Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

jak to jest jak dziecko zaczyna chodzic?

Polecane posty

mój synek 12 skonczy 10 miesięcy...wczoraj stawiał pierwsze kroki...jeszcze troche chwiejne...puszczał się i szedł a jak upadł to raczkował podnosil sie o cos i dalej sie puszczał jak dziecko zaczyna chodzic to po jakim czasie przestaje raczkowac? jak to bylo u was jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chodzi już ponad miesiąc ale czasami jeszcze raczkuje jak bardzo szybko chce do czegoś dotrzeć to najlepiej na czworaka jak na stojąco się rozpędzi to leci przed siebie bez opamiętania i za chwile leży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjijjjjjijjjjjijjjjji
jak zaczyna chodzic to jest radosc wielka ale i zaczyna sie dla mamy przerabany okres. Zycze duzo cierpliwosci przede wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...no wlasnie mój ładnie już idzie...łapie równowage a jak dojdzie do tego co chce to siada i zaczyna raczkowac czyli to normalne??smieszne to troche ze chodzi a potem raczkuje i dlatego pytam bo nigdy jakos nad tym nie myślałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też od około miesiąca chodzi, ale raczkuje nadal. Teraz nie jest to dla mnie w żaden sposób męczące, pewnie jak zacznie biegać będzie gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjk
a moje jak chodzi robi koziolki, potem idzie na piwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...bo mojej kolezanki dziecko jak zaczęło chodzic to jakos juz nie raczkowało...pamiętam jak do niej pojechałam niedawno i jej mała zobaczyła ze mój raczkuje to zaczęła robić to samo...ale kolezanka zaraz postawiła ją na nogi i kazała tak nie robic dlatego myślałam że jak dziecko chodzi to juz nie powinno raczkowac ale skoro mówicie ze to jest wporządku to juz sie nie martwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma 8 miesięcy nie chodzi jeszcze stabilnie ale chodzi za jedną rękę i próbuje już sam To okres kiedy trzeba mieć oczy dookoła głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój za rękę zaczął łazić tez w około 7-8 miesiącu a teraz juz nie chce rąk tylko chce sie puszczac ale raczkuje nadal :) śmiesznie to wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 moje dziecko---raczkowalo tydzien i pozniej w 10 miesiacu juz zaczal chodzic. ale nim nabral pewnosci to minelo ... ze 3 tyg. 2 dziecko--raczkowalo miesiac w 11 miesiacu zaczal chodzic. tez munelo okolo miesiaca nim zaczal NORMALNIE chodzic. dla mnie to byla w koncu jakas super wiadomosc jakd zieci zaczely chodzic.. w koncu mogly mi rece odpoczac od tego noszenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×