Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiem.ze.nic.nie.wiem

Czemu nie moge nikogo znaleźć??

Polecane posty

Gość leilaaa22
mam to samo, faceci wolą kobiety przeciętnej urody, a jeśli wogóle ktoś do mnie zarywa to albo 40-5- letni facet, albo jakiś brzydal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec995
faceci chyba wolą proste i nieskomplikowane urządzenia ... no to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzniak34
Podswiadomosc mozna przeprogamowac! Czy masz problemy z ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec995
no to szczery gadaj jak to z wami facetami jest ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
rudzielec995 poobserwuj koleżanki, które mają powodzenie i wyciągnij wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagasan
Chcesz aby mężczyźni się za Tobą uganiali, a Ty od siebie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same sobie w stopę strzelacie
dziewczyny :o. Chyba logiczne, że większość facetów chciałaby MIŁĄ, UCZYNNĄ i DOBRĄ kobietę. To nie ma nic wspólnego z tzw "charakterkiem". A jak nie masz ww cech to sorry, odpadasz. Ty byś chciała mieć NIEMIŁEGO, OBIBOKA i ZŁEGO faceta ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same sobie w stopę strzelacie
I jeszcze jedno, nie kumam dlaczego takie cechy jak złośliwość, krzykliwość czy niedostępność przypisujecie sobie za zalety i tzw "charakterek", które to słowo jest kojarzone raczej pozytywnie :o. Kto by chciał mieć coś takiego w domu, nieustającą walkę i pokazywanie kto to jest wyżej :o oj laski laski, nie dziwcie się że same jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak się nei zrozumieliśmy! Po pierwsze jestem miła, ucziwa, przyjacielska i dlaczego zakładasz,że skoro jestem niezależna i mam charakterek, to będę się o wszystko spierać i facet ma mnie słuchac?? Mam charakter, to fakt, ale to znaczy,że wiem,czego chce i nie pozwole sobie wejść na głowe ot co! Po drugie jakim babochłopem?? To,ze potrafie zarobic na dobre życie, że nie musze się wieszać na żadnym facecie,żeby cokolwiek komukolwiek udowodnić znaczy,że jestem babochłopem?? A po trzecie skad założenie,ze jestem złośliwa i krzykliwa?? Bo to,ze niedostępna, to fakt, mam zasady i nie mam zamiaru "otwierać" się przed pierwszym lepszym facetem! No i na koniec dodam, że ja mam naprawde wiele do zaoferowania, tym bardziej nie potrafie tego zrozumieć. Wiem,że zaraz posypią się teksty,ze jestem zarozumiała i takie tam, ale inaczej się nie da! A i mam problemy z ojcem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiem,ze coś jest nie tak, tylko nie wiem,co.. i naprawde nie chodzi o to,ze jestem babochłopem, źle to rozumiecie, bo jestem miłą i uczynną kobietą, jednocześnie poniewaz ja mam sporo do zaoferowania, wymagam tego od innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malotego89
Już widzę skąd te twoje niepowodzenie pchodzi. Masz problem z ojcem. Wtedy twoja podświadomość przez telepatię wysyła sygnały do facetów którzy się nie nadają do Ciebie. A do tych którzy by się nadawali nie reagują. Należy przeprogramować swoją podświadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malotego89
Podaj swój e-mail to Ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master2_prawdziwy
To gadanie o podświadomości włóż sobie między bajki. Co prawda podświadomość odgrywa bardzo ważną role, ale na pewno internetowy reklamodawca nie jest dobrym doradcą. Ja widzę problem gdzie indziej : facet ma się o Ciebie starać, zabiegać itp, Ty tymczasem jesteś niedostępna. Twierdzisz, że nie chce się otwierać zaraz na początku przed byle kim (w takim razie po co spotykasz się z byle kim), ale wg. mnie Ty w ogolę się nie otwierasz i do tego cały czas wymagasz tego, aby to o ciebie się starano. A to powinno działać w dwie strony, po rówqo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość można spotkac w każdym miejscu a najczęściej wtedy gdy przestajemy szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nic nie wiem
faktycznie nic nie wiesz mimo iż odpowiedź jest w zasięgu ręki w właściwie oka wystarczy przeczytać własną twórczość... Na czym Ci zależy? "Jak wychodze do klubu, to zwykle strartuja do mnie same brzydale, mimo,ze widze,że zwracam na siebie uwage." Skąd wiadomo że brzydale są niemęscy? No ale chyba nie możesz na ten temat nic powiedzieć bo pojęcie "mężczyzna" jest dla Ciebie obce. Jako osoba narcystyczna szczęśliwa będziesz tylko z jeszcze większym od siebie narcyzem. Poza tym nic nie piszesz o własnych pasjach, hobby co znaczy że ich nie masz. Skoro ich nie masz to o czym można z Tobą porozmawiać? o pogodzie? co ostatnio w serialu M jak miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceto...
do wiem ze nic nie wiem A jak wygląda u Ciebie sytuacja z sexem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacje niestety
same prowokacje niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziobrro
Jak mogą wyniosłe i próżne baby, które oczekują od faceta, że ma się bardzo starać, a one są niedostępnę, znaleźć sobie kogoś? I pocieszają się, że one takie fajne, a faceci zniewieściali. Faceci od razu wyczuwają puste lale, które żądają jakiegoś starania, a nic od siebie. A obie strony mają od początku starać się po równo. To nie średniowiecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rea l& vitual
real i vitual to dwa różne światy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się
samotność w sieci może być tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisareczka
długi wpisi pusta dyskusja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhebhjbwhjbehjbjw bhj
autorko jestem w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala uwaga na temat
wyrazy wspołczucia. samotność nie jest dobra dla ludzi, ale nie wiem czy szukanie bratniej duszy przez internet jest dobrym wyjsciem. Lepiej szukac w realu poprzez wspolne zainteresowania i pasje. Możliwości jest wiele ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydal jeden
dyskryminacja brzydali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj większość dziewczyn pisze, że są atrakcyjne. Myślisz, że brzydal to nie dla Ciebie? Skoro jesteś taka ładna, to dziwne, że nikogo nie możesz znaleźć, bo faceci strasznie lecą na atrakcyjne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×