Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Witam ja to dzis rano tak na szybkiego wciagnełam pół bułki z twarozkiem ze teraz jak wróciłam do domu to takie mi sie ssanie właczyło ze heja ale pochrupałam sobie troche płatków kukurydzianych i juz jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkiikropeczki dzieki Ci wielkie takie slowo to dla mnie duzo i motywacja jaka ohohoho:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc topic. Czesc Karolcia widze ze sie trzymasz ladnie i slodkiego nie podzerasz heheh fajnie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos wczesniej sie pytal o te wspomagacze no powiem tak ogladalam taki progran na polsat cafe gdzie wypowiadali sie dietetycy i lekarze ze wszystkie te srodki jak najbardziej dzialaja tylko za nie odchudzaja samoistnie a wspomagaja ludzie myla pojecie siedzac na kanapie oczekujac cudu a potem zawiedzeni pisza zla opinie danemu suplementowi gdyby nie dzialaly to nie przeszly by atestu i nie zostaly dopuszczone do sprzedazy to proste ze wiekszasc srodkow zawiera np l karnityne ktora bardzo dobrze spala tluszcz ale tylko wtedy gdy jestesmy aktywni a siedzac i biorac je nie dosc ze nic nie pomoze to niektorym moze nawet zaszkodzic typu np blonnik ocet jablkowy czy slynne goodbye appetite dzialaja troche inaczej wspomagaja przemiane materii ale takze hamuja glod takze dostepne jest setki srodkow kazdy w swej grupie dziala podobnie ale wybor nalezy do nas czy wybierzemy srodek dla aktywnego grubaska zeby schudnac i spalac czy leniwego zapelniajacego tylko brzuszek zeby mniej zjesc i chudnac bardzo bardzo powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motywacja W Odchudzaniu
Witam serdecznie! Zapraszam Wszystkich na: http://trening-fitness.pl/ Znajdziecie tu wiele przydatnych informacji o motywacji w odchudzaniu oraz treningu, o wyborze właściwej diety oraz odpowiednich zestawów ćwiczeń, wiele ciekawych tematów, które pozwolą Ci cieszyć się szczupłą sylwetką... Gorąco pozdrawiam! http://trening-fitness.pl/category/diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
zjadłam drugi jogurt naturalny z płatakami :) za 1,5 h wychodzę do domu :) dalej się męczę :(jugurt z płatakmi póki co nie pomógł, jak nie pomoże to wezmę w środę wieczorem alax bo w czwartek planuję urlop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nie tylko ja dzis zapracowana no ja to juz sie zbieram dzis godzinke wczesniej ale za to jutro do 18 bede bo towarek z Hiszpanii zjezdza hehe moze znow mi sie cos dostanie heh ostatnio dostalam cale pudlo owocow greyfruty,ananasy,cytryny bananki pomaranczochy hehehe na swieta do paczek sie przydaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
standardowe corn flakes http://www.ilewazy.pl/szklanka-platkow-kukurydzianych werka - fajnie Ciz tymi owocami mniam :) dzś juz nie planuję nic węglowadanowego.. tzn np. zjem twaróg i miałam zamiar z makaronem... ale nie wiem może coś innego do tego dam. Jogurty jem tylko naturalne i to takie 0% tluszczu co kcl mają 100 kcl. w 150 gr.. i do tego dałam te płatki... wolalam to niż bułkę :/ \ Nie mam za bardzo co jeść w pracy., nie mam możliwości podgrzewania, a mam ten aparat na zębach więc też ciężkoz gryzieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam szcerze ze tak siedze i sie patrze i nie wierze ze to juz prawie 30 kg matko swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooo NA DIECIE ............ to proste juz wiem ze nic dzis bo ja jak jadlam kiedys te platki to zawsze mialam problem i Ty mozesz miec tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jesz sporo bialka i do tego kukurydziane to dla tego mowie Ci tak mi sie wydaje bo zawsze mialam problem jak tak jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
możliwe ale ja ogólnie przed dietą też miałam problemy takie, późnie było lepiej a teraz znów... zobaczymy jutro . pić piję hmmm w pracy ze 2 kawy i 0,5 l wody, w domu w sumie mało szklanka wody i herbata czerwona.. no nic zbieram się, muszę pokonczyć co zaczęłam .. dziś planuję wskoczyć na stepper chociaż na 20-30 min werka - a dla Ciebie to wielkie słowa uznania... 30 kg to aż dla mnie nie wyobrażanle..:) Podziwema Twoją siłę i motywację i bardzo bardzo gratuluję :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie kazdej sie uda i po wiecej tu chudna a juz bym chciala 75 chhociaz a pamietam jak plakalam zeby choc te 100 juz bylo a potem jeszcze jak pisalam na topiku grubej samej to im zazdroscilam i marzylam zeby zobaczyc dwie cyfry w koncu 4 miesice minely i sie udaje ach czuje ze zaklad zostanie wygrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
masz rację jem dużo białka i te płataki kukurydziane... od jutra kkoniec z płatakami ale coś czuję że będe musiała się wspomóc alaxem.. ale póki co spróbuj e poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
HEJ KOBIETKI KLAPA ZNOW............ . ZGRZESZYŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis taki kawal dorsza opier ze hohohohoh ledwo siedze dzwonek kosmiczny hehekolacja nie zla ale za to dzien troche postny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
Hej poćwiczyłam na stepperze 35 min = 210 kcl, zjadłam dziś w sumie 2 jogurty naturalne, płatki kukurydziane, i troszkę makaronu ugotowanego z serem białym :) jutro już nie będę jadła tych płatków, w pracy jogurt naturalny i kanapkę z chleba z ziarnami z twarogiem, a na obiadokolację gotowaną pierś z kurczakiem i gotowane buraki ze 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobitki ja juz siedze kawka bez kofeinki zrobiona moge sobie sie relaksowac dzis mnie facet nasmarowal heheh stwierdzil ze ciezko trasznie bo nie dosc ze kazdy balsam od czego innego to jescze wcierac tym masazerem mowi ze troche kalori mozna przez samo smarowanie stracic i ze dobrze ze nie jest kobieta hehehehe no fakt my kobietki mamy troche roboty facet w zasadzie nie wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie 4 dzionek SB zaliczony jeszcze 10 dni i zaczynam 2 faze dosc dluga bo ja ciagnie sie az do uzyskania pozadanej wagi zobaczymy jak to sie potoczy jak na chwile obecna jest fajnie mam nadzieje ze to nie tylko tak z poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Chyba zacznę się modlić do BOGA o więcej siły i woli.... . Bo brak mi jej a bylo tak dobrze ale i tak sie ogranczam do słodkiego. Nie jem przed snem dzis ostatni posiłek był o 18 i nic juz.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×