Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Anioł...kogo ? młodzieży ??? to zależy...bo nie wszyscy są beznadziejni...ale u wiekszości czasem głupota przebija ich samych:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku nie wiem dlaczego kolędy na ogół kojarzą sie z osobami bliskimi nam ...którzy już odeszli...ja jestem bardzo uczuciowa i zawsze mi łezki polecą w takich chwilach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile macie lat?
powyżej 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nekro👄:) ... u nadal mnie snieg pada już jest bielutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---mi się kolędy kojarzą z kolędnikami przebranymi za postacie z szopki, którzy chodzą po domach:-) W szkole podstawowej---zawsze w drugi dzień świąt---z kolegami też się przebieraliśmy i chodziliśmy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---w miastach już tego raczej nie widać niestety Ja mieszkam w mieście i ostatni raz kolędników widziałam jakieś 8, 7 lat temu.... Ale na wioskach ta tradycja dalej jest praktykowana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz chodzi chmara rozwrzeszczanych dzieciaków ,którzy nawet spiewać nie potrafią...a te przebrania..pozal sie boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas chodzą, a najciekawsze , ze sa to dzieciaki z pobliskich bloków:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---jak ja ze swoimi kolegami chodziłam to na ulicy. której mieszkaliśmy--nie bywaliśmy z kolędą. Chodziliśmy w inne rejony:-) A na koniec....dzieliliśmy się zebranymi pieniędzmi:classic_cool::-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jeszcze przyjda z caritasu z zakonnicami to az miło posłuchać i popatrzeć...ładnie przebrani ,pieknie spiewaja i graja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa----zaglądnęłam tam i.....hmmm....wtrącać się w to nie będę--bo obiecałam, a poza tym ja takie gadanie odnośnie obchodzenia świąt słyszę już od miesiąca:-O:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Aniołku😘 Ewa---ponieważ dzisiaj nie ja jestem moderatorem na fb. A odnośnie komentarzy to jeśli ta osoba wejdzie tam i przeczyta, to wtedy się ukaże. Powiem mu potem, że jest nowy wpis:-) Nie będę mówić od kogo....zobaczymy czy skojarzy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję:D...sorry ale przynajmniej się rozesmiałam ... a z tym ganianiem po sklepach to tez uważam za przesadę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz w tą sobotę byłam na zakupach i....widziałam, że niektórzy ludzie bardzo dużo kupują. Może zaprosili dużo osób na wigilię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×