Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

Osiemdziesiąt siedem czy Twój facet nie kaleczy się jak się kładzie na Tobie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernudziara
ja tez mam boczki po prostu czym bardziej ktoś chudnie tym bardziej sie sobie nie podoba i szuka u siebie wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsxfgnfgnrftn
Supernudziaro, chcesz ważyć 53? To jest do zrobienia! Nastawiłam się może zbyt optymistycznie, ale mam już dość tych moich kilogramów i wiem, że muszę coś z nimi zrobić. Za jakieś pół godzinki idę na siłownię, a potem masaż jakimś kremem wyszczuplającym i zawijam się w folię. Muszę do sylwestra schudnąć chociaż od 68 kilogramów. MUSZĘ i nie ma, że nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupł@Wkrótce
Witam:) mogę dołączyć do Was dziewczyny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze nas coraz wiecej:) szkoda ze Karolina tego nie widzi jak sie wspieramy i chudniemy razem;) Ja zjadlam tylko pol wiejskiego serka i jeden styropian bo wiecej jakos mi nie weszlo(brak apetetu dzis) I siedze i mysle nad obiadami dla mojego tzeta bo uwielbiaam gotowac chyba bardziej niz jesc;) I bede robic mu dzis kulebiaki z kapusty i grzybow i barszczyuk czerwony i ktoregos dnia fasolke po bretonsku;) Musze tez sie wziasc za jakies pozadki bo w domu po weekendzie zamiast czysciej to normalnie jak by tajfun przeszedl:) a na koniec cwiczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka hehe - mam to samo - ale widac balagan mnie kocha... ja rano sprzatam w celu rozbudzenia sie :D zostalo mi tylko wyniesc smieci:)))) ja tez cos dzisiaj bez apetytu - 2 kawy i winogron i nic wiecej:D no i guma do zucia;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana ja zjadlam dzis troche tylko na lunch malo;) ale rano zjadlam o 7 platki fitness z jogutem naturalnym, o 10.30 batona zbozowego i teraz pol serka i styropian czyli wase he;) a kulebiaki robie tak: kapusta kiszona plus pieczarki albo grzyby jesli ktos ma doprawiam do smaku sola pieprzem gotuje razem . kupuje ciasto francuskie przygotowany farsz zawijam w to ciasto smaruje jakiem i pieke okolo 30 minut;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rano zjadłam omleta z dwóch jajek+ łyżka otrąb Miska sałaty z ogórkiem i pomidorem jabłko i serek wiejski. Wy tylko styropianem się odżywiacie to nic dzownego, że 50 kg ważą;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!! CZY MOGĘ DOŁĄCZYĆ DO WAS DZIEWCZYNY?? TEŻ PLANUJĘ ZRZUCIĆ PARĘ KG ALE POTRZEBNA MI MOTYWACJA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy-kaprys
zapraszam wszystkie kobiety... www.kobiecy-kaprys.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!! CZY MOGĘ DOŁĄCZYĆ DO WAS DZIEWCZYNY?? TEŻ PLANUJĘ ZRZUCIĆ PARĘ KG ALE POTRZEBNA MI MOTYWACJA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana oj mi daleko do 50kilo:) Waze 88:P ale to i tak niezle przy 110 ktore kiedys o zgrozo wazylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka chyba mowiac styropian ma na mysli krązki ryżowe:)))) ja uciekam lasencje:)))) obiad , pozniej dzis chyba pizza (o zgrozo, grom z nieba) a pozniej cwiczenia:) wracam jutro rano :D:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana chce dojsc do 70:) a najlepiej 68 moje marzenie idealna waga wygladam wtedy najlepiej jak jest mniej to wygladam kiepsko mam taka budowe i grube kosci. Oj ale jeszcze daleka droga musi sie udac chciala bym chociaz z 10 do 15 stycznia jeszcze zrzucic styropian - to zaliczam albo wase albo tak jak osiemdziesat mowi te krazki ryzowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie baby rozpisałyście :-) Ja może nie zaczęłam dnia po mistrzowsku - zjadłam dwie parówki - ale przez cały dzień dzisiaj "trzymam fason" Troche poćwiczyłam, troche pospacerowałam z małą. Witam nowe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana ee tam osiagniesz ile chcesz tylko musimy miec zaparcie;) Hej kujonka;) nie przejmuj sie parowkami przeciez to nie tort czekoladowy;) wazne ze byl ruch i reszta dnia uplynela pod znakiem diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×