Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak ja lubie okkazjee

a ja dzisiaj kupiłam te szklanki

Polecane posty

Gość nie masz sie czym chwalic
szklanki jak w wiejskich barach :o okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
w wiejskich barach whisky :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te z linka
ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Szklanka do whisky jest po prostu niska, moze byc ze zwykłego szkła, kryształu, grubego szkłą lub z okrągłym dnem(chybocze się). To jaka wybierzesz zależy już od Twojego gustu. Można w nich serwować nie tylko whisky ale i likiery na kostkach lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazystupidlove
dzięki wielkie za odpowiedź. chcę sprawić prezent koneserowi whisky i przy okazji nie wyjść na głupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukasz987
A ja dziś kupiłem małpkę Bison Grass i zaraz sobie ciapnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelka Biała
A w jakiej sklance sobie ciapniesz tego Bisona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Złota
Przecież szklanki długo nigdy nie wytrzymują, zawsze wcześniej czy pozniej zbiją się... a w takiej nadprodukcji nie będzie problemu z nowym jeszcze piękniejszym designem i przyjemnością zakupu. Dziś moi goscie dostaną drinka Zubrowego , każdy w innej szklaneczce...takie drinkowe boho schic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastianus
A ja kupiłem dzisiaj buteleczkę mojej ulubionej wódeczki - żubrówki białej. Jak już tak chwalicie to pomyślałem, ze i ja dorzucę swoje trzy grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia987
Ja tam wolę najnormalniejszego drinkacza żubrowego w tradycyjnej wysokiej szklance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja będę musiała kupić szklanki bo moje dziecko dba bym nie miała ich za dużo:) Chcę coś oryginalnego i zastanawiam się nad zakupem dwóch zestawów z http://witeks.pl/szklanki Są inne niż te które do tej pory miałam. Na pewno spodobają się gościom podczas weekendowych spotkań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbffg
Ja ostatnio kupiłam kryształowe szklanki tu http://www.helios-szklo.pl. Bardzo fajny sklep, bo szybko wysłali i nic się nie potłukło, o dziwo. Mieli też inne bardzo ładne rzeczy. Byłam zaskoczona, bo wydawało mi się, że kryształy to takie tradycyjne, a sporo takich bardziej "minimalistycznych" wzorów też było. Tam jest duży wybór pod tym linkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oginka923
Ostatnio moja kuzynka kupiła piękne szklanki do whisky. Też chyba sobie takie sprawie :D Patrzyłam na różnych producentów, ale póki co chyba najbardziej spodobały mi się szklanki ze sklepu Witeks.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szklanki jak szllanki, teraz można postawic na stole to co się chce. W sklepie Dajar jets spory wybór, ostatnio tez była jakaś promocja am na szklanki moze jeszcze jest,a przed świętami akurat się to przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja fajne szklanki kupiłam w Duce i sa bardzo mocne i nie zachodza przy zmywaniu w zmywarce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaasd
Ja swojemu męzowi szklanki do whiskey kupiłam w tym sklepie internetowym, razem z karafka swoja droga, na urodziny na początku roku, https://www.adacor.pl/, jak dla mnie zestaw naprawdę pięknie się prezentuje, maz mowi, ze jest tak sliczny, ze az zal go nie uzywac :) ale wiadomo, ten to zawsze znajdzie sobie powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×