Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Cześć na diecie... nie przejmuj się bo przed 19 jak żeś sobie pojadła to nic nie szkodzi tylko ta buła ale co tam raz do roku to każdemu wolno ja nie powiem bo nie dużo ale konkret sernik i wogóle ale ziemniaków czy pieczywa nie było wieprza też nie to już ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja de makijaż i prysznic a potem małe co nie co..'facet już śpi z tego wszystkiego a ja jak zwykle ledwo spać mało prawie że wogóle ech.. szczerze tak to czytam od początku ten topik i lepiej mi szło myślę że za dużo od puszczam chyba zacznę od początku jak kiedyś i będzie efekt zaczynamy jeszcze raz z większą z wieksza motywacja, będziemy piękne do Świat Wielkiej Nocy dosłownie cuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiem Wam tak, tłuszcz to nie rak. Chcąc go nie mieć tak jak i z choroba trzeba walczyć i pójdzie w sina dal a My będziem we wnątrz grubaski o i a na zewnątrz laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Hej kobietki ja to w te święta to z 3kg w góre..... . A żołądek tak mnie boli ze szkoda mówić..... . Ale od stycznia na dietkie. Werka prosze wyslij mi zdjecie twoje na emila siostra2@op.pl z wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Kobietki jak ja się tylko boję tej silnej woli żeby mieć zaparcie.... to mój główny problem.... .Chce być ładna poprostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
hej a ja mam więcej rano w wigilię miałam 58 kg, dziś ranoi 58,5 kg.. nie ma tragedi, ale te 0,5 kg chciałabym do końca tygodnia spalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny my dziś oboje jeszcze w domku to też se pospać można ja to w łóżku jeszcze leże hehe a jutro już koniec laby zaraz pójdę sprawdzić ile mnie przybyło hehe.., no i do sylwestra godnym trzeba chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na mnie to tylko teraz bata i kata... Malinka postaram się pisze z tele więc nie wiem co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno poszło z początku diety a drugie takie zrobione na szybko teraz więc rewelacji nie będzie bo to z telefonu ale ma być widać ubytek wagi nie piękność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wercia nie martw się, miałas chwile słaboci, jutro bedzie lepiej. Ja też jeśli mogę, to poprosze o Towje zdjęcie:-) mój mail: kamilaewawp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mi zostało do końca tygodnia 1.5kg jedynym rozwiązaniem dla mnie jest przez najbliższe pięć dni dużo dużo wody i ostatecznie jabłka ech..'będzie dobrze hehe co tam dla mnie półtora kg ćwiczenia i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
ja w pracy jeszcze nie jadlam nic, herbata miętowa i kawa wypite... na obiad plamuję zupę cebulową z grzankami werka84 -- to ja też się dołączę do prośby o zdjecia karolcia26_29@interia.pl napewno widać wileką różnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha chcecie koszmary mieć a ja tam taka na tym drugim z rana rozgogolona i bez stanika hehe Sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie wyskoczyło że list wysłany tzn tekstu nie ma ale są załączniki dwie wiadomości powinny być. Co do jabłek to można nawet i kilo i dwa jak dasz radę hehe tylko pić trzeba bardzo dużo grejfruty to ja se wieczorem tylko sok wyciskam bo tak to nie lubię całego jeść ale można można jeść też sporo no i śliwki można kiwi tylko bananów nie polecam choć witamin mają full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to ja najwiecej znów zjadłam w myśl zasady żeby więcej jeść w pracy ( do południa), a mniej w domu ( wieczorem) bo późne jedzenie dużego obiadu mnie zgubiło;-) dziś: I śniadani: kanapka z szynką i sałatka II śniadanie: kanapka na obiad będzie kurczak w galarecie;-) jak nudno dziś w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka a słyszałas o diecie owsiankowej? Jest to jednodniowa, bardzo prosta dieta, która stosowana przez jeden dzień, raz na jakiś czas, np. raz na tydzień, pozwoli zrzucić zbędne kilogramy. Jeden dzień stosowania diety owsiankowej, pozwoli na zmniejszenie wagi nawet o kilogram. Dieta owsiana jest bardzo łatwa w stosowaniu, nie wymaga prawie żadnego wysiłku. Może być zastosowana na przykład po świętach, kiedy to zjedliśmy więcej, niż było można i przybraliśmy troszkę na wadze. Podstawowym produktem, który spożywamy w trakcie owej diety jest oczywiście owsianka. Należy ją ugotować w proporcji 6-7 łyżek płatków owsianych do 2litrów mleka. Taka porcja musi nam wystarczyć na cały dzień, w związku z czym powinno się podzielić sobie ją na 5-6 mniejszych porcji, by co jakieś dwie, trzy godziny sięgnąć po kolejną. Oczywiście posiłek taki zjadamy na ciepło. W trakcie tej jednodniowej kuracji należy pić wodę, zieloną herbatę, herbatki ziołowe. Można wypić kawę, aczkolwiek tylko gorzką. Do owsianki można dodać 2-3 łyżki otrębów owsianych, które są bardzo zdrowe dla naszego organizmu. Usuwają one złogi tłuszczowe, dzięki czemu obniżają poziom cholesterolu. Ułatwiają też wypróżnianie. Owies natomiast jest bardzo pomocny w utrzymaniu zdrowego wyglądu naszej skóry. Dieta owsiana nie należy może do najsmaczniejszych, ale warto poświęcić jeden dzień w tygodniu na pozbycie się zbędnego kilograma i poprawienie swojej sylwetki i ogólnego samopoczucia NIE MAM NIC NA POCZCIE:( Dziewczyny jak do którejś z was doszły zdjęcia werki, to prześlijcie mi, prosze:) kamilaewawp.pl (bez małpy @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o takiej diecie nie słyszałam myślałam że żartujesz z mojego adresu hehe mailowego hehe..... A jakby ja tak z tydzień stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×