Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość KarmiKarmi
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela___71
Ale głupie! Wiedziałam, że na koniec skomplikują :O chodzi oczywiście o Przyjaciółki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela___71
Karmi, czyżbyś też nie mogła się zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, widzę, że masz nadal problemy z zalogowaniem...Ja powoli przyzwyczjam się do nowej szaty. Miałam w stopce kwiatka, teraz go już nie ma:O Zmiany chyba nadal trwają, bo kafe za idealnie nie chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheri znowu milczy;)Pewnie napisze, jak ja już spać pójdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida, :-D :-D :-D Wyglada na to, ze u Was fajny wieczor! I dobrze! Bo zyjecie tak naprawde we dwoje i dla siebie! Z dzieckiem nigdy nie wiadomo jak sie to rozwinie. Niektorzy ludzie z dziecmi latami nie rozmawiaja :O, niektore dzieci nawet raz na miesiac do rodzicow nie zadzwonia :O A niektore malzenstwa rozpadaja sie jak domki z kart gdy dziecko przychodzi na swiat :O Wazne jest jakie mamy zycie z naszymi partnerami bo to z nimi je dzielimy. Dziecko to dla mnie tylko taka krpoka nad i, bardziej konsenkwencja milosci niz jej przyczyna, dopelnienie zeycia ale nie jego sens. x Kir Royal dobry, zwlaszcza przy ladnej pogodzie. Ale Apperol Spritz tez nie pogardze :) Na lepszy sluz pomaga wiesiolek i siemie lnu - takze u kobiet, ktore nie mysla o koncepcji. Happy love making! ;) x (Pisze nawiasem :) Cygara sa bardzo rakotworcze. Palacze cygar dostaja czesto raka pod jezykiem albo krtani :O To juz moze lepiej zapalcie maryche w celach odprezajacych :-D. Koniec nawiasu) x Iwanka, lece wkrotce :) Zarezerwowalismy juz cos w hotelu, nazywa sie chyba Bristol i maja nawet podobno taki extra servise, ktory zamowic mozna, ze z lotniska odbiera cie limuzyna - co przekonalo M natychmiastowo do hotelu bo on taksowek nie cierpi ;) x W te cale teorie o "odpuszczaniu sobie" to wierzylam we wczesniejszym zyciu. Teraz juz nie :O Ten lekarz to moze by lepiej zrobil jakby sobie odpuscil chrzanienie glupot do pacjentek, ktore tak naprawde potrzebuja fachowej expertyzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela___71
Ivanko, nie... to zawsze sprawdzam jako pierwsze.... próbowałam i w pracy i w domu... i w różnych przeglądarkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela___71
Gerwazy, dawno nie byłaś w Polsce? Nie pisałaś nigdy z jakiego regionu pochodzisz. Dzisiaj doszłam do wniosku, że ja moich dzieci długo się jeszcze nie pozbędę, wiec nie mam co martwić się samotnością na starość :D Obydwaj po uzyskaniu pełnoletności mówili dużo o samodzielności, o tym, że nauka jest be, praca, pieniądze to jest to. A teraz - po kilku latach, starszy syn zamierza dalej studiować dziennie na studiach magisterskich (teraz kończy studia licencjackie), a młodszy po dwóch latach przerwy w nauce też składa podanie na studia dzienne... A tak niedawno chcieli się wyprowadzać od mamusi :D Hurrra, taka mamma italiana ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela___71
Zacznę chyba od usunięcia rocznika z nicku, bo bardzo mi ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela w czerwonej sukience
może taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko kochana usmieszka z jezyczkiem się robi : P bez przerw. Szkoda,ze nie ma takiego z języczkiem i wsysem:P A Biest to chyba już walizke pakuje do Swinoujscia. O Mon cheri nie wspomnę bo pewnie dzierga na drutach wyprawke dla malucha. A ja wcale nie wybieram się spac tylko oglądam Bates Motel,glupi taki ale nawet fajny. Zrobilam dzisiaj 100 brzuszków i 200 podwojnych stepow na stepperze:P I popsułam drewniana szczotke do masowania cellulitu no i teraz musowo musze kupic nowa.A i jeszcze salatke zrobiłam z wedzonym tuńczykiem i mój m się krzywil bo była dietetyczna.I widziałam jak poszedł do kuchni po cichutku i podkradl buleczke myslac,ze moje bystre oko tego nie dojrzy:PA tu nie ma figa z makiem.Wielki Brat nie spi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, dobry pomysł, usuń:DBędzie lżej;) Gerwazy, coś jednaj jest w tym odpuszczaniu....Ja trochę odpuściłam i właśnie wtedy zaszłam....Cheri też nie nakręcała się i odpuściła, no i efekt jest. Wiadomo, że to tylko jakaś mała część sukcesu, ale chyba coś w niej jest:) Karmi, jak samopoczucie i Twoja macica?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśleć w kółko o tym samym....mieć w głowie spokój w momencie myślenia, że nie będzie się miało dziecka....wyobrażać sobie dalsze życie bez malucha....nie liczyć i nie obserwować z uporem maniaka...cieszyć sie tym co się ma....i tym podobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Rachelka, ale masz fajna czerwona sukienke ;) :) Gerwazy, my nie lecimy, tylko jedziemy :) a czy bedzie cieplo, to sie okaze.... wyjezdzamy w sobote rano, juz mam tzw reisefieber haha Lilly, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, ale to tylko jeden z czynników sprzyjających sukcesowi. Każda z nas czytała na pewno historie kobiet, które odpuściły. Myślę po prostu, że jest w tym jakaś tajemnica sukcesu....nie wszystko można logicznie wytłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja Lilly, ja powoli wlasnie dochodze do tego stanu, juz nawet nie chce mi sie wyprobowywac nowych suplementow, nawet folika nie biore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o odpuszczanie to ja w pierwszą ciążę zaszłam jak totalnie wszystko odpuściłam.Przestałam chodzić do kliniki,wypoczęłam na dłuższym urlopie i nie liczyłam dni płodnych po prostu żywioł.W drugą ciążę zaszłam szybko też jakoś bez większego nacisku.Szkoda że teraz nie potrafię tak po prostu wyluzować:/ Taida szalona tak trzymaj.Jeszcze jakaś salsa i rzeczywiście prawdziwy upojny wieczór(i nockę) kubański sobie sprawicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa, no to urlop już za chwilę:)Trzymam mocno kciuki za piękną pogodę i udany wypoczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachelka 🖐️ a co to? jak to jest, ze my czasem jestesmy na niebiesko a czasem na pomaranczowo? nie moga sie zdecydowac czy mamy byc pomaranczami moze?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy wow! Bristol elegancki hotel byłam tam na imprezie ,bodaj na przeciwko wejścia do hotelu jest fajna knajpa rodem z PRL - u "Przekąski Zakąski"- to takie Bistro wpadasz na setę i galaretę i pędzisz dalej na balety (jak pomyliłam wejścia i ulice to mnie pewnie Taida poprawi) możesz zaserwować trochę przeszłości w podkręconym wydaniu swojemu M :D Wiem,że pijecie tylko dobre winka ale co tam taka setka wódeczki i śledzik na urozmaicenie??:p o Kobieto w czerwieni cóż za poezja?? o Tessa ale ci dobrze...urlop!! cudo! na pewno będzie pogoda !! We Włoszech?!na 100 % nie martw się. o Liilly ja też tak myślę tylko to bardzo trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, no niestety trudne....wszystkie o tym dobrze wiemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela!!! to pojechałaś o Mandarynko to optymistyczne:) co napisałaś:) o Coco z języczkiem i wsysem ha,ha,ha:D dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco, widze, ze u Ciebie odchudzanie "pelna geba" ;) pochwal sie lepiej ile udalo Ci sie juz zrzucic :) ja sie mialam odchudzac przed urlopem, ale nie moglam sie zebrac - ostatnio mam takie masakryczne checi na slodycze, ze nie potrafie sie opanowac :( nawet sie troche ciesze, ze malo slonca bedzie, to i robierac sie na plazy nie bede musiala.... o SM, a jak tam u Ciebie z dietka wyglada? zadowolona jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj wyjątkowo długo piszę, bo czekałam na kilka słów od Cheri, ale nie doczejałam się:D Do jutra, pa, pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly idealny opis! Właśnie tak pragnę się czuć! Ja powoli się może zbliżam do tego stanu bo suplementów już nie biorę, dni nie liczę, nawet 1 go dnia cyklu nie zapisuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×