Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Jak można słuchać dubstepu?

Polecane posty

Mówię tylko Beliar, że jesteś koszmarnie ograniczonym muzycznym ignorantem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dubstep jest zajebisty
Żeby polubić muzykę elektroniczną trzeba niestety trochę więcej rozmysłu i cierpliwości. To już nie zwrotka, refren, zwrotka. Pewne rodzaje muzyki mają na celu wprowadzić w trans. A dubstep jest w tym rewelacyjny. Takie psychodeliczne, chore melodie są niesamowitym tłem. Ja osobiście kocham muzykę tła. Narastający rytm, niesamowity klimat. Ale kto by się tam nad tym zastanawiał, przecież trzeba pośmiać się z dysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu, przyjąłem do wiadomości. A ja ci tylko chciałem zasugerować że pewnie choojowo jest być w połowie ciotą 🖐️ Wilczyca (skąd ten pomysł na nick to wiem... ale ,,krwawa" uuuuu :D ) Z resztą tj brzoskwinkami jest tak, że na zbiory nigdzie się nie wybrałem. Może w przyszłym ,,sezonie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Beliar, że więcej wiesz o mojej orientacji, niż ja..... Skąd te wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, raz na jakiś czas krwawię i nie zdycham to Krwawa jestem:P A z powieści Curwooda, ale "szara" to tak nudno, mhroku trochę trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:13 [zgłoś do usunięcia] Dubstep jest zajebisty Żeby polubić muzykę elektroniczną trzeba niestety trochę więcej rozmysłu i cierpliwości. To już nie zwrotka, refren, zwrotka. Pewne rodzaje muzyki mają na celu wprowadzić w trans. A dubstep jest w tym rewelacyjny. Takie psychodeliczne, chore melodie są niesamowitym tłem. Ja osobiście kocham muzykę tła. Narastający rytm, niesamowity klimat. Ale kto by się tam nad tym zastanawiał, przecież trzeba pośmiać się z dysko. Ssij to będziesz mieć trans. Jak nie umiesz to Lomu cie nauczy. Kiedyś to była tak zayebista muzyka że bez żadnych mózgoyebnych brzmień można było wpaść w trans. Teraz twórcy tego goowna żeby zarobić sięgają po inne zboczone pomysły, które bardzo łatwo przyswajają ludzie bez gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
ssij? mogę possać, a potem ty mnie, beliarku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ismail, zajmij się Lomem, on lubi takie klimaty, już sam ten tatuaż jest dosyć wymowny. Lomu, dzięki ismailowi nadaża się okazja do tego żeby ci się wreszcie udało przelizać faceta :D 🖐️ Życzę szczęścia na nowej drodze życia panowie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dubstep jest zajebisty
Jak bardzo trzeba być podatnym na propagandę kindermetali z koziej du.py, żeby całą muzykę elektroniczną nazywać mózgoyebnym brzmieniem. To nawet nie chcę myśleć. No i też zastanawia fakt co dzieje się w głowie człowieka nazywającego inny gust jego brakiem. Pewnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przykładem chodzącej tolerancji. Prawda zasrrane pedały? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co konkretnie mówi mój tatuaż???? Zaintrygowałeś mnie Beliar. No, chyba, że tak po prostu kretyńsko próbujesz "jeździć" po mnie... P.S. I daruj sobie gejowskie aluzje do słowa "jździć", bo to słabe będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu, twoj tatuaż jest do doopy. Nie przypomina nic sensownego. Ot szit jaki rysowało się na okładkach zeszytów w podstawówce. W ogóle nie chce mi się z tobą gadać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dubstep jest zajebisty
Nie jesteś żadnym wielkim prowokatorem. Zwykłym debilem Beliar, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuaż jest do dupy, więc jestem ciotą???? w sensie pedałem??? Tatuaż to kwestia gustu. Tobie się nie podoba, dla tego jest na moich plecach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, może jedynym sensownym powodem istnienia tego tatuażu to fakt, że jak cie ktoś bedzie pierrdolił w doopala to przy okazji będzie rozszywfrowywał znaczenie tego malowidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łomie, chwaliłeś się że prawie się przelizałeś z facetem, po czym nie zaprzeczyłeś jak ktoś sie zapytał czy jesteś homo lub bi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że już Ci to kiedyś pisałem Beliar, ale Ty smutne masz życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynia z vifona
ano można. jednakże denerwuje mnie to, iż nastała obecnie powszechna "moda" na słuchanie dubstepu, przez co wychodzi mnóstwo ch*ujowych kawałków uzurpujących sobie prawo do nazywania się dubstepem. przykre, ale w morzu gówna zawsze można wyłowić perełkę, jak coś z wyżej wymienionych ukf'ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Łomie, chwaliłeś się że prawie się przelizałeś z facetem, po czym nie zaprzeczyłeś jak ktoś sie zapytał czy jesteś homo lub bi." A Ty rozumiesz znaczenie słowa "PRAWIE"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beliar pewnie ma plakat
Green Day'a i w ten sposób gardzi dubstepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Day'a nie słucham. Jeśli chodzi o punk to Sex Pistols. Łom, ale nie zaprzeczyłeś że jesteś bi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to co mowicie i tak nic nie zmieni za 20 lat bedzie juz sam elektronika i nic na to nie poradzicie nikt juz nie bedzie gral starej muzy jedynie mozecie sie pobawic przy YouTube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak odchodząc od tematu na momencik.. Cholera żałuję że na tym forum zrobiłem sobie taki nick. Z prostego powodu, jakieś 3 miechy temu koledzy wpadli na pomysł żeby mi wymyślić ksywkę od imienia jakiegoś demona. Gdybym wtedy podrzucił ,,Beliar" to miałbym fajną ksywkę, tak to zdałem się na ich wyobraźnię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pochwal się czego jeszcze słuc
hasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaką masz ksywkę wśród kolegów Beliar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×