Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

No ja to gzdies czytałam wiec reki sobie nie dam uciac;-) ja to uwielbiam Jogo majo ale nie moge nigdzie znalezc go u nas w sklepach cos nie zamawiaja chamy jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a żeby nie było smutno to napisze co dziś na zakończenie tego zasranego roku przeszłam tylko się nie śmiać głośno ze mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz im powiedzieć że są głupie i takie hamskie podrygi klientów odstraszają Karolcia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynam. Dziś rano tak żem się spieszyła do pracy i oczywiście chciałam ładnie wyglądać bo miał być szampan na pożegnanie starego i wypicie za nowy rok to jak się okazało założyłam rajstopy ale majtek juz nie przysięgam nie wiem jak to się stało ale to jeszcze nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic bo po ciemku szukałam butów które tam wezmę na przebranie i okazało się już w pracy że nie mam ani majtek ani butów od pary jeden był brązowy drugi czarny a na dodatek z tych nerw musiałam siedzieć całą imprezę w kurtce bo jak się okazało kiecka poszła w szfach ale akurat bardzo mało to tam nie ważne no to taka miałam imprezke że płakać mi się chciało no a teraz już siedzę i śmieje się z samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pechowy dzień poprostu ale co tam rekordu nie pobilam bo w poprzedniej pracy na wigili koleżance jak schylala się po ciasto bo jej spadło spodnie na tyłku pękły ale to tak konkret hehe no a ja w emu i sukience wyglądałam jak ostatni burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nic to nic ale jak już coś to na maks zawsze tak mam co zrobić nieszczęścia chodzą parami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam już złe przeczucia chyba ale co tam raz do roku każdemu wolno. Głowa mnie boli okropna pogoda czuje smak owsianki jeszcze o litości narodzie najlepiej żyć na wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kazdemu sie zdaza ja to bym musiała sie wziasc za robienie obiadu bo to juz po 15 ja to dzis moim zarłakom zrobie schabowego a ja zjem sobie warzywa na patelenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka- to ciekawy dzionek miałaś ;-) wczoraj wieczorem jak wróciłam z pracy taka głodna masakra ale weszłam na forum i zrobilam sobie herbatke zjadłam pare śliwek poszłam spać. zastanawiam się nad owsianką tylko ze nie lubie mleka moze spróbuje płatki owsiane dodać do jogurtu lub serka homogenizowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heehe dobre, a ja chcialam tylko powiedziec ze dzis na wadze 10 dag mniej niz w wigilie rano;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja se dziś Kobitki na kolację fundnelam salatke owocowa a co tam banan kiwi mandarynka i se polałam maslanka straciatella hehe tak się nazarlam że heja.... I ile kaloryjek uhuhu hehe to chyba przez @ bo brzuch jak balonik i trochę boli a kiedyś przed dieta nie miałam boli brzucha krzyża czy piersi a teraz mam :-( a czemu to tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mam przed@ normalnie umieram ale odkad biore tabletki to troche mniej mnie boli ja tez na obiad zjadłam tyle tych warzyw ze porazka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na jutro już zakup zrobiłam i warzywa i jajca hehe....także będzie lekko i leżąco trochę mam nadzieję że przestanie bo mi nie wolno no-spy a tu wolne to by pobiegł trochę tylko jak mam @ to jak biegne to tak daje że o Jezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te moje trochę robi się bardzo i się robię nerwowa i nie rozumiem jak przez dietę może zmienić się tyle w człowieku no kiedyś nawet na początku topu to nic nie odczuwalam była bo była a teraz już drugi raz tak zaciska aż i nawet facet mnie drażni jak dotyka zabije go pewnie hehe żartuje żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam Kobitki prysznic i polegne bo tu potok rwący zaczyna się robić ech...'chyba trzeba będzie na bal pieluchy kupić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia może masz rację ale dziś nie miałam tak dużego wysiłku aż żeby taki czad nawet trochę się martwię bo u mnie od kad sięgam pamięcią to tego jeszcze nie grali umieram chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kobitki dieta na cały Styczeń już objęta bez żadnych skoków i ale coś tam ale tamto..., na koniec stycznia będę myśleć o następnej Nowy Rok nowa Ja i nowe cele które zaraz zmienię na stopce zaczynam walkę z 20 kilogramami które pozostały... Hehe myślę że dość tych eksperymentów dopisałam się dodatkowo do topiku płaskiego brzucha teraz już bo tylko on mi został...'trzeba zacząć coś zmieniać bo na tych dietach co do tej pory to raczej daleko już nie pojadę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,dzień dobry Kobitki :-D ale u mnie dziś nastrój z rana Pan do pracy odprawiony a ja będę se cały dzień we wyrku leżeć a co tam nie no nie cały bo muszę do sklepu i do apteki jechać ale wrócę to znów będę leżeć tylko wiatr spory a tym rowerem i tak ciężko jechać ale co tam trzeba bo potrzebny lek od brzuszka bo jutro może być klapa nie impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
HEJ kobietki ktoś mi powiedział ze na cynku można dużo schudnąć słyszałas cos o tym czy nie.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malinka tego nie słyszałam no trza to sprawdzić no i chyba że ktoś pierwszy da nam cynk co z tym cynkiem hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od 9 rano rowerem do miasta i po mieście i wróciłam pół godziny temu dopiero tak żem se dała że mało policzki mi nie odpadną hihi..., trochę km pokonane nie ma co w sumie 34 km na liczniku jest ale co tam wpadłam do domu i odraz lodowka zaświeciła hehe pojadłam serek wiejski light i do tego pomidor i trzy grube plastry fileta wędzonego dopchalam się oczywiście bananem i dwoma szklankami zielonej he teraz leże jak wieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak se siedzę i myślę że muszę się teraz zwazyc żeby wiedzieć ile przytyłam w sylwestra hehe..., bo przecież pić będę a żeby nie spic się to trza coś przegryzac prawda? Hiiiiii no ale teraz jak żem się nazarła? Co tam nie szkodzi idę na stos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że te pół kg od wczoraj rana to przez małpiszona bo przecież pół godz temu jadłam to już bym się tak nie obciążyła no no ładnie ładnie kurwa mac do jutra wieczora nie ma zarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×