Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość chybba bedzie
po topiku jak duch sie zagniezdzil :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybba bedzie
jedno zdanie i kilometr cytatow tylko miejsce zajmuja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zabijacz tematow
to ja Twoj wruk nie wnuk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zabijacz tematow
nudziasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zabijacz tematow
beeeeeeeeeeeeeeeeee :classic_cool: chcerz mnie naprawici ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianne Cathomen - Fiesta D'Amore http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=2B29rTEiYvw Zawsze można znaleźć człowieka wokół siebie, któremu warto podarować kilka swoich cennych, a wartościowych dla niego chwil. Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca. samotność bardzo okrutna jest ,wdziera sie niespodziewanie i niszczy zywy organizm. Kobieta zmienną jest,nie należy ja rozumieć,tylko przyjmować taka jaka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zabijacz tematow
cisza miendzy nami az drzzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zabijacz tematow-- jeśli nie trafia, musze w twoim jezyku porozmawiać. Możesz mi luft plumpać,glajzy stawiać i w żić dmuchać:D kapewu :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zabijacz tematow
złofroga i zfiastujonca cosi niepojentego dla ducha niby cfanego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zabijacz tematow
beeeeeeeeeeeeeeeee ale pszy tobie oglady mi brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zabijacz tematow
o ignorujesz mnie czy namierzasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zabijacz tematow
nie lubisz, kiedy cie ktos zaczepia :classic_cool: dobry duszek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zabijacz tematow
grzeczny milczacy duszek :classic_cool: co za niespotykana sytuacja chyle czolo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zabijacz tematow
dokladnie tak. :) zostawiam uroczy :) dla mojego fana duszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima, Der Winter, Vivaldi,cztery pory roku,Vier Jahreszeiten,zdjęcia http://www.youtube.com/watch?v=bOD-9PRgcWM Zawsze można znaleźć człowieka wokół siebie, któremu warto podarować kilka swoich cennych, a wartościowych dla niego chwil. Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca. samotność bardzo okrutna jest ,wdziera sie niespodziewanie i niszczy zywy organizm. Kobieta zmienną jest,nie należy ja rozumieć,tylko przyjmować taka jaka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam kodów...może Twoje posty przechodzą kwarantanne ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżeństwo było na wakacjach w Pakistanie. Zwiedzali właśnie targ, aby znaleźć kilka pamiątek, które mogliby wręczyć znajomym. Aż zaszli w dziwną uliczkę, gdzie był tylko jeden mały sklepik sandałami. Już, już mieli zawrócić, gdy ze sklepu dobiegł ich głos: - Hej wy! Zagraniczni! Chodźcie, chodźcie! Wejdźcie do mojego sklepiku! Więc para zgodziła się i weszli do środka. Tam w ukłonach przywitał ich mały człowieczek i powiedział: - Mam dla was specjalne sandały, które mogą was zainteresować. One mają magiczną moc. Sprawiają, że jesteś tak dziki w łóżku, jak spragniony wielbłąd na pustyni! Żona od razu chciała je kupić, ale maż zrobił się bardzo sceptyczny. Uważał, że nie potrzebuje takich sandałów, a poza tym nie wierzył w ich moc. Więc zapytał sklepikarza: - Jak to możliwe, że sandały mogą mieć aż tak wielka moc? - Po prostu je przymierz, Saiheeb. Sandały Ci to udowodnią. - odpowiedział sklepikarz. Mąż oczywiście nie chciał ich przymierzać, ale po wielu naleganiach żony, zgodził się. Jak tylko wsunął swoje stopy w sandały od razu poczuł silne podniecenie. W oczach pojawił mu się błysk pożądania i poczuł coś, czego nie czuł od lat - wielką i brutalną potęgę seksu. W mgnieniu oka maż złapał sklepikarza, brutalnie zmusił go do skłonu, oparł o stolik, ściągnął mu spodnie i zaczął sobie na nim używać. Na co sklepikarz zaczął krzyczeć tak przeraźliwie, jak jeszcze nikt nigdy nie krzyczał: - STÓJ! STÓJ! ZAŁOŻYŁEŚ LEWY NA PRAWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×