Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Gość Malinka1309
od 5 do 7kg tego gowna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko swieta ale przeciez mozna sie oczyscic bez lewatywy przeciez 7 dni na zielonej herbacie minimum litr i 4 litry wody nie gaz z tego dwa z sokem z cytryny i nie jedzac tylko pijac ale do tego czysty blonnik roslinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka nie wiem co bym wybrala dlugo by sie zastanawiac tam co podalas kazdy jakas inna metode ma na oczyszczanie podajze 4 podane sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
a gdzie to wyczytalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
aha ale uwazam ze kiedys zrobie sobie takie oczyszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
ja wam dam znac mam kupele co ma swoj zaklad dietetyki i jest bardzo dobra na calym gdansku.... . jej sie spytam i wam napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super by bylo jak by Ci cos tam podpowiedziala zapytaj i pisz oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
A ja właśnie czytałam ze lewatywa robiona przed porodem przyspiesza czas rodzenia o 2godziny, 2 godziny meczenia sie mniej. Wiecej na http://uleszka.net/webacja/medalt/oczyszczani e .htm Super strona- polecam, niektore teksty sa z ksiazki Tombaka- które także polecam. Nie ma prostszego i bardziej skutecznego środka oczyszczającego człowieka od wewnętrznych "brudów" niż lewatywa. A osoby, które są jej przeciwne, właśnie potrzebują lewatywy najbardziej. Walker Metoda najskuteczniejsza, wywołująca jednak największe opory przeważnie natury psychicznej, obyczajowej lub zwykłej "wstydliwości". Jest jednak najmniej skomplikowana i pochłaniająca najmniej kosztów. Trzeba koniecznie się "przełamać". Do przeprowadzenia zabiegu będziemy potrzebowali - irygatora (można kupić w aptece), cytryny lub octu jabłkowego, łyżeczki oleju roślinnego i przegotowanej wody. Do pierwszych irygacji używamy 2 litrów przegotowanej i wystudzonej do temperatury ciała, wody zakwaszonej 2 łyżkami soku z cytryny lub octu jabłkowego. Irygator wieszamy wyżej, smarujemy koniec rurki olejem roślinnym (unikać wazeliny, kremu czy mydła - blokują pory) i do... pracy. Przyjmujemy postawę przeciagającego się kota (lub jak kto woli tygrysa). Rozluźniamy brzuch, oddychamy przez usta i po około minucie jest po wszystkim. Teraz należy wlaną wodą "potrząsnąć". Możemy wykonywać podskoki, taniec brzucha lub rękoma potrząsnąć dół brzucha. Po 2-10 minutach poczujemy parcie, zabieramy książkę lub ulubiona gazetę i udajemy się na sedesik. Zejście całej wody z jelita trwa około 20 minut i zakończenie "operacji" powinno zakończyć się oddaniem moczu (jest to sygnał, że wszystko zeszło). Pierwsze oczyszczanie wykonujemy przez miesiąc (w pierwszym tygodniu - codziennie, w drugim tygodniu - co drugi dzień, w trzecim tygodniu - co dwa dni, w czwartym tygodniu - co trzy dni). Aby utrzymać ten stan rzeczy lewatywę wykonywać należy raz w tygodniu, ale regularnie używając do tego już 1 litra wody. W okresie robienia lewatyw bardzo korzystnie jest jeść duzo kaszy. Kasza powinna być z gatunku otrębowych. Gotować ją należy koniecznie na wodzie (w żadnym wypadku nie gotować kaszy na mleku i w żadnym wypadku nie gotować kaszy manny). Jednorodna masa jednocześnie strawionej w żołądku kaszy równomiernie zajmie objętość jelita grubego, nada mu własciwy kształt i zmusi do pracy. Wielu chorych panicznie usiłując uwolnić się od konieczności lewatyw, gotowych jest przyjmować leki przeczyszczające. Kategorycznie tego odradzam. Środki przeczyszczające odwadniają organizm, zabierając z jelit wilgoć. Mięśnie jelita grubego powinny pracować. Środki przeczyszczające po prostu wypłukują "zawartość" jelita, nie zmuszając mięsni do pracy, co prowadzi do atrofii tkanki mięśniowej jelita grubego. W ostateczności grozi chronicznymi zaparciami, zaś zwyczajne przepłukiwanie za pomocą irygatora przywraca i normalizuje pracę jelita grubego i ten, kto przeszedł fazę przepłukiwania nie cierpi na zaparcia. Praktyczna rada: zdobycie irygatora w Rzeczypospolitej graniczy z cudem. Są tylko gruszki i gruszeczki dla dzieci oraz irygatory "dowcipne". Dostępne są irygatory firmy "Braun" w cenie około 320,00 złotych (podgrzewane z innymi bajerami), ale kto kupi irygator w cenie dobrego radia? Tu niestety musimy sobie poradzić sami. Dla tych, dla których powyższy sposób oczyszczania jelita grubego jest nie do przyjęcia proponowane są inne sposoby oczyszczania jelita grubego z zaznaczeniem, że nie są tak skuteczne jak lewatywa. OCZYSZCZENIE KEFIREM Pierwszy dzień Wypić 2,5 litra kefiru w 6 dawkach wraz z sucharkami z czarnego pieczywa (nie spożywać żadnych posiłków). Drugi dzień wypić 1,5 do 2 litrów soku z jabłek w 6 dawkach wraz z sucharkami z czarnego pieczywa. Sok powinien być świeżo przygotowany, jabłka powinny być słodkie (nie spożywać żadnych posiłków). Trzeci dzień W ciągu dnia jeść tylko sałatki z gotowanych warzyw (buraki, marchew, ziemniaki, można dodać kiszone ogórki, kiszoną kapustę, cebulę, olej roślinny wraz z sucharkami z ciemnego pieczywa. Stosować dwa razy w miesiącu. "Niektórzy zamiast wodą płuczą jelito naparami z ziół, moczem, wywarem z kawy, wodą z dodatkiem soku cytryny. To może być dobry pomysł, szczególnie w przypadku, kiedy chce się wprowadzić do organizmu substancje przeciwbólowe (kofeina), leczące (zioła), zmiękczające i rozpuszczające śluz. Kiedyś stosowano roztwór wody z mydłem to podrażnia jelito i zatruwa organizm więc nie nadaje się." NIE UZYWAJCIE ROZTORU Z MYDŁEM. Wiecej takze ciekawych rzeczy na stronie: http://podstawowe.info/podstawowe-info/leczen i e/lewatywa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
te z kiefirem jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam irygator bo zawsze po @ robie sobie plukanie zeby sie oczyscic do reszty ale jest pol litrowy tylko no mam koncowki do wymiany taki z tantum rosa to moze by sprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na jablkowej 7 dni bylam to non stop siku nio i sr....ladnie czysci i 5kg schudlo sie hehe zlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dzien dobry czas wstawac niestety koniec lezenia koniec swiat boze jak to zlecialo nie dawno do swiat przygotowania a tu juz po 3 krolach i karnawal hehehe no z drugiej strony to i dobrze na baletach mozna kalorie spalac i to w sporych ilosciaxh tylko jak tu namowic jeszcze faceta na te tance hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do pracy dzis mam brokula gotowanego i kostke ryby to se w mikro wstawie na obiad a rano na sniadanie salata z cytryna i lyzka oliwy i 2 jaja na twardo na przekaske mam sloiczek swoich ogorkow kiszonych heheh kobitki w sklepie z drobiazgam po 6 zl kupilam se fajne pojemniczki sa roznej wielkosci i mozna w mikrofale sluchajcie wstawiam i super niby sklep wszystko po6 zl a fajne rzeczy maja ja akurat kupilam czarne z biala pokrywa w czarny wzorek i czarnymi uszkami tymi zapinkam co odpowietrzaja ale sa jeszcze z czerwonym i niebieskim i z bialym naprawde fajne za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
cześć, ja już w pracy do 18.00 muszę siedzieć :/ dziewczyny dziś się rano zważyłam i znów miałam na wadzie mniej 56,4 kg.. zjadłam więc kaloryczne sniadanie 3 małe kromki chleba białego bo tylko taki był pod ręką z masłem roślinnym, serem żółtym i ketchupem. w pracy mam deser kefirowy z piatmicy ( jakby byla glodna mam jeszcze bulkę z serem) a po pracy zupę cebulową. tak planuję dziś jeść, niestety bez ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja cos sie dzis znowu nie tak czuje ale jak narazie nic nie jadłam bo w sumie nie mam nic takiego co by sie nadawało dla mnie musze isc do sklepu Malinka ja mam23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja cos sie dzis znowu nie tak czuje ale jak narazie nic nie jadłam bo w sumie nie mam nic takiego co by sie nadawało dla mnie musze isc do sklepu Malinka ja mam23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na diecie... no to super ze mozesz jesc takie rzeczy ja tam jak tak jadlam to tylam i tylam w domu zawsze roslinne maslo od lat sie uzywa ale bialy je tylko tesc razowy moj facet tesciowa razowy dla diabetykow tylko ja zostalam bez bo teraz nie moge ale ten dla diabetykow fajna sprawa bo ma bardzo obnizona zawartosc weglowodanow i soli a takze tluszczy no i jest bez drozdzy ale czasem se go podjadalam zanim na sb nie przeszlam bo tu mowy o niczym takim nie ma a jeszcze ser zolty ohohohoo to wogole zapomniec mozna chociaz u mnie to nie problam bo az tak za nim nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze i rozgladam sie dookola jak wszyscy jeszcze po weekendzie do siebie nie podochodzila hehe nie chce sie nic nikomu wszyscy kawa i na peta i znow na peta i kawa szkoda gadac ze ja tez kiedys tak robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podochodzili mialo byc ja to czasem jak cos napisze to oczu szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
werka - ale ja chleba ogólnie malo jem, jak już to żytni.. tylko dziś jak zobaczyła znów mniej na wadze .... a na cały dzień wychodziłam to wmusiłam w siebie śniadanie z tego co było w domu. Muszę lkilka dni poobserwować jak się wga będzie miała. Myślę, że z rana takie śniadanie mi nie zaszkodzi, bo tera zto już do końca dnia będzie bardzo dietetycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na diecie no to rozumiem nia kazdy ma w domu to co by zawsze chcial myslalam ze ogolnie na bialy juz przechodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
karolcia -- (moja imienniczko :D) napewno się uda!!!! werka -- jutro już będzie chleb ciemny. Poprostu kiedyś bardzo bardzo dużo schudłam i teraz jestem przewrażliwiona... a waga 57 kg mnie zadowala.. a jak zobaczyłam dziś znów mniej to panika w oczach hehe kolega mi powiedział w pracy, że biust zmalał :D hehe, bo mam taki obcisły sweter... kurde musiałabym popracować nad brzuchem, bo mam taki nie ładny fałd ale z tym to już tylko operacja plastyczna chyba za mną dopiero 4 h minęły... jeszcze do 18.00 ale nawet dziś jakoś znośnie to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×