Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Tak...samo dotkniecie kleszczami juz bolało...a on mi wstrzknął trzy zastrzyki, które wiadomo też sa same od siebie bolesne, na dodatek nic nie działały:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa----zastrzyki działały tylko Ty nie mogłaś tego odczuć ponieważ była tam ropa. A jak coś jest pod ropą to....każde znieczulenie na niewiele się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniól...to był bardzo dobry stomatolog...tylko nie chciała mnie juz puszczać z jeszcze bardziej bolącym zębem...on sam siedział zdenerwowany z 20 min w gabinecie....potem mnie az przytulił i głaskał, bo byłam zryczana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...ja już zmykam...mam nadzieje, ze mi sie kleszcze nie przyśnią:D Aniół👄 Nekro👄 Milaczek👄 Życze Wam miłych snów - do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam napisać, że zbieram się do spania. Jutro rano do pracy 👄 miło było z wami pogawędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---szkoda, że już uciekasz i.....oby Ci się kleszcze nie przyśniły---nie tylko te dentystyczne ale te z lasów i łąk też nie. Żadnych kleszczy:-) Dobranoc😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Aniól- dzięki za zaproszenie na topik Nekri - czekamy na rysunki Ewa, - spokojnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---tak ogólnie to fascynuje mnie gotyk. Czyli tłumacząc najprościej---rzeczy mroczne, tajemnicze.....mistycyzm też:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---ja też to lubię a zwłaszcza stare cmentarze. Bo na nich jest jakaś...nutka tajemniczości, trochę grozy... Natomiast na tych nowych---nie ma tego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---jak tak zarósł to możliwe, że....rodzina osoby tam leżącej tez już nie żyje. A jeśli nawet ktoś został to....nagrobek poszedł w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych kleszczy to....jacyś masochiści na pewno by się znaleźli, którym by to sprawiało przyjemność:-D Chociaż ja osobiście wolałabym być jako Sado;-) ale....żadnego masochisty przy mnie nie ma:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×