Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saint-gobain

Gdzie wyjechać zimą z rocznym dzieckiem?

Polecane posty

Gość Edek1111
O super :) dzięki za namiar. Już sprawdzam czy są wolne miejsca i terminy, bo właśnie o czymś takim myśleliśmy, żeby jechać z dziećmi: http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/zimowy-wypoczynek/ :) a oferta naprawdę jest fajna i udogodnienia, takie jak łóżeczka dla dzieci, kąciki dla dzieci w kawiarni i jadalni, plastikowe sztućce i talerze w jadalni czy gry planszowe i edukacyjne, książeczki do wypożyczenia w Playlandzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalesie super sprawa, zwłaszcza jak jeszcze jedziesz z dzieckiem, nawet takim malym:) Przede wszystkim pokoje sa dobrze wyposazone bo i lozeczku i stoliczek specjalen menu dla dziecki, strefa happy kids na basenie. No i czasem wyybawienie w spa... panie animatorki. A w tym czasie ja czmych na jakis masazyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halwaniec
Okazja jest, wiele jednak zależy od budżetu, zobaczcie - zielonapolana.com.pl/pakiety.php Tutaj macie dzieci za darmo. Jest basen, sauna, kort, organizowane są kuligi, można wypożyczyć rowery - długo by wymieniać. I faktycznie same pakiety kosztują grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest wiele atrakcji, na przyklad www.park-dinozaurow.pl - park dinozaurow :) mysle, ze dzieciom sie spodoba, nawet zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedźcie w góry, niech dziecko poodycha troche swiezym powietrzem :) ja planuje jechac do Obidzy www.obidza438.pl i nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anete2432
Może spróbujcie przez biuro www.newpoland.pl Organizują bardzo dobrze zorganizowane wycieczki w najciekawsze miejsca na świecie. Korzystałem z ich usług już kilka razy i stwierdzam, że jest to chyba najlepsze biuro w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z małymi dziećmi jeździłam na mazury:) Zazwyczaj do ośrodka Mazurska Arkadia, http://www.mazurska-arkadia.pl/, bardzo ładny, komfortowy. A okolica po prostu cudowna :) Dla małych dzieci idealna, spokojna, można na spacery wychodzić i w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka880
Z moja roczna Maja byliśmy w grudniu w Villi Martin w Beskidzie Żywieckim i zdecydowanie polecam! Przytulne pokoje i obsługa bardzo miła, na pewno tutaj wrócimy zimą.Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shushu
@Elka880 też tam nocowaliśmy, super miejsce rzeczywiście. Jesteśmy młodymi rodzicami i najpierw zastanawialiśmy się czy to dobry sposób na spędzenie z antkiem krótkiego urlopu w gorach. Nie zawiedliśmy się jednak. Pokoj***ardzo wygodne, przepyszne i zdrowe jedzenie. Moim dwóm mężczyznom bardzo smakowało. Sama Jeleśnia idealna na spacery i relaks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne miejsce na urlop lub ferie zimowe to Villa martin - (villamartin.pl). Super lokalizacja, ja najbardziej lubię tam jeździć we dwoje z mężem, synka zostawiamy na parę dni u dziadków ;) ale widzialam, że pary przyjeżdżają z dziećmi bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy w tej Villi Martin na feriach zimowych z dzieckiem. Karta zniżkowa na masaże to moim zdaniem był absolutny hit tego pobytu, bo mąż z synem śmigali na nartach, a ja stłukłam nogę w kolanie i nie mogłam jeździć, więc relaksowałam się na masażach i w SPA (kawałek od hotelu). Braliśmy też rodzinnie udział w kuligu, młody był zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealne miejsce na spokojne, bezpieczne z takim dzieckiem, to Rewa i Willa Bursztynowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z naszym maluchem jeźdźiliśmy w różne miejsca, wazne żeby było to miejsce sprawdzone i żeby było wiadomo, że atmosfera jest przyjazna w stosunku do dzieci i ogólnie do gości;) w tym roku jedziemy do Białego Dunajca do http://www.uborowego.pl/ znajomi też tam z dziecmi jezdza i polecaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim synem i mężem byłam w zeszłym roku w www.excelsior.com.pl w Zakopanym. Mają bardzo fajny standard, wszędzie było blisko, a mimo tego nie było słychać żadnego hałasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedeń albo Praga - Piękne miejsce :) Tu masz sposób jak na to zarobić : jakzarabiambezetatu.pl Nie dziękuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wrześniu byliśmy z żoną i dziećmi w Szczawnicy na małym wypadzie to nocleg rezerwowałem w schronisku PTTK Orlica (ich strona - www.orlica.com ). Warunki świetne, nie mam się do czego przyczepić. Pokój odremontowany, zadbany, z wygodnymi łóżkami, tv i bardzo dobrze wysprzątaną łazienką. Nie lubię jak w hotelach te łazienki często są dalekie od ideału. Tutaj nie ma z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa80
My z mężem i dziećmi ( dwa i trzy latka) jeździmy do Włoch. Byliśmy w ubiegłym roku i również w tym pod koniec stycznia się tam wybieramy. Konkretnie to do Livigno. Jest tam gdzie pospacerować i można delektować się piękną panoramą gór. Mąż uwielbia jazdę na nartach, także będzie w swoim żywiole, ponieważ w Livigno jest gdzie poszusować ;) W wyborze hotelu wspomagaliśmy się biurem http://www.volare.pl/ . Mają tam bardzo fajny wybór i uważam, że każdy zainteresowany może dopasować coś pod swoje możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszym102
Witam, Polecam Gołębia w Milołajkach. Restauracja Czerwona, baseny, open bar. Full opcja dla rodziców z małymi szkrabami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjątkowe miejsce w Bieszczadach, a w zasadzie u wrót Bieszczad, z ogromem atrakcji za małą kasę. Wystarczy zerknąć - https://www.zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php W zasadzie wszystko tam sobie zorganizujecie. To będzie kilka dni w góralskich klimatach, które będziecie wspominać zdecydowanie pozytywnie. Zapewnią wam tam dosłownie wszystko - łącznie z kuligiem, ogniskiem i wieloma atrakcjami dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maMAka
a u nas bylo tak, ze jak juz ylam w drugiej cazy to pojechalismy na take dosc nsko budzetowe ferie do Stronia Sląskiego. Spalismy w pensjonacie Góna Chata a bylo lepiej niż rok temu, gdy placilismy o wiele wiecej :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdziekolwiek chcesz. Góry są super. Mój synek ma 11 miesięcy, w grudniu byliśmy w Zakopanem teraz za tydzień wybieramy się również w tamte okolice. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastanawiam sie czy w marcu nie udać się do Livigno. Znalazłam naprawdę fajną ofertę na http://www.narty-wlochy.pl/. Byliśmy już tak kiedyś jednak nie w marcu ma ktoś jakieś zdanie na ten temat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×