Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Dostała któraś? Może że to z telefonu to tak idzie wolno albo coś na tych łączach ale powinny już być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to nie wiem może wyśle sobie na drugi adres i zobaczę może to przez to że tele ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłała bym mms ale numeru nie mam hehe trudno może dojdą w takim razie wysłane może też przez te święta jakieś przesilenie może jutro dojdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werko a spróbuj na ten adres, bo ja nie podałam końcówki, taka za mnie tępota:o kamilaewawp.pl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja żem sobie godzinke odpracowała ale gorąco w domu i jak ćwiczyłam to litr potu chyba wylałam jezusku jutro już muszę chyba na powietrzu bo przecież tu się nie da tak pali nie normalny jakby mróz był ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja żem sobie godzinke odpracowała ale gorąco w domu i jak ćwiczyłam to litr potu chyba wylałam jezusku jutro już muszę chyba na powietrzu bo przecież tu się nie da tak pali nie normalny jakby mróz był ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowanie dnia to 3 l wody okolo1.5 l zielonej herbaty plus dwie szklanki ziołowej mieszanki jedna kawa bez cukru i mleka 1 mandarynka jablko i co? Hehe żeby tak kolorowo nie było to była szklanka coca-coli hihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werko maluśkie te zdjęcia bardzo, ale i tak widac,że jest Ciebie 2 razy mniej normalnie! Gartulacje , jesteś najlepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki kamilaewa ale to z tele inaczej nie mam jak wysłać trzeba dużo powiększyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Hej dostałam zdjecie i no tylko żę małe i nic nie widac Werka...... . A masz nasza klasę.... . Podaj mi swój numer telefonu.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka no własnie miałam pytac, czy zaczynasz ta owsiankową? Ja bym od jutra ją zaczeła, tak może do sylwka pociągnęła, albo i dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Ja was tylko będę spierać duchowo a dopiero zacznę od 1 stycznia dietę..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie....
Hej werka - ja też dostałam zdjęcia, malusieńkie bardzo, ale nie ma co ukrywać RÓŻNICĘ WIDAĆ I BARDZO GRATULUJĘ :) ja dziś hmm zjdłam miskę zupy cebulowej z grzankami serowymi z chleba ciemnego i nie potrzebnie "piętke" chleba ciemnego z margaryną i serem żółtym i trochę ketchupu.. i gryza filetu z kurczaka jutro już planuję jakiś jogurt naturalny i ser biały z miodem i małą kanapkę w pracy jak będę głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Uważam że fajnie było forum gg żeby pisać..... .Kobietki pomyślcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki bo to tak z tele że większy nie chce wchodzić jak chce dodać załącznik i musiałam je zmniejszyć a co do tej diety owsianej hehe to zacznę chyba jednak od pierwszego pojadę na niej ze dwa tygodnie i myślę że powinno się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka to może ta owsiana od pierwszego ze mną zaczniesz a jak któraś już zaczęła to piszcie efekty dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na diecie...'ser żółty to ser białko i wogóle no tylko że tłuszcz ale przecież to nie tłusty boczek to nie ma co mieć wyrzutów poza tym pracujesz to potrzeba więcej kalori niż siedząc w domku na tyłku ja osobiście wolę w pracy wtedy to i jeść mi się nie chce a w domu to zawsze coś by skubnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×