Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Biest_30
Dla mnie tez jest za mdle... Ja dzis dostane @@@ czuje juz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babeczki drogie 🌼 o co to nam jakieś zmiany poczynili na kafe .... Troszkę dziwnie ale może się przyzwyczaimy co ??? 🌼 Mandaryneczko zdrówka życzę 😘 🌼 Mon cheri jak tam się czujesz ciężaróweczko nasza ;) :P 🌼 Pozdrawiam was wszystkie serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz nie ma czy pisze ktos pod pomaranczowym wpisem wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy w tym kraju to wszystko musza spieprzyc niby ulepszając i poprawiając jakosc zycia i usług popsuli taki dobre i poczciwe kafe:OT znow ja Coconut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela_1971
Nie przyjmuje mi mojego hasła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc w nowym swiecie! :) x jezeli chodzi o Q10 to biore co tam online zamowie. Ostatnio zamowilam jakies takie, ktore sie niby lepiej przyswaja z Q10 w formie ubiquinol, firmy Vitality. x Teida, Jest ksiazka, ktora sie nazywa "Inconceivable". Autorka miala FSH 40 i znizyla je przez kompletne przestawieniesposobu jedzenia. Miedzy innymi pila sok wheet grass: http://www.frischesweizengras.de/ Zamierzam zamowic i zaczac pic :-D W moim przypadku to juz i tak ostatnie podrygi wiec moge rownie dobrze wyprobowac wszytkiego. I porzmawiaj z lekarzem o cyclo progynova na miesiac - bo to tez obniza FSH. x Karmi_; A czy Ty bralas pod uwage zeby maz wzial Clomid na poprawienie jakosci nasienia? To polecal Dr. Sher mojemu M. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja biore Q10 60mg dwa razy dziennie tak jak jest na opakowaniu.A kwas foliowy 400 mikrogramów dziennie.Czy mogę podwoić dawke bez negatywnych konsekwencji jednego i drugiego?Czy zakupić kolejne preparaty innych firm ze zwiekszona dawka?Co radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut, nie jestem lekarzem wiec bierz na wlasna odpowiedzialnosc bardz przedyskutuj z lekarzem prowadzacym. Ale moge Ci powiedziec co ja robia i dlaczego :) x Folic Acid - biore 5 mg a nie 400 microgramow. Dlaczego? Poniewaz, na poczatku w klinice powiedziano mi zeby brac 800 microgramow. A potem zrobiono test krwi z ktorego wyszlo, ze mam mutacje MTFHR homozygotyczna, ktora powoduje, ze nie przetwarzam folika z jedzenia. Ma to jakies 10% (a heterozygotyczna jakies 30%) spoleczenstwa. Dlatego ja musze brac 5mg caly czas. x Coenzym Q10 - biore 600mg po 200 3 razy dziennie. x Dlaczego? Dlatego, ze dotychczasowe jedyne badania na ten temat przeprowadzono na komorkach jajowych starych myszy :) z bardzo zachecajacymi wynikami. A dr. Schoolcraft z Colorado powiedzial, ze dawka w ludzkim odpowiedniku wynosi 600mg. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie, a cóż to za zmiany na stare lata - beznadzieja, ja nienawidzę zmian bo muszę się uczyć od nowa wszystkiego, nie piszę dużo bo nie wiem czy będę się umiała zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę że jestem, ale bezsens ta zmiana , u mnie zimno zaraz zacznie padać, jutro mam wyjazd do Katowic z uczniami - ale mi się nie chce bo zimno, Karmi jak objawy ciążowe? Mon cheri dbaj o siebie i pisz Mandarynko zdrowia, ja jak zwykle z samymi problemami - wizyta u gin wypada w Boże Ciało - wyjeżdżam na weekend wracam w niedziele, więc nie wiem co będzie z monitoringiem cyklu. pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela1971
sprawdzam, czy się zaloguję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela1971
nie przyjmuje mi hasła do poprzedniego nicku :( normalnie się logujecie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No będę marudzić ale taka niefajna ta nowa szata graficzna,ze az niemilo się na nia patrzy.U mnie zimno ,pada i jeszcze nic się człowiekowi nie chce.Obejrzalam BEJBI BLUES:O Tylko sobie nerwy rozstroilam tym filmem,nie podobal mi się ani trochę.Do mnie nie przemowil w najmniejszym stopniu i nie wiem czym sobie zasluzyl na miano kultowego. Mam @ tak na bogato wiec na wszystko robie phi i jestem na nie przez duże N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko bo poprzedni nick mialas rachela_71 a nie rachela 1971.Moze pod tym poprzednim przyjmie haslo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ta kreska w nicku miała inna dlugosc i traktują to jako inny nick?Nie wiem bo ja to niedorobiona jestem pod względem technicznym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela1971
Właśnie na stary: rachela_71 nie mogę się zalogować :( ten wpisuję bez logowania - teraz lipa, nawet nie widać kto jest niezalogowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela1971
hmmm, teraz osoby zalogowane są pomarańczowe, a niezalogowane niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam, ze to tylko u mnie takie zmiany.... tez mi sie jakos nie podoba... ciekawe, czy dam rade sie zalogowac?? u mnie zimno i deszczowo, zaczynam obawiac sie o pogode na urlopie, o kapieli w morzu, to bedziemy mogli tylko pomarzyc :( zeby przynajmniej nie lalo.... u mnie zaczyna sie wielkie odliczanie do wyjazdu, pakowanie itp. zupelnie nie mam na to ochoty, tyle tych gratow... nawet nie wiemcz bedzie tam net, jesli tak, to odezwe sie i przesle Wam caluski z Ligurii 👄 Mon Cheri, gdzie jestes? wzywamy Cie do raportu ;) pozdrawiam wszystkie kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy może ktoś to zmienić my nie chcemy być pomarańczowe ok bo się nam źle kojarzy może na odwrót co na niebiesko zalogowane a właśnie na pomarańczowo nie zalogowane skoro i tak już dość sporo zamieszania z tymi zmianami ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balagan tylko się zrobil.Gerwazy dzięki:)A powiedz jakiej firmy bierzesz folika?Ja mam Puritans Pride i znalazłam tej firmy Q10 w dawce 200mg.Tylko teraz musze przypuscic szturm na apteki bo przez internet jeszcze nie umiem kupować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocunut, Biora folika jakiegos takiego najnormlaniejsze z apteki (5mg) chyba firmy ratiopharm a oprocz tego firmy fembion dodatkowo bo niby ma tam taka opatentowana forme folika, ktora sie lepiej wchlania. x Cos mi sie majaczy, ze Ty jestes z Warszawy? Jezeli sie nie myle, to gdzie tam mozna wyjsc wieczorem cos fajnego zobaczyc? Dla ludzi, ktorzy po Polsku nie umieja? :-D Jakas fajna restauracja na jedzenie? Potrzebuje paru rekomendacji. Tak na jeden-dwa dni. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stopki to już nie wspomnę,takim drukiem jak na umowach kredytowych,zeby tego nie czytac.Badziewie jakies:O Biest a na Grouponie patrzylas jakie maja oferty?Mnie sie podobala Riviera spa w Rewalu i willa Hoff albo willa Airen w Trzesaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciala, zeby zmienili sortowanie topikow! Od najnowszej wypowiedzi do najstarszej bo zawsze musze dopiero sie na sam koniec przekliknac :) x Tessa, Kiedy wylatujecie? Jak ja Ci zasroszcze kilku dni w cieple! Tutaj starsznie zimno sie zrobilo - 8 stopni, deszcze :( Tragedia. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy Dziękuje za wskazówki. Coś takiego mnie jednak dopadło, że odstawiam wszystkie wspomagacze.W moim przypadku to po prostu nie ma już większego znaczenia. Generalnie to ostatnio zaczęłam miec jakieś napady gorąca....może to już początek menopauzy. Będe musiała założyć niedługo nowy topic: starania po przekwitaniu :) X Żeby nie zwariować zapisałam się do prof. Lukaszuka z Invicty na 15 czerwca. Gerwazy dzwoń tam i też rezerwuj termin, najlepiej też na ten sam dzień w okolicach 13 godziny to się spotkamy i oprowadze Cię po najlepszych knajpach w Warszawie. Są długie terminy do niego więc nie ma na co czekać, Colorado Ci nie ucieknie. X Mon cheri Jak się czujesz? X U nas też okropna pogoda, ale liczę na poprawę bo w weekend mam jechać na otwarcie sezonu do Sopotu, mamy tam drugi dom bo uwielbiamy morze i sporty wodne. Szkoda, że tak często fatalna pogoda nad Bałtykiem. X Coraz więcej myślę o kd, ale co się dziwić muszę być realistką. To będzie bardzo trudna decyzja. Dziewczyny macie jakieś przemyślenia co do kd? Znam tylko zdanie Coconut, którą z tego miejsca serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja jestem z Lodzi.W Warszawie to zjadłam calkiem niezle u Fukiera na Starym miescie i nie było lipy.Jeszcze ma knajpe ponoc dobra francuska, a Ty chyba lubisz, ten smieszniutki Michel Moran.Lokal się nazywa Bistro de Paris.Niektorzy się zachwycają Polka Gesslerowej ale mnie tam nie smakuje:(I porcyjki male jak dla kota:( Mysle,ze Taida i Lonia będą lepiej zorientowane bo one sa ze stolicy. Jakbys była pod Warszawa w Konstancinie Jeziorna to polecam Gosciniec Kolomyja tam serwują bardzo dobre ukraińskie i litewskie jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki Taido musialysmy pisać w tym samym czasie:)Czytalam teraz wypowiedz 23 letniej dziewczyny u której fsh wynosilo około 80.Ale to leki do stymulacji tak bardzo podbijają fsh.Ja nic z tego nie rozumiem.Cztery lata temu miałam fsh 14 a rok temu 4,48.Mysle ,ze u Ciebie to był jednorazowy wybryk organizmu i w kolejnym cyklu zrealizujesz swój plan:) No dobra to co z tymi knajpami bo tez jestem ciekawa?Moze w lipcu odwiedzę stolice to tez bym cos dobrego zjadla.Moja Lodz jest dosyć uboga pod względem dobrych restauracji.Troche sieciowek i cos tam w Manufakturze.Dlatego jak chce naprawdę smacznie i dużo zjeść to wybieram taka zaprzyjazniona karczme za miastem.A najbardziej lubie się dokarmiać w Uniejowie wlasnie i w mojej ukochanej Spale.Tam bym chciała kiedyś kupic dzialke i się przeprowadzić na stare lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×