i chciałabym je zrobić inaczej niż zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no wrocilam , mimo byle jakiej pogody super dzien , nasmialismy sie ze hej !!! X Dla zainteresowanych - dalej nic sie nie dzieje , znaczy od czasu , do czasu brzuch poboli ( normalnie jak tak zaczynalo , to w ciagu godziny @ sie lekko zaczynala ) ... Cycki - szok , o nic sie oprzec sie nie mozna i skora kila ;) X Dziewczyny jak sie postaracie z 10 lat ,same nie bedziecie szybkie ani do testowania , ani rozglaszania pozytywnych wiesci :( X Gerwazy gdyby sie udalo , to dostaniesz rozpiska rezepty na baby nawet z uwzglednionymi godzinami posilkow ;) Ale faktycznie troche zmian bylo w ostatnich 2 miesiacach i sie zastanawiam czy to pozytywny , czy negatywny efekt tych zmian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco u mnie kapustka zawsze po staremu , ale za to chetnie zjem , mozesz jedna podrzucic , jak nie wiesz co z nia wymyslic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut, Zajac sie u nas w domu sam grillowal na balkonie. Taki samoczynny :) Mamy gazowego grilla zeby sasiadom na nerwy nie wchodzic i do tego grilla dokupilismy taka dodatkowa wkladke z rusztem jak do kurczakow, ktora ma motorek i sie sama obraca. Wkladasz zajaca na ten ruszt i przy trzecim kieliszku wina zajac gotowy :-D x Zajaca kupuje w Kleinmarkhalle tutaj. Taka hala targowa - wszytko tam maja! Jest juz oporzadzony, wystarczy tylko troche pieprzu i doli uzyc i voila! Gotowe :-D x Bylismy dzisiaj 30km na rowerach po 2 srubki do grilla :) Oczywiscie moglismy tez 5 km samochodem pojechac ale co to bylby za urok? :) Teraz siedze z nieco mniej urokliwym bolem w....doopie :O :) bo przez te IVF to przestalam sie wogole ruszac i odzwyczailam sie od siodelka. x Mon Cheri, wrzucaj przepis na baby bo nie mam czasu do stracenia :) Pisalas, ze srebro bierzesz? M ma kilka spinek do mankietow ze srebra wiec ewentualnie moge je zalac wrzatkiem i wypic :-D x Mila, u Ciebie tez to ciekawie wyglada :) Czyzby zadzialalo przyslowiowe machniecie reka? Tyle par zachodzi w ciaze jak w koncu sobie wszytko odpuszcza. x Usciski dla wszytkich! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako ciekawostke podam, ze w drodze z Amsterdamu do Niemiec czytalam w gazecie statystyki emigracyjne. I immigracja do Niemiec bardzo wzrosla w ciagu ostatnich 2 lat. Na pierwszym miejscu w 2012 roku byli Polacy: 175 tys. ludzi. Emigrowali glownie do Baden-Wuettenbeg, Bayern i Hessen. Nic dziwnego, ze slysze Polski jezyk prawie codziennie na ulicach :) Ale powiem Wam, ze czasem takie wiazanki leca, ze wstyd sie przyznac :O Oni chyba sobie wogole nie zdaja sprawy z tego, ze ich duzo ludzi dookola rozumie :O x M posadzil mnie na kanapie i zmywa w kuchni :) Polecam Niemcow na meza :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam zmywarkę właśnie nowiutka myje gary a ja z m popijam winko, szkoda czasu na mycie, udanego wieczoru Gerwazy a gdzie ty poznałaś tego twojego idealnego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznalismy sie w sklepie :) A potem sie okazalo, ze mamy wspolnych znajomych, znalismy sie jakis czas najpierw, mielismy wspolne hobby, spedzalismy troche czasu razem i tak jakos wyszlo :) Ale ogolnie wiekszosc Niemcow jest bardzo samodzielnych, umieja zrobic wszytko w domu, ugotowac, upiec ciasto, ugotowac, posprzatac, pranie zrobic itd. Moj nigdy nie bedzie zlota raczka i od srubokretow trzyma sie z daleka ale potrafi za to wszystko pieknie wyprasowac :) Poza tym praca pali mu sie w rekach - cokolwiek by nie robil. I ma fajne poczucie humoru :) Mowilam mu ze mam cel troche schudnac tylko brak mi motywacji przez te IVF bo przy kolejnym podejsciu znowu bedzie zakaz sportu :O A on na to, zebym zapomniala o chudnieciu bo on liczy na to, ze mi wielki brzuch urosnie :) Ok - ja swoje wiem i schudnac musze, ale milo bylo, ze M chcial mi humor poprawic. x Oczywiscie nie dotyczy to wszytkich ale ja zauwazylam, ze Polscy mezczyzni sa strasznie przez mamy (a pote zony) rozpuszczeni! Za Wlocha tez bym nie wyszla - nie zeby mnie jakis chial :) - ale po prostu nie ta mentalnosc. Niemcy sa dobrymi materialami na mezow :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy i Coconut wiesz ja raczej mam ciśnienie ok. Miałam problem jak chorowałam na nadczynność tarczycy a teraz było zawsze ok. Ale właśnie tam mi nagle podskoczyło i to rozkurczowe to do serca ponad 100 a pierwsze 140 ale jak byłam po lekach takie miałam i nie chciało spaść głowa bolała z tyłu bardzo mocno ja miałam ze sobą leki brałam je ale wiecie co , tam nie było lekarza, bo to był hotel i powiem że trochę spanikowałam skoro cala noc się źle czułam i serce mi jakby stawało a potem znowu waliło :( Nie było mi do śmiechu cala noc książkę czytałam potem TV żeby nie myśleć . Rano zamiast lepiej to nie za bardzo. Więc co miałam siedzieć wolałam wrócić . Bo ani brać kąpieli w algach ( bo ten zabieg podnosi ciśnienie )ani innych zabiegów więc za co płacić skoro nie używasz :( Chciałam coś dla siebie zrobić i masz tu losie du... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce już o tym gadać bo szlak mnie trafi taka zła jestem bo nie mogę nawet coś dla siebie zrobić tak chciałam się zrelaksować i wyciszyć obyć sama ze sobą i porażka na całej linii :( ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri wsiadaj w cokolwiek i przyjezdzaj na kapustę.Do jutra akurat dotrzesz.Upieke dla Ciebie zeberka takie z trojkacikow:)A jak nie lubisz to mam tez polędwiczki wieprzowe.Moge zrobić w sezamie albo jeszcze lepiej w zielonym pieprzu.I po lufce się znajdzie do tego:Pinteresu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco - a co to za zwierzatka - te trojkaciki ??? :D X SM no wlasnie , bo tez sie tak wszystkie z Toba cieszylysmy z tej odrobiny relaxu :( A jakis inny kat Polski ? Choc az wierzyc sie nie chce by az taki mocny mial ten klimat wplyw !? A nie zmienilas niedawno jakis lekow ? Moze to tez wplyw mial jakis wirus , ze az tak zle sie poczulas ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×