Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

Zamykam oba wątki i znikam stąd na zawsze. Nie potrzebuję obrażających, chamskich, wywyższających się kobiet, które pomagają tylko w ten sposób, że plują jadem na lewo i prawo i mieszają człowieka z błotem, kobiet które nie posiadają za grosz kultury osobistej, są prostackie i płytkie. Spotykam się tu tylko, że wszechobecną krytyką i politowaniem. Każda z was myśli, że pozjadała wszystkie rozumy. Zastanówcie się nad sobą, nad swoim postępowaniem, nad tym ile zła wyrządzacie innym niepotrzebnymi słowami które ranią i bolą. Nie chcę mieć z wami nic wspólnego, nie ma tu porządnych ludzi. Ktoś cię wspiera na czarno, a obrabia za plecami d**ę na pomarańczowo. Do schudnięcia nie potrzeba komputera i wianuszka innych kobiet, które tylko całymi dniami siedzą na kompie i piszą smutki. Nie potrzeba forów i innych pierdół. Myślę, że oba topiki wkrótce upadną, bo każdy tu przychodzi z pięknymi hasłami, których i tak nie dotrzymuje, bo mu się nie chce. Reszta przychodzi po to, aby się wyżyć i pokazać swoją wyższość i władzę. A wszystkie łączy jedno słowo FRUSTRACJA. Nie mam żadnej przyjemności w obcowaniu w takim towarzystwie, mam już swoje lata i pewne zachowania zwyczajnie przestały mnie bawić. Tym, które na prawdę chcą schudnąć życzę jak najlepiej. Tym, które przyszły mącić udławcie się swoim jadem To mój ostatni wpis. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie przybyło. A teraz zarządzam czyszczenie wątku :-) żegnam cie pomarańczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest topik o odchudzaniu, wiec dziwie sie ze spodziewałas sie tutaj anorektyczek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczacazesobaicalymswiatem26
noc o sie dziwicie. Polegla kolejny raz. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam ugryźć temat od innj strony.... jezeli ktoras z was ma dalej ochote na gadanie, pisanie, odchudzanie itp.. zalozylam topic.... wiec zapraszam stare bywalczynie, bo troche nie fajnie byloby kiedys tu strone odswiezyc i zobaczyc ze brak watku i nie da sie Was znalezc... podaje link: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5092518 czekam z kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdvdbvfbfbfbfbfbfb
Ja też mam problem ze zmobilizowaniem się, a chcę odchudzić się racjonalnie. Najlepiej motywacyjnie działają na mnie zdjęcia gwiazd ;) Jest jeszcze kilka blogów, które pomagają wytrwać. Najlepszy jest ten, bo laska pokazuje swoje prawdziwe zdjęcia co tydzień: http://fit-pamietnik.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim nazywam sie Patrycja przy wzroscie 168 waze 60 kilo i powiem wam szczerze ze zadna dieta poza normalnym zdrowym odzywieniem ( nie podjadanie , nie jedzenie alodkosci itp.)na dluzej nie dziala a nawet szkodzi przeszlam juz przez wiele diet moze i schudlam ale przez to wpadalam w klopty zdrowotne i tak dalej a teraz wszystko ok i do diety troche ruchu i efekt murwany tylko trzeba czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×