Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika1986bel

zorganizowanie ślubu i wesela w 7 m-cy

Polecane posty

Gość weronika1986bel

Witam wszystkich, Chciałabym się poradzić wszystkich którzy są przed lub po uroczystościach ślubno - weselnych. Ktoś w internecie odstąpił wolny termin na 2 czerwca 2012 nie zastanawiając się długo dzisiaj umówiliśmy się na przepisanie umowy, nie chcemy czekać 2 lat więc stąd taka decyzja. Bardzo proszę mi poradzić co w jakiej kolejności robić, czy ktoś w tak krótkim odstępie czasu planował zorganizować wesele? jesli ktoś znałby to polecić dobre zespoły w woj. łódzkim, fotografa czy kamerzystę, i dobre rady których się strzec... nie mamy nic prócz sali i listy gości, czekam na cenne porady, z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika1986bel
wesele będzie odbywało się w okolicach Bełchatowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokokomoko
Od razu zarezerwujcie termin w kościele albo w USC i godzinę jaka Wam odpowiada. Poszukajcie fotografa i/lub kamerzystę, bo najlepsi i w przystępnych cenach już teraz mają mało wolnych terminów. To samo dotyczy DJ'a albo zespołu. Jak zaczniesz po nowym roku rozglądać się za sukienką to spokojnie się wyrobicie ze wszystkim. Garnitur dla PM to w porównaniu z suknią ślubną bułka z masłem. :D Zaproszenia wyślijcie odpowiednio wcześnie, najlepiej w lutym albo marcu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. najtrudniej jest z salą jak sala jest to rezerwuj termin w kosciele ( jak nie w jednym to w drugim :) ) termin napewno gdzies znajdziesz , zespol i kamerzyste.. mysle ze ci co wam odstąpią sale moze beda mieli jakies info co do ofert, no a cala reszta to na spokojnie blizej wesela.. dla chcacego nic trudnego, najwazniejsze zebyscie tego slubu chcieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam date na 2 czerwca 2012roku. kamerzyste i zespol dopiero w tym miesiacu zalatwialismy. sale i kucharke zalatwilismy we wrzesniu kosciol tez w tym miesiacu zalawialismy. ;) bede zagladac na ten topik a teraz nie wazne skad zespol wszyscy dojezdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie zalatwisz wszystko... Ja pierwsza sale zalatwialam w styczniu tego roku, ale byly z nia male klopoty i dopiero tydzien temu podpisalam umowe z innym domem weselnym - STO RAZY LADNIEJSZYM :D Tak, ze trzymam kciuki ze Ci sie uda wszystko zalatwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja organizowałam w 9 cmy i to była świadoma decyzja skoro salę już macie to najważniejsze to kościół/usc orkiestra/dj fotograf/kamerzysta do reszty nie trzeba az takiego długiego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne, że się da
niby sterta pozajmowanych terminów na 3 lata wcześniej a potem wszystko się sypie moja siostra organizowała w niecałe 5 miesięcy i spokojnie :D jeszcze było dużo czasu na odpoczynek itd ale wiem zaraz rozwścieczone bydło się odezwie ,ze pewnie było z dupy i na resztkach a wesele wcale nie różniło się od tych co oglądam na yt np :P autorko załatwicie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taneczna :) :)
Ja swój ślub w miesiąc zorganizowałam :D :D Także się na pewno da :D I dodam, że ślub był piękny, i taki jak miał być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derka12
Ja wyrobilam sie w miesiac i 10 dni i wszystko bylo super. Poltora tyg temu wszyscy bawili sie u mnie. Najwazniejsze bylo ze wszystko robilam zgodnie z lista i planem. Plusem tego ze nie mialam duzo czasu bylo to ze brak bylo slubnego kiczu:) Jedynie najwazniejsze zeczy. PS Jass ta stronka jest faktycznie spoko. A najlepsze jest to ze dzieki niej moja siostra i meza siostra byly swiadkowymi. Rodzinnie i milo, nie mialam o tym wczesniej pojecia, http://www.weselny-serwis.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=404:wiadkowie-tych-samych-pci&catid=373:artykul-strona-startowa&Itemid=18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orgonsolo
Nic się nie przejmuj.........jest sporo czasu.... Aby niczego nie przeoczyć i jednocześnie nie przepłacić polecam: http://tnijurl.com/24a2c12f99c7/ Wszyscy będziecie bardzo zadowoleni...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rox .
sal jest w huj sraj terminami ...ale ty głupia pizta jesteś na prom się kretynko załapałaś haahaahaa cio.ta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło, miesiąc to chyba rekordowo krótki czas na zorganizowanie ślubu... Jak udało Ci się to zrobić. derka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło, miesiąc to chyba rekordowo krótki czas na zorganizowanie ślubu... Jak udało Ci się to zrobić. derka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena12
Wiesz co to nawet nie bylo trudne. Coprawda nie pracuje wiec moglam w ciagu dnia wszystko pozalatwiac, ale co. Sala byla wolna, wiec zarezerwowalam - niby ludzie nie chca slubu w jesien, moja sobota byla piekana Pozniej DJ, kosciol - ksiadz zaprzyjazniony. Suknia to bylo 2h przymiarek i wybrana No i co wiecej, zaproszenia rozeslane, wodke nazyczony kupil i juz Wszystko gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derka12
Wiesz co to nawet nie bylo trudne. Coprawda nie pracuje wiec moglam w ciagu dnia wszystko pozalatwiac, ale co. Sala byla wolna, wiec zarezerwowalam - niby ludzie nie chca slubu w jesien, moja sobota byla piekana Pozniej DJ, kosciol - ksiadz zaprzyjazniony. Suknia to bylo 2h przymiarek i wybrana No i co wiecej, zaproszenia rozeslane, wodke nazyczony kupil i juz Wszystko gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×