Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Coconut a jak Twoje poszukiwanie butów? Tessa oczywiście oczywiście to nie jest łatwa decyzja.Ja jednak myślę że nie miałabym oporów przed kd.Jeżeli jakaś metoda ma pomóc kobiecie w zostaniu matką to dlaczego jej nie wypróbować. Chyba masz wybór która kobieta zostaje dawczynią?Trzymam za Ciebie kciuki. Moncia ja w Krakowie chodziłam do kliniki na Placu Szczepańskim. Mon cheri hop hop? Wiesiołku zaglądasz tu jeszcze? Dziś strasznie nieprzyjemna pogoda taka depresyjna.Ja ogóle wkurzona dziś jestem na to moje beznadziejne hormony,brak owulacji,brak nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut a jak Twoje poszukiwanie butów? Tessa oczywiście oczywiście to nie jest łatwa decyzja.Ja jednak myślę że nie miałabym oporów przed kd.Jeżeli jakaś metoda ma pomóc kobiecie w zostaniu matką to dlaczego jej nie wypróbować. Chyba masz wybór która kobieta zostaje dawczynią?Trzymam za Ciebie kciuki. Moncia ja w Krakowie chodziłam do kliniki na Placu Szczepańskim. Mon cheri hop hop? Wiesiołku zaglądasz tu jeszcze? Dziś strasznie nieprzyjemna pogoda taka depresyjna.Ja ogóle wkurzona dziś jestem na to moje beznadziejne hormony,brak owulacji,brak nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko nie martw się w następnym cyklu będzie dla nas pozadna owulacja z prawdziwego zdarzenia.Butow nie kupiłam bo się nigdzie nie wybrałam.W poniedziałek idziemy z M na buszowanie bo mi obiecal.Bede musiala zazyc cos dobrego na uspokojenie bo zakupy z nim to galernicza praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida, Zrobilam sobie wizyte u dr. Rokickiego w Invimedzie poniewaz Invimed robi badanie genetyczne wszytkich chmosomow metoda array CGH. Invicta na mnie zrobila dobre wrazenie i slyszalam dobre opinie ale na stronie pisza, ze robia badania genetyczne tylko kilku chromosomow zarodka, metoda FISH. W moim wieku mnie to nie ratuje bo u mnie jest duze ryzyko, ze wszytkie moje zarodki sa nienormalne. Wiec chce wiedziec na pewno czy mam co transferowac czy nie. A jak wyklucza kilka chromosomow to i tak bede sie bala, ze zarodem ma jakies anomalia w pozostalych 13 chromosomach. Tak, ze decyzja byla prosta. x Co do Twojej sytuacji to pamietaj, ze nieraz wystarczy jeden chromosomalnie normalny zarodek zeby zajsc w ciaze...Twoje FSH bylo w tym cyklu wysokie ale moze da sie zbic.Cyclo Progynova pomaga rowniez na takie symptomy jak hot flushes :) x Poczekaj jeszcze miesiac i zobaczy czy daloby sie jednak wystartowac ze stymulacja. Na komorke dawczyni zawsze mozesz sie jeszcze zdecydowac. Dla mnie byloby jedynie wazne, zeby dawczyni byla sprawdzona (znaczy, ze ma dobre komorki) i zeby byla do mnie pasowala pod wzgledem wyksztalcenia, wygladu i grupy krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy Dobrze, że to napisałaś. Właśnie dzięki Tobie czytałam teraz na stronie Invimedu o tych badaniach metodą CGH i na pewno jest lepsza. Jeszcze się zastanowie ale na 99% przepiszę się z Invicty do Invimedu. Mi też zależy na najbardziej kompleksowej diagnostyce bo choć mam 33 lata to przy amh 0,14 jestem oceniana jako kobieta 42 letnia. Strasznie się boje takiej sytuacji, w której jakimś cudem uda się uzyskać ciążę ale urodzi się chore dziecko. Lekarka mnie dodatkowo wystraszyła, że właśnie przy wysokim fsh te komórki mają dużą tendencje do bycia nieprawidlowymi. Teraz tak pomyślałam, że jak mam blisko to udam się i tu i tu i posłucham polskich autorytetów w tej dziedzinie, a jak fsh nie spadnie to pogadam sobie z nimi o kd. Co do restauracji w warszawie to napisz jaką lubisz kuchnię to coś specjalnego Ci polecę.Tak na szybko to poczytaj o dwóch pierwsza to jedyna restauracja w Polsce która ma Michelin star, mi się tam bardzo podobało, jest specyficznie i trzeba rezerwować stolik z duzym wyprzedzeniem, porcje są bardzo male takie typowo wielkościowo francuskie ale naprawdę polecam bo to magiczne miejsce, wina pyszne. Druga to zupelnie inny klimat i kuchna polska, cieple wnętrze, nazywa się Różana. Ta pierwsza jest przy parku Łazienki więc możecie połączyć jedzenie + spacer. Fajnie, że się zdecydowałaś na przyjazd do Polski. X Kwaśna mandarynko dziękuje za opinie co do kd. Piszesz, że masz brak owulacji i brak nadziei - zawsze zostaje kd :) Oczywiście żartuje na pewno masz lepsze wyniki niż ja i uda Ci się ze swoich, trzeba tylko, tak trudnej do uzyskania, cierpliwości i uporu w walce o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszym momencie nie wiedziałam gdzie jestem:DNarzuconych przez kogoś zmian też nie lubię:DNajbardziej dziwne są stopki.... Mandarynko, ja też miałam peeling kawitacyjny i dlatego nie chciałam przedobrzyć z igiełkami (mikromezeoterapia). Coconut chodzi na igiełki:) Tessa, życzę sprawnego pakowania:DA pogoda może się opamięta.... Mon cheri:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida, biorac pod uwage Twoj wiek, jezeli wyprodukuesz normalna komorke to masz naprawde dobre szanse na ciaze wiec jest o co walczyc! W moim przypadku chodzi bardziej o spokoj ducha - chce wiedziec, ze na pewno nie mamy zadnych normalnych embrionkow. A moze akurat poszczesci sie nam? Kto wie..Tylko Ci co nie probuja to wiedza na pewno, ze sie nie uda :) x Dzieki za rekomendacje restauracji. Wlasnie bralam pod uwage Belveder w lazienkach bo na pewno pojdziemy na spacer wiec byloby super. Uslyszalam tez, ze Dom Polski ma dobre jedzenie. Rozana tez ma super opinie ale chyba jest w piwnicy a moj M nie lubi restauracji w pinicach :) Tak poza tym to jedzenie lubimy kazdego rodzaju :) Myslalam tez zeby odwiedzic ogrod na budynku Universytetu Warszawskiego. Podobno jest tam w budynku tez mila restauracja, Biblioteka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly no jesteś nareszcie:)zobacz tylko co tu się powyprawialo,masakra jakas.Nie mogę wysylac ani odczytywać postow na bieżąco:(Jaka pogoda u Ciebie?U mnie leje i mam tak zimno w domu,ze chodze w polarowych skarpetkach.A po tych igielkach buzia jest ladna na drugi dzień bo taka wyprasowana:PMoja pani od upiększana przed igiełkami robi mi taka szybka mikrodermabrazje a po igielkach naklada maske chlodzaca.W międzyczasie wmasowuje tez ampulke z kwasem hialuronowym.Szczypie to wszystko jak jasna cholera:O Urzadzenie do peelingu kawitacyjnego miałam ale podarowałam koleżance bo bardzo jej się podobalo.Teraz nie mogę go nigdzie dostać a chciałam sobie odkupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś im się chrzani z kafe, co chwila mam jakieś problemy z wejściem.... Coco, ja też chciałam mikrodermabrazję, ale pani mo odradziła, bo po tym zabiegu nie można absolutnie wychodzić na słońce i to dłuższy czas. Dlatego też w zastępstwie miałam peeling kawitacyjny. Pogoda fatalna. U mnie nie jest zimno w domu, ale jak tak dalej pójdzie, to pewnie włączę ogrzewanie:O 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy pisząc o tej restauracji z gwiazdką Michelin nie napisałam jej nazwy, ona się nazywa Atelier Amaro :) To co Ty piszesz czyli restauracja Belwedere też jest w Łazienkach, bylam tam i jest ok, przyjemnie bo jasno i przeszklone ściany więc siedzisz i widzisz piękny park. Różana nie jest w piwnicy ale panuje tam półmrok. W restauracji Biblioteka nie byłam ale na samym dachu tak, warto zobaczyć. Możecie też pojechać do Wilanowa, tam też jest ładny park, pałac i kilka restauracji. Najlepiej zostać w Wawie przynajmniej na 3 dni bo trzeba się też koniecznie przejść Nowym Światem, potem dalej traktem królewskim do starówki - to jest taka trasa którą każdy kto tu przyjeżdza zalicza :) Co do starań to jest tak jak piszesz trzeba działać żeby coś osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy gratuluję decyzji, zobaczysz wrócisz na stare śmieci i się uda:) Co do Ciebie i twojego M to pochodzicie ze wschodu Europy to może i tu ma się począć wasz potomek :D trzymam kciuki, kiedy masz wizytę? Rachelo wpisz nick a potem hasło nawet jak będzie krzyczał ,że pseudonim jest zabezpieczony hasłem, wpisz hasło i potwierdź powinno pójść. Taida ja nawet nie mam nic przeciwko adopcji dlatego kd -jak najbardziej tak! wygląd i postura dla mnie nie ma znaczenia ale na pewno jak bym miała wybór dawczyni to chciałabym o niej trochę wiedzieć. A jakie sporty nad morzem uprawiasz? Liily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, Ty chyba długo nie byłaś w Polsce? A Twój m? Ivanka, dokąd poszła nasza piękna pogoda?....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś dziwne to kafe nie mogę się przyzwyczaić ,czy u Was też tak wolno działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taida33
Moje drogie nowe koleżanki! Jak już się Wam chwaliłam nie piję alkoholu ani kawy, nie palę, odżywiam się zdrowo i mam amh 0,14 a fsh 30 dlatego też od dzisiaj co wieczór zmieniam swoje nawyki. Tak wiec własnie, mimo jeszcze młodej godziny, jestem juz po trzecim kir royal z moim M. Papieroski sobie odpuszczam bo nie umiem się zaciągac ale pozwoliłam mojemu M wypalić cygaro i siedzę w obłednych oparach kubańskiej używki. Potem bedzie sex bez cienia szansy na zapłodnienia ale za to ze środkiem nawilżajacym z apteki bo moja wagina ostatnio lubi płatac figle, ale trzeba jej to wybaczyc bo przecież jest u progu menopauzy. wybaczcie moją szczerośc ale jak się jest abstynentką to po trzech kieliszkach szampana świat wyglada zupełnie inaczej...do jutra :) I Ivanka o sportach napiszę też jutro bo M woła do sypialni...generalnie wszystkie są fajne pod warunkiem że nie trzeba się moczyc w wodzie bo jak wiadomo Bałtyk zimny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taida33
Moje drogie nowe koleżanki! Jak już się Wam chwaliłam nie piję alkoholu ani kawy, nie palę, odżywiam się zdrowo i mam amh 0,14 a fsh 30 dlatego też od dzisiaj co wieczór zmieniam swoje nawyki. Tak wiec własnie, mimo jeszcze młodej godziny, jestem juz po trzecim kir royal z moim M. Papieroski sobie odpuszczam bo nie umiem się zaciągac ale pozwoliłam mojemu M wypalić cygaro i siedzę w obłednych oparach kubańskiej używki. Potem bedzie sex bez cienia szansy na zapłodnienia ale za to ze środkiem nawilżajacym z apteki bo moja wagina ostatnio lubi płatac figle, ale trzeba jej to wybaczyc bo przecież jest u progu menopauzy. wybaczcie moją szczerośc ale jak się jest abstynentką to po trzech kieliszkach szampana świat wyglada zupełnie inaczej...do jutra :) I Ivanka o sportach napiszę też jutro bo M woła do sypialni...generalnie wszystkie są fajne pod warunkiem że nie trzeba się moczyc w wodzie bo jak wiadomo Bałtyk zimny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela (zrezygnowana)
Już nawet kafe chce sie mnie pozbyć, zabrali mi moje konto 😠 Taida, chyba wezmę z Ciebie przykład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela___71
Oglądacie "Przyjaciółki"? Dzisiaj ostatni odcinek serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela___71
Oglądacie "Przyjaciółki"? Dzisiaj ostatni odcinek serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko ja już wyszłam przed szereg i tydzień temu obejrzałam w necie:PJak chcesz to mogę Ci opowiedzieć:D Z polskich seriali najbardziej polubiłam NA KRAWEDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela___71
Nieee! Please! ;) "Na krawędzi" też oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela___71
Do czego to doszło... zostałam pomarańczą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próba..kolejna próba.. Gosiu u mnie beznadzieja ani otworzyć ani napisać..muli....mam nadzieję,że teraz się uda bo chociaż weszłam... Taida dobrej, upojnej nocy:D Kochana tak trzymać, nie żebym namawiała do ustawicznych imprez ale z mężem po kubańsku.;):) .hm...nie myślałaś aby przez wakacje odpuścić, wyluzować? Teraz zachowuję się jak mój gin bo on ciągle do mnie to mówi, że wszystko w głowie siedzi. To bardzo trudne i mi sienie udaje ale może tobie?z mężem jak tak wspaniale Cię wspiera? Coco dobre:Da nawet bardzo dobre twoje teksty są zabójcze;) dziewczyny jak zrobić taką buźkę z języczkiem?? Rachelo a próbowałaś tak jak ja pisałam? powodzenia w logowaniu 👄 mi też za każdym razem jak wpisuję swój nick wyskakuje:wybrany przez ciebie pseudonim jest już zabezpieczony hasłem! nie zwracam na to uwagi, tylko wpisuję hasło i ono widoczne a następnie wyślij wypowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże! sorry za błędy, dodatkowo zżera mi wyrazy !! o Ja nie oglądam "przyjaciółek" ale dziś widziałam przez chwilę,ze u Sochy już widoczny brzuszek w tym filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela___71
Ivanko, tak, wpisuję hasło - pisze mi, że nieprawidłowe :O Pisałam dzisiaj do administratora kafeterii, ale odpowiedzi brak. Halo, halo, panie/pani administratorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly nioooo bardzo zimno....czy naprawdę choć przez miesiąc albo dwa, tak cały czas nie może być ciepło, co za durna aura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz włączonego capslocka? bo u mnie często to się zdarza a potem się wściekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×