Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Armaid

Co zrobić żeby zostać sstewardessą?

Polecane posty

Mam naście lat a moim marzeniem jest zostać stewardessą. Wiecie co i jak trzeba zrobić? Jak wysłać to podanie do danego przewoźnika itd. Jeśli któraś z was będzie stewardessą to piszcie wszystko co wiecie? I czy to prawda że po szkoleniach można czasami nie zostać stewardessą mogą kogoś odrzucić? I nie mówcie że to bez sensu bo głowa boli itd. bo jak się coś lubi to się to robi. Proszę o szczegóły i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyy6778
powyzej 170, miła aparycja i 2 jezyki, wejdz na strone lotu, a ogolnie jest mnostwo tematow, stewardesa to gorzej niz kelnerka jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /.,m/.m/.,
najlepiej przez ryanaira-tam dostaniesz sie na dziendobry musisz tylko troche angielskiego znac, ale ja ci namiarow nie dam bo nie chce sie przyczyniac do czyjegos nieszczescia. praca w rajanie to koszmar. ale jak bardzo ci zalezy to probuj a potem sie przenies gdzies indziej, jak juz na rajana sie zdecydujesz to przyszykuj sobie pare dobrych tysiecy na poczatek zeby sie uutrzymac w obcym meiscie podczas szkolenia plus na poczatki pracy czyli jakies pare miesiecy powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stewardessa to ni
Stewardessa to nie żadna służąca, co za tępe myślenie! Stewardessa to ma Ciebie wyratować z katastrofy lotniczej, a ty nawet nie wiesz pomco ona tam jest. Już rozumiesz dlaczego stewardessy mają być wysokie? Bo mają ludzi ratować, a jedzenie i picie na pokładzie to DODATEK, nie podstawa. Mam koleżankę w europejskiej linii lotniczej( nie jakiś ryanair) i zarabia trzy tysiące euro na miesiąc! I jeszcze bardzo ją tam szanują na dodatek. To ona jest panią, a nie służącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhh
za szkolenie sama placisz , czesto sa w innym miescie a nawet kraju i pensja wcale taka nie jest tylko ok 2000 plus jakoes dodatki bez kokosow a słuzyc trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×