Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiem.ze.nic.nie.wiem

Czemu nie moge nikogo znaleźć??

Polecane posty

Gość Lubiespodnie
Autorko, mam parapsychologiczny sposób na znależenie idealnego partnera. Jeżeli chcesz pomocy to podaj swój e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ten czas leci
parę miesięcy minęło i jak tam rezultaty poszukiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalalezdużym
Ja co prawda jestem brzydalem, ale mam 40 centymetrowego zaganiacza i ładni chłopcy ze swoimi malutkimi marcheweczkami mogą mi po prostu skoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralymuchy
Ja szukam ostrej dziewczyny, z którą mógłbym spełniać ukryte fetysze, a jednocześnie żeby była tulaśna w życiu codziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwżna inaczej
każdy coś szuka, ale co znajduje to już inna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątpiący i już
: ... Ja szukam ostrej dziewczyny, z którą mógłbym spełniać ukryte fetysze, a jednocześnie żeby była tulaśna w życiu codziennym. ...." czy tylko są takie panie na tym świecie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie wiedziałam co mam ze sobą robić rozstałam sie z chłopakiem , i nie potrafiłam sobie z tym poradzic . Wszystko mi go przypominało miałam ochote do niego napisać , ale to nie było takie proste bo rozstaliśmy sie w zlych okolicznosciach i nie zylismy ze sobą normalnie. Nie wiem nie potrafiłam zaangazować sie w nic innego cały czas mi się śnił myślałam o nim dzień w dzien.Musiałam go odzyskac. Wzięłam urok miłosny ze strony http://urokmilosny24.pl i spokojnie czekałam. Po prawie 4 miesiącach wrócił!! Znowu czuję się ogromnie szczęsliwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podobno wg was kafeterii uczestniczy wyglad jest najwazniejszy:-D Pewnie jestes sama bo mozesz byc np pusta albo masz malo wiedzy i nie ma o czym z Toba gadac,moze to kiepskie poczucie humoru, moze niespotykane do wielu rzeczy podejscie, powodow jest moze byc duzo ale obstawiam,ze to problem z Toba, z Twoim charakterem,osobowoscia lub/i mentalnoscia. Zastanow sie co moze zniechecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co odpisujesz ? Nie widzisz że ktoś jakieś "rytuały miłosno_w_d.u.p.e_wsadzone" reklamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arachna
A POWIEM WAM I WYJASNIE! Kobiety drogie - faceci to nie cymbały tylko często osobnicy którzy przerastają was inteligencją wielokrotnie - tworzą skomplikowane maszyny, koprogramowanie etc. Czy na prawdę uważacie że wejdą w układ gdzie wy jesteście sobie niezależne robicie co chcecie a oni jeszcze za wami ganiać i płaszczyć się prosić i wydzwaniać żeby łaskawie pani niezależna zechciała pójść na tzw. randkę gdzie znowu pani niezależna będzie kręcić na wszystko noskiem a facet będzie jej nadskakiwał i płacił za nią (oczywiście wszystko to w imię dziwacznie pojętej przez was niezależności). Tak więc pytam - PO CO mi taka kobieta?? Na dłużej z taką być to masakra a na krócej lepiej zarwać łatwą - mniejsza inwestycja i większe prawdopodobieństwo sukcesu (czyli np. spędzenia nocy a może i kilku..). I macie racje - takie kobiety faceci wolą i takie czasem na tym dobrze wychodzą bo w nich facet z czasem może się zakochać. A w was?? W jaki niby sposób i pod wpływem czego miałby się zakochać? Szybciej się zmęczy, zniechęci i wykończony postanowi być sam;b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci tez wymyslaja takie skomplikowane wynalazki jak papier toalet. czy podgrzewany noz do masla, super bierzecie sobie dziffki do lozka a potem sie w takich jeszcze zakochujecie, dziwic sie potem ze taki wysyp frustratow na forach, gardze wasza bezmyslnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One summer
Witam i jak poszukiwania ? Przeczytałam cały topik i mam taki sam problem. Pomijając już kwestie że ilekroć kogoś poznam to kończy się na 2-3 spotkaniach to w ogóle mam problem z poznaniem kogokolwiek. Nie mowie juz nawet o.podtrzymywaniu znajomości ale w ogóle o poznań kogoś. Jak to jest ? Kogoś kogo ja bym chciała nie chce mnie i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt się nie wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo. Mam 28 lat i żadnego związku nie miałem. Za to propozycje seksu od facetów same. P******y jest ten świat. Zwłaszcza jak widzę pary którym sie udało isą od...lat ze sobą. To mnie krew zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo. Mam 28 lat i żadnego związku nie miałem. Za to propozycje seksu od facetów same. P******y jest ten świat. Zwłaszcza jak widzę pary którym sie udało isą od...lat ze sobą. To mnie krew zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogoś poznam to kończy się na 2-3 spotkaniach to w ogóle mam problem z poznaniem kogokolwie x za szybko chodzisz do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One summer
Zabawna odpowiedz. Nie należę to takich osób które chodza do łóżka na 1,2 czy 3 spotkaniu. Jestem młoda to moje najlepsze lata a wcale nie korzystam z życia. Jaj z byle kim to lepiej wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×