Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Ewa----dopiero teraz miałam czas aby poczytać co napisaliście dzisiaj. Sytuacją, jaką widziałaś w kościele....nie bierz za bardzo do siebie. Zgadzam się, że widok musiał być dla niemiły ale....to była zupełnie obca dla Ciebie osoba. Bardzo podoba mi się zdjęcie które wstawiłaś, lecz przyznam......że z żalem i lekką zazdrością je oglądałam---u mnie tak ślicznie i biało nie jest:-(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---co do korzystania z WC przez zwierzęta, pamiętam, że w szkole jedna z nauczycielek nam opowiadała iż jej babcia miała kota, który umiał się załatwiać do muszli:-D:-D:-D A jak jej babcia gdzieś wychodziła to zawsze musiała drzwi od łazienki i klapę od muszli zostawiać otwartą---dla kota:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---ale papużki muszą przynajmniej raz dziennie zostać wypuszczone z klatki aby rozprostować skrzydła:-) Bo potem te skrzydła mogłyby się zastać i....problemy, weterynarze itp. Tylko pilnuj aby wszystkie okna były zamknięte:-) A jak ktoś zapuka w tym czasie do drzwi....no to trudno, pod żadnym pozorem nie otwieraj wtedy. Bo to jest chwila moment i...uciekną. Nawet jak już będą mocno oswojone z Tobą to jednak instynkt zwierzęcy weźmie górę i...mogą uciec. Także pilnuj swoich papużek:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że już chyba nikogo tutaj nie będzie....a poza tym jutro znów do pracy...więc już się pożegnam. Dobranoc😴🖐️))) aniól😘 ewa😘 frogi😘 upsss😘 inni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro ....no to sobie wczoraj widzę porozmawiałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego....:-)🖐️)))) Aniół😘 Ewa😘 inni😘 Ewa---"porozmawiałam" sobie wczoraj:-D:-D:-D Aniół---a ja ostatnio nie tylko na pracy ale w ogóle....na niczym nie umiem się skoncentrować.:-D:-O Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro👄wyluzuj :classic_cool: Anioł👄...Nekro ma racje z papużkami, ja też czytałam, że one musza sobie polatać, a nawet lubią mieć zabawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Aniołku 👄 współczuję ...mnie wczoraj, a dziś Ciebie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---staram się wyluzować:-)...nie wiem jak dam radę jutro i pojutrze w pracy:-O Bo potem wolne ale...właśnie to "wolne"...:-) Aniołku---spróbuję przychodzić trochę wcześniej:-) Ale to zniknięcie xxmana też jest dla mnie niezrozumiałe. A może nie ma czasu??? Ja też już uciekam do siebie i życzę miłego wieczoru i nocy 😴🖐️))) Aniól😘 Ewa😘 Inni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego...:-)🖐️)))) anioł😘 upsss😘 inni😘 Aniołku---Ja też dzisiaj byłam zawalona różnymi rzeczami ale one nie były związane z pracą. Wreszcie wszystko jest skończone i....pozostaje już spokojnie czekać:-) idę sobie podgrzać Twoją kawę:-):-):-) do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzeeee
Aniol ty jestes czarnuszka i jola i koliberek ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---to Ci zazdroszczę tych "spokojniejszych dni" w pracy. Bo u mnie...to co dziennie coś się dzieje. Ale...już dawno się przyzwyczaiłam do tego:-) Teraz uciekam w real zycząc miłego wieczoru i nocy😴🖐️)))) aniól😘 upsss😘 inni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anioł👄Nekro👄 Pomarancze🖐️ dopiero znalazłam chwilę...narobiłam farszu , a jutro będe lepić pierogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×