Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaGdA1991

:(:(:( odpiszcie

Polecane posty

Okres miala dostaw 26 wiec spuznia mi sie 3 dni wczoraj zrobiłam test wieczorem i jedna krecha gruba druga słabiutkaaaaa dzisiaj rano zrobilam jeszcze raz i tylko jedna co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glenia
za kilka dni zrob ponownie. Jak dla mnie ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak tam twój poziom cukru?
test wraz z upływem czasu powinien pokazać mocniejszą kreskę a nie jej brak. Możesz za kilka dni zrobić jeszcze jeden test albo od razu pójść do laboratorium i zrobić beta hcg z krwi -wyjaśni to sprawę od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta w ciąży
Myślę, że jednak jesteś w ciąży. Miałam bardzo słabą kreskę, widoczną tylko dla mnie i jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak tam twój poziom cukru?
idź w pon. na betę -szkoda kasy na testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhh jak pieknie
testy bardzo rzadko sa fałszywie dodatnie, więc być może testy które robiłaś były innej czulości, może ten pozytywny był bardziej czuły?zrob sobie test z krwi bedziesz miala 100% pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziunia - nakrecasz się jak choolera. Wiem - bardzo chcesz miec dziecko ale z takim podejsciem tylko szkodzisz sobie. Jest soboet - idz do kina, na zakupy - wyluzuj troche bo za chwile oszalejesz. Zostaw te testy juz w spokoju. Poczekaj do wtorku - jesli nie bedzie okresu, zrób sobie test z krwi. I będzie wszystko jasne. A teraz jazda od komputera, do kina marsz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhh jak pieknie
no coz, dziwne :-) a ze tak zapytam, ucieszylabys sie z tej ciazy, czy raczej nie? bo jakos mam wrazenie ze nie bardzo :-) a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też mam na dzisiaj
Maga ma już męża i się stara o dziecko także twoje odczucia są mylne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhrdtj
magda dlaczego zakladasz nowy temat? kilka dni temu pisalas ze czekasz na okres a jak nie przyjdzie to mials zrobic test. teraz zas cos nowego. wedlug mnie tez sie nakrecasz. jezeli test nie jest jednoznaczny to go powtorz albo idz na bete. pisalas ze mozesz isc we wtorek i czwartek prawda?????? idz i bedziesz miala pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×