Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość gość
Duchu jak już widać twój system szpigowski już ci zawodzi .:D:D:D Więc wymień go na lepszego i bardziej wydajnego i sam się wymień na Patafiana lepszego hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Niezapomniany Aniele wciąż górujesz w mych myślach... nadzieją napoiłeś, wiarą serce wypełniłeś, wdarłeś się bez zapowiedzi... ja nie czuję Twych odwiedzin... serce moje poruszyłeś i w daleki świat ruszyłeś, by pomagać takim duszom, które bez pomocy wciąż się duszą, Tyś ratunkiem jest straconych, Tyś jest darem uwielbionych, Tyś jest wysłannikiem Boga, aby życie wciąż ratować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogo te słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dar” Dałam Ci wszystko co miałam Lecz Tobie mało było Dałam więcej- za mało jeszcze W końcu mnie to znudziło I nie zdobyłeś mojego serca swymi podchodami Dobra passa skończyła się na zawsze Przegrałeś Bezpowrotnie Teraz ktoś inny Twe miejsce zajął....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro? Wykorzystaj ten dzień dzisiejszy. Obiema rękoma obejmij go. Przyjmij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, powietrze i życie, jego uśmiech, płacz, i cały cud tego dnia. Wyjdź mu naprzeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucieczka, cóż znaczy uciekać? Zostawić, porzucić, zaprzepaścić. Lepiej zwlekać? Lepiej tańczyć, gdy wkoło płonie ziemia? Lepiej pląsać wśród skrzyń z dynamitem? Uciekać to zbiec z duszy więzienia, zerwać kajdany, iść własną drogą, przez własne ostępy i chaszcze. Słowo pożegnania. Do widzenia. To nie rozlany atrament, nie rzeka zrywająca mosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"12.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość do kogo te słowa?" x do Pana Janusza 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Nie pochlebiaj sobie I, Dla Janusza to ; I Nie nauczono mnie paciorka, Nigdy nie byłem u spowiedzi, Więc od czupryny do rozporka Niejeden diabeł we mnie siedzi. I Nie, żebym nie chciał! Wręcz zazdroszczę Tym, co potrafią ujść zatraty I łączą swe talenty owcze W stada wzajemnej aprobaty. I Bo czym są moje grzechy małe, Gdy On pokornych ma - miliony. Rzadko Mu głowę zawracałem I tylko - w imię odtrąconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Mój aniele mój anioł zdjął aureolę pośpiesznie odpiął skrzydła żegnając się pocałował pieśń żałosną w usta cisnął nagle się zachmurzyło słońce wśród chmur się schowało Zbawiciel cichutko jęknął niebo piekłem się stało aniele mój jak mogłeś zostawić mnie z tym bagażem wtedy diabeł cichutko się zbliżył wyszeptał: upadłaś, ale powstaniesz w życiu nic nie ma stałego wszystko dostałaś na chwilę rozpacz ból i kochanie jak bańka mydlana się rozpłynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Wydawało mi się…. A może działo się to naprawdę…. Że widziałam Anioła… A może był to zwykły człowiek…. Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas… Potem zniknął? A może po prostu odszedł… Anioły… Jak często o nich słyszeliśmy, oczekiwaliśmy Ich pojawienia się nad łóżkiem, za oknem, w czasie burzy, czy w złych chwilach…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaglądającym na topik życzę Niech przy żywicznym zapachu strojnej choinki, upłyną Wam piękne chwile Wigilii. Ze wspólnie odśpiewanymi kolędami, z rodziną przy stole, w kochającym, pełnym miłości gronie. Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny Wieczór upłynął Wam w szczęsciu i radośc***przy staropolskich kolędach, danich wigilijnych i zapachu świerkowej gałązki. ,*, ,*o*, ,*o*o*, „”"”[]„”"” Wesołych Świąt ..................................................................... Oraz 👄 dla tych co chcą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koliberrrrr odzyl ???!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kurna to feniks z popiołu gościu . A w sumie o jej temat i jest wolność słowa prawda ? I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janusz!!! tak bardzo Cię pragnę! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto taki apel podaje
he?podaj inicjaly imienia i nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto taki apel podaje
17.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość Wpierdzieliła się jak kiedyś Koliberek he he 17.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość a jak się wpierdzieliła koliberek? 17.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość Koliberek pisała jako Aniół z innego tematu i też kiedyś zapomniała się przelogować 17.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość a pamiętam smiech.gif tylko do tej pory wypiera się tego smiech.gif 17.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość Może się wypierać ile chce zbyt dużo osób było na tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustki nadal sa
:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustki nadal sa
foch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plew
A gdzie kurze do koguta Wszak to nie te pióra Ona w szarość jest zakuta A u niego barw wspaniałych góra :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:p :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koliber znów udaje kogoś innego u saama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Twoich snach może :P A Ducha się zapytaj z kim kiedyś był i czy wie z kim? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piję rzadko
Jak będę chciał to porozmawiam z Duchem na priv nie muszę na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duszek jest kochany muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniele mój Czasem nie wierzę w Ciebie W samą siebie też wiary brak Zraniłam wiele serc Lecz nie opuszczaj mnie Czuję strach, że to nie ostatni raz Popłynie czyjaś łza, gorzka łza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się spytaj wprost Zemsta jest słodka jak fiołki hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×