Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Aniól mnie ten drugi otwarło, a ten wczesniejszy nie. Upssss to już nie odemnie zależy...w poniedziałek będę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ani miło ani przykro tak nijak poprostu a jak Ty będziesz spędzała Święta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze Aniołku...w taki dzień chyba jest wyjątkowo smutno samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak Sami swoi - zawsze sie mozna posmiać, a ten z Depardieu jest chyba najlepszy. Mimo wszystko , ze ksiązke czytałam dawno to jednak wiele scen jest opuszczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zasnęłam przy tym filmie...ale byłam juz padnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz na tvn leci komedia Jak sie pozbyc starszej pani - ale tez już wcześniej ogladałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle mnie już nie boli...zreszta on własciwie bardzo nie bolał, tylko tak troche, ale mimo wszystko nie dało spać, lepiej było jak zaczęłam chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś tez wczesnie sie obudziłam, ale znalazłam sobie zajęcia łącznie z zakupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to smacznego:) Ksiądz chodzący po kolędzie, dzwoni do drzwi mieszkania. - Czy to ty, aniołku? - pyta kobiecy głos zza drzwi. - Nie, ale jestem z tej samej firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiądz przychodzi po kolędzie do biednej rodziny mieszkającej na wsi. Pociesza, że święta rodzina też była biedna i zostawia obrazek przedstawiający Jezusa, Józefa i Maryję. Gdy tylko wyszedł, ojciec bierze obrazek do ręki i mówi: - Widać nie byli tak biedni jak my, bo mieli pieniądze na fotografa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór wigilijny. Podpity facet wracając do domu od kolegi wstąpił do kościoła. W żłobku będącym częścią szopki świątecznej ukrył butelkę wódki. Wieczorem wychodzi z domu, żeby zabrać ze żłobka swoją flaszkę i pójść z nią do drugiego kolegi. Dochodząc do kościoła słyszy śpiew: -"W żłobie leży..." - Do licha, znaleźli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×