Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Jak można słuchać dubstepu?

Polecane posty

Gość Poradnik dla Beliara
Jak zostać szanującym się kindermetalem Kup plecak typu kostka. Zaopatrz się w dużo czarnych ciuchów. Zapuść włosy. Kup glany za 100 złotych - z allegro. Poproś mamę aby ci przyszyła naszywki z napisami Slipknot, Muzyka Przeciw Rasizmowi i z pentagramem. Musisz mieć mrocznego bloga o zespołach black metalowych, o których nic nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pochwalę się na forum jaką mam ksywkę wśród kumpli :D Ale wzięło się od tego że jak się nayebię tak że mi się urwie film to mamroczę coś, nie wiadomo co, zwłaszcza przez sen :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z imieniem? Nie wiem jakie imie na forum podawałem. Tomek czy Łukasz?... Wilczyca, Ty znasz prawdziwe jak coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj jeszcze kilka wskazówek. Pobawimy się w kalambury:) A wracając do naszej dyskusji. Seksualność każdego z nas, to nasza indywidualna sprawa. Staram się pisać spokojnie, bo już kilka razy dyskutowaliśmy i zawsze któregoś z nas ponosiło i zaczynała się niepotrzebna pyskówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu, to nie są żadne wskazówki, jeśli widzę co najmniej kilku podobnych do mnie to coś tam napiszę okrojonego, lub przesadzonego. Reszta to prowo. Prawdziwe mogą być jedynie przemyślenia pod warunkiem że pisane dokładnie, poprawnie i dyskusja na ich temat jest prowadzona grzecznie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo co, jak mam jakieś rozkminy z którymi z nikim się nie dzieliłem w realu to można walnąć to na kafe. Czasu trochę stracić itp. Można też pośmiać, poprowokować i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
ksywa beliarka: Mamrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ismail, skoro już od jakiegoś czasu mnie wkurrwiasz to może napisz kto ty jesteś, dlaczego nie udzielasz sie pod tym nickiem nigdzie indziej i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczyca, gdybyś Ty mnie miała karać to ja temu Lomowi chętnie przypierrdolę nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ty Beliar nie wiesz, kto to Lomu;) (ostatni link w stopce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grasz w rugby? Dużo macania w tej grze, w sam raz dla kogoś z twoją orientacją :D Cioty nie potrafią się bić, nie mają w sobie wystarczająco agresji. Cioty z facetami wolą się przytulać a nie prać po ryjach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli macaniem nazywasz wbicie się w kogoś barkiem przy pełnej prędkości.... Rozumiem, że Ty uprawiasz heteroseksualny sport....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, kary z mojej ręki nie wiem czemu jakoś słabo na Ciebie działają, Beliar:P Wyluzuj trochę;) Lomu, wbicie w bark? Toż to masaż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczyca, przecież Ty mnie jeszcze nie ukaralaś :P Lomu, aleś ty spokojny, sprowokować sie nie dajesz. Łóżkowi koledzy też tacy spokojni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bo Lomu biegnie sam na sam z piłką, już nic nie jest w stanie przeszkodzić mu z zdobyciu decydującego punktu... ...a tu się przewraca, marnuje szanse swojej drużyny na awans, tłum kibiców chórem krzyczy ,,HOOJ CI W DOOPE LOMU"... ...a Lomu tylko leży i marzy ;) :D 🖐️ Poza tym jak jeden ma piłkę a reszta na niego skacze i wszyscy robią jedną wielką kanapkę to nie wiadomo co się dzieje tam pod spodem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle się wyraziłam, raczej wizja tych kar:P Trzeba by Ci pokazać gdzie Twoje miejsce;) A na marginesie Beliar, geje sobie sami swoje własne drużyny sportowe tworzą, więc bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Źle się wyraziłam, raczej wizja tych kar Trzeba by Ci pokazać gdzie Twoje miejsce" Hehe, cwana bestia :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
beliarek tak sie uczepiłes gejowskich tematów, mocno ci stoi jak tak fantazjujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
beliarek, kryptogeje uwielbiaja sobie robic jaja z pedałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietolerancyjny h*j
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×