Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Miłego dnia👄👄 Zgodnie z obietnicą stawiam kawę;) \_/>\_/>\_/>\_/>....w dzbanku:) - podgrzejecie sobie:) (_)? :) ....u mnie śnieg napadał i nadal pada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal wszyscy śpią:o ....a ja poszłam sobie do kościoła i czuję sie okropnie...dwie ławki przede mną starszy pan stał i zaczał sie powoli osuwać w ławce , ksiądz podbiegł z ostatnim namaszczeniem, jak pogotowie przyjechało to lekarz już stwierdzil zgon:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, miłego dnia:-)🖐️)))) Ewa😘 Inni😘 Ewa---dzięki za dobrą kawę:-)🌼 Teraz uciekam na spacerek z psami ale ta pogoda....:-O:-O:-O Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ewuś nie gniewaj się 👄 ja dzisiaj wstałam dopiero po 11 . To tak jest jak sie dłużej posiedzi na internecie prawie do 2 w nocy. U mnie wczoraj padał snieg a dzisiaj ani sladu jego tylko chlapa się zrobiła z niego :( Nekromanta 👄 Pieski tez chcą pospacerować jak my no i za potrzebą , dobrze by było jakby umiały w domu sie załatwic jak my i wodę za sobą spuścić ;). Żartuję oczywiście Milaczek 👄 Ostatnio przychodzisz późnym wieczorem i pozdrawiasz . Zapraszam Cię żebyś częściej się pokazywała 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropla zaklęta w milczeniu kryje sobie żal, który jest ciszą, powiewem wiatru i kroplą zaklętą. Kroplą zaklętą, która jest ciszą już schnie... i czeka na śmierć szukając swego początku.... A gdy mi ciężko i źle wracam do starych wspomnień i marzeń. To jest mój cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku👄, a ja się przespałam i ...nadal jestem spiąca i ...głodna😴 Nekro👄 psom nie przeszkadza pogoda - chcesz czy nie musisz z nimi wyjść;)...mój sąsiad dzis ganiał z pieskiem przed szóstą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniol to wina tez pogody...ja normalnie śpie na siedząco💤...ale narazie ide pokopać w lodówce i zrobie sobie kawę....teraz chyba nie ma sensu sie kłasć do spania😴:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleżałam sobie jeszcze ogladłam beznadziejny film i... głowa mnie zaczęła boleć😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo mi się monitor rozciagnął, albo mnie sie wzrok poprawił,bo widzę duzo wieksze litery :) Witaj Upssss👄...testujesz nadal modem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak disco polo:) Aniołku a jak Twoje papużki ? ...łał mam tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa papuzki są super , juz reaguja na mój głos i z reki zaczynaja mi jeść . Najlepiej jak kiedys im klatke czyściłam to mi uciekły z klatki i półdnia nie potrafiłam ich złapac i dałam im spokój az same wleca do niej , to mi z talerza jedzenie podjadały jak jadłam obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ...ja mam z reguły niskie cisnienie, a teraz znów deszcz pada. ......super film leci na kino pl. komedia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry Aniołku, ale położyłam się na moment i głowa przestała w końcu boleć...a komedia z czesów PRL-u 'co mi zrobisz jak mnie złapiesz" Jak już poszłas spać to słodkich snów Ci życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie pożegnam...Dobranoc kisiorki dla tych co byli i może jeszcze będą👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×