Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Malinka...:) Dzisiaj nie mam ochoty na nic a jedzenie to ble...:( Siedzę w pracy i już nie mogę się doczekać,kiedy będzie 13.00-koniec. Wczoraj po tym kebabie to zjadłam dopiero ok.godz.20.00-bułka+chuda wędlinka aha i kawusia. Dzisiaj tylko kawusia... Zważę się jutro albo w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ile osób mi mówiło że schudłam najgorzej jest że tego nie widziałam i nie widzę wizualnie ale po ciuchach to nawet przeszło 1 rozmiar nogi mam szczuplejsze łydki zawsze miałam problem z kozakami na zimę a tu szok że ho ho weszłam juz w 1 kozaki na łydkię . Człowiekowi musi się stać coś złego żeby zrozumiał coś tylko szkoda że człowiek przy odchudzaniu cierpi żęby ten łobuz zaczoł patrzeć na mnie że schudłam że ładna jestem codziennie ubieram sie ładnie żeby mu się podobać ale niestety on tego nie widzi i to boli mnie. Jego siostra mi powiedziała że zabolał go sms że mu prawdę napisałam w nim. Ja już bym nie potrafiła bym być z nim najgorsze jest to że kocham nad życie i to bardzo nikogo nie kochałam jak niego boli to i to bardzo. Dla niego nic nawet nie znaczyło że stracił dziecko zero żalu w tym że nic anic nie cierpi. Już przestałam tak mysleć że straciłam dziecko ale boli to jeszcze gdzieś w głębi serca. Jak ja bym chciała spotkać kogoś kto bym mnie tylko pokochał nad życie mnie. To tylko bym chciała dostać na te świeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka...prowadzę własną działalność-sklep wędkarsko-papierniczy-taki nieduży sklepik ,woj.zachodniopomorskie blisko Szczecina. A ty gdzie pracujesz i mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A później dam mu ten topik do czytani jak schudnę niech zobaczy ile ja cierpiałam ile musiałam zrobić żeby mu coś udowodnić. Jak ja bym chciała już przestać cierpieć i być szczęśliwa osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki ja dzis mam wolne facet sie mala zajmuje heheh bardzo mnie to cieszy niech w koncu posmakuje tej zabawy hihi ale mimo wszystko idzie mu super czego bym sie nie spodziewala heh Malinka takie jedzonko jest ok kochana no ja nie mialam nigdy problemu z kozakami mialam ktore chcialam przez to i moze mam ze sto par hihih no nic nie poradze jestem chora na buty i torebki nie wspomne o balsamach do ciala po kryjomu juz kupuje heh bo mnie chlop by wysmial chyba no i bylam w koncu dzis na rynku o Boze kiedy ja nie bylam ale musialam sobie zakupic rekawice no i mialam chec na bielizne to juz sie skusilam takie zakupki to lubie jak bielizna seksi koszulki i nie moge sie doczekac az schudne i bede mogla je zalozyc ale na razie ech no ide sie wazyc zobaczymy hehe chwila prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze jest myslalam ze mniej bedzie ale jest ok jestem zadowolona 1,6kg daje mi satysfakcje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgrzeszyłam dziś zjadłam ciastka i coraz bardziej mnie kuszą one muszę zapanować za tym.... . Może dlatego że doła złapałam i to był mój antystresant ale nie poddaje sie jeszcze chujkowi udowdnie że bedę laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie tyle śniegu,że zasypało mi wejście do sklepu,ale dałam radę... :) Kawka wypita,weekend pod kątem jedzonka znośny,zawsze mogłobyć lepiej,ale dla mnie dużym postępem jest to,że,np.wczoraj wieczorem po godz.20.00 nie ruszyłam kompletnie nic... :) W ciągu dnia nie podjadałam-mały grzeszek to lód-rożek,ale na spółkę z 3-latkiem(w zasadzie to on zjadł). Miałam się zawżyć i zapomniałam,obiecuję,że jutro stanę z zamkniętymi oczami i jak będzie znowu więcej to zakładam swój tropik-JAK SCHUDNĄĆ,ŻEBY PRZYTYĆ :( Dziewczyny co chciałybyście zmienić "skalpelem",ale tylko jedną rzecz,co byście wybrały,oczywiście chodzi o ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ale mam dziś labe mama się małą i obiadem zajęła nie wiem jak ona to wszystko robi ale ważne że mam wolne do wtorku heheheh ale pocwiczyc mogę i wyjść i wogóle babeczki ale taka jestem dziś podekscytowana i ogólnie że mam ochotę frunac na księżyc bo już nie wiele brakuje do niedawnej kiecki ach dziewuszki moje mimo że dwie ale tak kochane najbardziej na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka waga się nic nie ma do centymetrów w pasie zwazylam i pytałam dietetykow że nawet jak stracimy pół kg to@może zniknąć 7 cm w psie poważnie i jak jemy tak jak mówiłas pierś z kurczaka nawet do bólu czy jaja to i tak schudniesz chocbys nie chciała bi na im więcej perotein tym bardziej chudniesz bo np 100 kal białka organizm potrzebuje trzy razy tyle na strawienie a skąd bierze! Z twojego tłuszczu mówię ci bierz sb z moimi ewliminacjami tylko ryby dob tzn kurcze indyka itp nie kaczka czy gęś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzcie się a podam euliminacje z diety i gwarantuje swoim ost spadkiem wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka czy twoim zdanie dużo zjdałam dziś Rano serek wjejski z 2 łyżkami siemia o 13 zjadłam 3 bułki o 14 2szt jabłka i o 19 pół szkalanki coli i 2 jabłka i 1 kiwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka żeby nie te bułki toreszta jak najbardziej ok sroki za błędy ale nie chce mi się wracać heheheh to tak z tej diety o której poczytać w necie trzeba :pwyrzucamy napewno żółte ser a jemy tylko drób i indyka tylko chudne, wszystkie ryby, warzywne sałatki może być olej lniany czy oliwa z oliwek ale nie jemy marchewki,buraków,kukurydzy, zero owoców to najważniejsze jemy chudy twarog nie sztuczny granulowany serek wiejski zero pieczywa ziemniaków a co najważniejsze nic o wysokim indeksie glikemicznym czyli jak najmniej rzeczy co zawiera cukier czy tłuszcz poza dobrym oliwa czy rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka żeby nie te bułki toreszta jak najbardziej ok sroki za błędy ale nie chce mi się wracać heheheh to tak z tej diety o której poczytać w necie trzeba :pwyrzucamy napewno żółte ser a jemy tylko drób i indyka tylko chudne, wszystkie ryby, warzywne sałatki może być olej lniany czy oliwa z oliwek ale nie jemy marchewki,buraków,kukurydzy, zero owoców to najważniejsze jemy chudy twarog nie sztuczny granulowany serek wiejski zero pieczywa ziemniaków a co najważniejsze nic o wysokim indeksie glikemicznym czyli jak najmniej rzeczy co zawiera cukier czy tłuszcz poza dobrym oliwa czy rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka ale ja mam od 16 ciężka pracę i mam do sprzątnięcia cały duży bank w tym około 15 pokoji i cala na dole salę umyć cieżko jest daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,Mailinka fitness nie zawsze znaczy ok jezeli chodzi o odchudzanie napewno mialy wysokie ig jak to w produktach fit stawiaja na weglowodany zeby miec wiecej energi do cwiczen MOZNA TYLKO TO NA TEJ DIETCE CO MIALAM NAPISAC I WYELIMINOWAC soth beach 1 faza 4 TYG Można Wołowina - chude kawałki, np. polędwica wołowa Drób - pierś z kurczaka i indyka, szynka z indyka (2 plasterki dziennie) Owoce morza - wszystkie ryby i skorupiaki Ser -twrog chudy serki homo pro zerowe Warzywa - bakłażan, brokuły, kalafior, fasola, groch, szparagi, szpinak Tłuszcze - oliwa z oliwek, olej lniany Jajka - bez ograniczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Dzisiaj stanęłam na wagę i ważę 60kg-nie wiem czy się cieszyć czy nie-bo powiem Wam,myślałam,że będzie poniżej 60kg:( Dobra,szkoda tego biadolenia... Zaraz zrobię sobie 2-gą kawkę bo coś mnie łepetynka boli. Wczoraj po przyjściu z pracy -obiadek sosik-mięsko-ziemniaczki-buraczki,potem zjadłam tylko 1 kawałek ciasta drożdzowego posmarowanego powidłami ze śliwek...mniam:) I koniec jedzenia.Mój małżonek wziął lodzika(ulubione rożki)i z wielkim apetytem jadł przy mnie,specyjalnie pojękując :) I wiecie co nie powiem,że nie wyrwałabym mu tego loda i pochłoneła,ale powstrzymałam się za co on był bardzo zdziwiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantula gratuluje wyniku kochaną naprawdę super waga i odwaga za ten sos i ziemniaki haha super babeczka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka a Ty nie zasuwaj tak po tym banku tylko pogoń ich niech dadzą cieplutką posadkę i pensje 3 razy większą a od sprzątania jest dyrektor haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś też sosik jadlam ale dietetyczne heheheh na lyzeczce oliwy podsmazam pierś z kurczaka i pora zalalam jogurtem nat zerowym z dodatkiem kopru i czosnku ciut soli i pieprzu i pycha wyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×