Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość gość
jesteś pissssdąąąąąąąąa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie będziesz prawdziwą ŚLĄZACZKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ślązakiem to taki zaszczyt zostać co za idioci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po piersze ja nigdy nie byłam slązaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Jola. Przekonałaś się, że jednak ktoś ze starych przyjaciół był Ci życzliwy ? Tylko Ty tego nie doceniłaś :o Gdzie teraz piszesz może się przyłączę. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni raz tu piszę i tylko odpowiem dla ostatniego goscia Nigdzie nie piszę w ogóle tylko czasami zaglądam gdzieniegdzie i to wszystko Tym zyczliwym zyczę samych sukcesów na Kafe i zyciu osobistym Ja mam się az za dobrze teraz i dziekuje wam Ciau 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27.10.13 [zgłoś do usunięcia] naukowiecxx Noszę taki fartuch podczas pracy w laboratorium. Koleżanka laborantka też nosi. A pod spodem czasami nic nie ma. Wtedy szybka akcja, sadzam ją na stole laboratoryjnym, podwijam jej fartuch i otworki są do mojej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaaaaaa i już wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzenia stretyciałego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.11.13 [zgłoś do usunięcia] proxxxy proxxxy Duchu lapka.gif Nie napiszę na maila bo to nie ma przecież sensu. Bo wiesz...jakoś tak los czasami dziwnie splata ludzkie drogi, spotykamy kogoś cudownego czasem zbyt późno. I choć wiadomo, że tak nie można, że nic z tego nie będzie to chcę się mieć chociaż garstkę tego człowieka, chociaż jakąś namiastkę na własność. To trudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.. oswój mnie - powiedział. - Bardzo chętnie - lecz nie mam dużo czasu. Muszę znaleźć przyjaciół i nauczyć się wielu rzeczy. - Poznaje się tylko to, co się oswoi - powiedział lis. - Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie! - A jak się to robi? - spytał Mały Książę. - Trzeba być bardzo cierpliwym. Na początku siądziesz w pewnej odległości ode mnie, ot tak, na trawie. Będę spoglądać na ciebie kątem oka, a ty nic nie powiesz. Mowa jest źródłem nieporozumień. Lecz każdego dnia będziesz mógł siadać trochę bliżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...To bardzo przykre zapomnieć przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wielu lat by znaleźć przyjaciela, wystarczy chwila by go stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdy przyjaciel uczyni ci co złego, powiedz: "Wybaczam, coś mi uczynił; ale żeś sobie to uczynił - jakże mógłbym c**przebaczyć!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Jak się tak leży godzinami w nocy, to myśleniem można zajść bardzo daleko i w bardzo dziwne strony, wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem i nie chcę wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Kwiaty nie zakwitną bez ciepła słońca. Ludzie nie mogą stać się ludźmi bez ciepła przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Co w sobie masz, naprawdę nie wiem i nie wiem czy coś o tym wiedzieć chcę bo, chyba tak, tak jest najlepiej - nieodgadniony sekret duszy Twej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz mi w liście, że kiedy pada, kiedy nasturcje na deszczu mokną, Siadasz przy stole, wyjmujesz farby i kolorowe otwierasz okno. Trawy i drzewa są takie szare, barwę popiołu przybrały nieba. W ciszy tak smutno, szepce zegarek o czasie, co mi go nie potrzeba. Więc chodź, pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko, Niech na niebie stanie tęcza malowana twoją kredką. Więc chodź, pomaluj mi życie, niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w pełnym słońcu, kolorami całej ziemi. x Posluchaj tego to może dowiesz się jaką jestem i kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś mie kiedyś jak mki się wydaje wysłał taką piosenkę Nie jestes sama a po chwili szydził , wyśmiewał itp. Ja osobiście mam już dosyc takich gierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Jeden prawdziwy przyjaciel przyczynia się bardziej do naszego szczęścia niż tysiąc wrogów do naszego nieszczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaj uważnie co napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz lepiej jako anielica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem żadną anielicą jak juz cos Trzym się i żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość DUCHU, dosc, nikt sie nie smieje, zahowuj sie jak inne wrony i kracz jak ony a jak nie to baj, baj-- TO TWÓJ WPIS PISDO ZBOLAŁA!!! NIE WYPIERAJ SIĘ TEGO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo niby? mój? hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×