Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Gość tamara_26
temat został założony w moje urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamara no niektorzy pisza ze maja mega osiagniecia, ale tego tak naprawde sie nie sprawdzi i szczerze nawet mi to nie robi roznicy, grunt ze jest forum, ze ktos sie odchudza i ze jest co poczytac i do kogo sie dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jedne posty wchodzą po dwa razy inne wcale co za dziadostwo ech... szkoda nerw. Ja żem napaliła się na te owsiana i tylko martwi mnie to że nienawidzę płatków owsianych ochyda blebleble..... dla mnie to będzie dieta drako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamara shastra ma rację niektórzy wpadną zaraz wypadną poddają się tylko nie wiadomo czemu przecież to nie walka na śmierć i życie tylko walka z sadłem zawsze można zacząć od nowa ja tam czasem kilo do przodu to pisze ze smutkiem tak jak po świętach ale tak już jest teraz się odrobi lepiej przyłoży i już będzie ok każdy ma chwilę słabości ja jakbym się w święta ciast nie obezarla to też by 70dag nie było do przodu i co zrobię toc się nie zabije a przecież się zapierałam że nie przytyje ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 3 września schudłam ze 119 dokładnie kilogramów do dziś to już 32.5kg czyli od 17 jestem na forum i jest to sześć mniej czyli 26.5kg pierwszego się będę ważyć i do końca marca muszę pokonać najmniej siedemnaście kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pół godzinki i do domku koniec tych nudów po co to tłuc ludzi z daleka skoro nic do pracy nie ma mogły przyjść te osoby które są na miejscu nie ciągnąć człowieka prawie sto km żeby posiedzieć co za naród dziwny proste że po świętach ludzie nie szaleją nie zamawiają sprzętów ubrań i Bóg raczy wiedzieć co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakie pustki tu dzis ja to w sumie mam zamiar odchudzac sie po nowym roku ale dzieki tym moimi wczorajszymi sensacjom żoładkowym ograniczam jedzenie dzis tez mało co jadłam no i nic co by zawierało duzo tłuszczów hehe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. No dziś mało a ja po pracy wybrałam się na pokaz jak gotować zdrowe jedzonko i zapytałam Pani dietetyk o te całą dietę owsiana no i powiedziała że owsiankę można jeść na tysiąc sposobów i ciastka owsiane i tak jak tu pisałysmy na mleku tylko można dodać banany rodzynki czy śliwki suszone i taka dietę dobrze jest stosować przez trzy dni ale ona bardziej oczyszcza niż odchudza a stracone kg to przy okazji i żeby nie zrażać się węglowodanami które w większej dawce niż 50g na 100g płatków bo są to zupełnie bezpieczne węgle poza tym według niej są osoby które tyja od bardziej od wegli a są które od tłuszczy dlatego dietetycy dobierają diety indywidualnie po wywiadzie z pacjentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam znawca nie jestem tylko hehe królikiem doświadczalnym hihi wszystkiego muszę spróbować także owsiana zastosuje od jutra już i za tydz będę wiedzieć jakie daje efekty potem będę martwić się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Kobitki bo dopiero do domu wróciłam zrobię facetowi kolację zmyje gary pod prysznic trzeba wskoczyć i spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja żem tak poza tematem ja zapytała bo to bezpłatnie hehe ale stwierdziła że nie rozsądnie byłoby ja długo stosować przy moim zapotrzebowaniu a ja tam trudno spróbuje no i co do informacji o dietach to jak mi coś wejdzie w głowę to zawsze szukam wiadomości i opinii a tu akurat tak poza temat zapytałam i nie potrzebnie bo mi w głowie zepsuła hehe ale co tam przecież to dieta nie eksperymenty z tabletkami z internetu na amfetaminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Hej kobietkli ja tam jestem ciekawa czy mi sie uda od 1..... .Serce mnie pobolewa coś i musze spaść z wagi..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dziś od rana jakiś problem był chyba z forum diety wogóle nie mogłam wejść . Malinka trzeba zrobić badania bo jeżeli masz problem z tym bo może nie każda dietę będzie Ci wolno stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się do czegoś przyznać wczoraj kupiłam te mleko i płatki i otręby owsiane i dziś zrobiłam porcję na cały dzień rano próbowałam to zjeść o matko boska ukochana a nigdy w życiu odraz mi się cofnęło i niestety wymioty i diety owsianej nie będzie nie dam rady jak pomyśle że mam to zjeść znów już mi się cofa robi zimno i gęsia skóra ble ble..... Coś tragicznego nie do przyjęcia wolę już Głodna być koniec owsianej do pierwszego woda i owoce a od pierwszego 800-100kal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę dołączyc?Ja tez staram się zwalic troszkę sadła,bo częśc już za mną. Werka ja właśnie dziś jem zupkę cos ala twoja ale z płatkami jęczmiennymi błyskawicznymi mi smakuje,spróbuj tego może dasz radę owsiane są takie kołkowate a te całkiem.Spróbuję przez parę dni too jeśc może wytrwam,bo ostatnio a szczególnie po świętach nie mogę się najeśc. I gratuluję takiego spadku wagi ,aż wierzyc się nie chce ,podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć aneczka:-) Pewnie że możesz a ja o to grubas idę w łaski diety tysiąc kalorii :-( no tak 800-1000 w kiecke juz i tak wlaze więc nie mam co pędzić... ale łyżka owsianki może zmienić człowieka ale i tak dziś to już nic nie zjem ciągle to w głowie mam i mdli mnie a tak poza tym to okres przyszedł i taki to będzie bal ech...złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć aneczka:-) Pewnie że możesz a ja o to grubas idę w łaski diety tysiąc kalorii :-( no tak 800-1000 w kiecke juz i tak wlaze więc nie mam co pędzić... ale łyżka owsianki może zmienić człowieka ale i tak dziś to już nic nie zjem ciągle to w głowie mam i mdli mnie a tak poza tym to okres przyszedł i taki to będzie bal ech...złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD JUTRA NOWA DIETA NOWE MENU śniadanie: zamiast pieczywa papryka na pół na to serek light szczypiorek pomidor obiad sałatka z sałaty lodowej jaja pora i jogurtu nat z czosnkiem kolacja jogurt owocowy zero zero z otrębami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na następny dzień zrobię sobie więcej sałatki też z mieszanki sałat piersi kurczaka pomidora i do tego taki dres z jogurtu ziół lyzki oleju lnianego i czosnku będzie cały dzień z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shastra Ty tu masz zprawe do diety 1000kal zapodaj jakieś menu do 800-1000jak możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka podobna do twojej,ja dałam trzy szkl.mleka 1,5%+trzy szkl.wody +8łyzek płatków jeczmiennych,to na pięc posiłków ,zjadłam już trzy,musze się czymś zatkac,a tak w ogóle to staram się tez nie przekraczac 1000kcali jak uda sie to nawet mniej,do tej pory jechałam na warzywkach ,posmakowały mi zupki jarzynowe z dodatkiem mieska lub kaszy,ale spróbuję troche tej mlecznej dla odmiany ,zaopatrzyłam się w pieczywo chrupkie bo chlebek jak ograniczam to i po wadze widac,dodam ,ze na wiosne zrzuciłam 12kg jedząc tak 700-1000kcali ale przybyło mi znów parę jak popuściłam pasa.Ja mam teraz 63kg przy 160cm a było 73kg,Wiem ,ze dam radę choc na wiosnę lepiej mi się chudło,zresztą z wiekiem chyba coraz cięzej Staram sie liczyc kalorie mam już mały kalkulator w głowie i przy 1000kcali można nie by głodnym ale jak każdy mam wzloty i upadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny chciałam prosic Was o jakies przepisy na dobre sałatki a ja gdzies czytałam ze te produkty light i 0% tłuszczów to pic na wode wcale nie sa dobre bo maja wiecej cukru i róznych konserwantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aneczka to gratulacje i no nie wiek a zimą ciężej na wiosnę chyba łatwiej idzie hehe No to ja też już zaczynam do tysiąca kalori maks tak najmniej pięćset i zobaczymy bo tu cuda nie widy próbuje już wszystkiego i okazuje się że diety cud nie ma nie da się małe efekty dziś na wadze 85kg ale dopiero pierwszego się będę ważyć bo rano @nie było i brzuch ok a teraz dostałam i balon się robi i boleć trochę zaczyna ech nie ważne nie pierwszy i nie ostatni hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć karola no błąd light mają tłuszcze i cukry tylko w małej dawce to produkty probio mają zero zero i smakują jak gowno jak Boga kocham jeść się tego nie da na początku jadłam i są bez smaku bez wyglądu okropne a light poprostu mają trochę mniejsza tak jak pisałam kalorycznosc ale też nie wiele i cukier i tłuszcz jest np w serkach jak kupuje czasem bo na te light zwracam uwagę właśnie to zamiast siedem procent tłuszczu jest cztery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć karola no błąd light mają tłuszcze i cukry tylko w małej dawce to produkty probio mają zero zero i smakują jak gowno jak Boga kocham jeść się tego nie da na początku jadłam i są bez smaku bez wyglądu okropne a light poprostu mają trochę mniejsza tak jak pisałam kalorycznosc ale też nie wiele i cukier i tłuszcz jest np w serkach jak kupuje czasem bo na te light zwracam uwagę właśnie to zamiast siedem procent tłuszczu jest cztery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×