Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Witajcie U umnie pada pierwszy śnieg. Popijam kawkę zapraszam :).Wczoraj sałatki przygotowane:chińska oraz z kurczaka wędz.+ryz i dodatki:ciasto upieczone:powiem wam,że smakuje jak sernik a jest zrobiona ze śmietany. Malinka wiesz tak sobie wczoraj myślałam,że może ON wstydzi się siebie.Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałaś,ale jak ja myślę o sobie o mojej chorobie(być może mój przypadek jest delikatniejszy)to dla mnie jakiekolwiek wyjście na plaże,basen wiązało się ze stresem.Miałam wrazenie,że każdy patrzy tylko na moje ...wiesz o co chodzi:( Całe szczęście,że trafiłam na swojego teraz męża...,który kocha mnie nie za to jak wyglądam,ale jaka jestem. Mam ogromną nadzieję,że ON wreście zobaczy jaką jestes osoba.. która GO niesamowicie KOCHA... Boże,ale dałam czadu...:)jak pani psycholog:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstydził sie mnie jeszcze był w szoku że ja go się nie brzydzę że całowałam go bez jakiegoś tam wstrętu... . Moja kochana waga pokazała mi dziś 107,5kg mnie otóż już 9,1 sadła mniej.... . A wczoraj wróżyłam z wosku i wyszło serce i co to ma oznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Oczywiście tradycyjnie piję kawę... W weekend jedzeniowo "troszkę" poszalałam,ale zaczyna się kolejny tydzień tak więc sniadanko zaliczone:kasza manna na mleku. A co tam u WAS?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK.....WZROST.....BYŁO......JEST.. ......BĘDZIE Malinka.............25.........169..........116,6......10 6,9- ...........90 Sięgnęłam dna.....32.........172...........121.......109.............. Tarantula7602....36.........165...........60..........60 ..........55 Werka84...........29.........172...........106........106 ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki nie wierzyłam że schudnę że trzeba się katować itp... . Ograniczyłam jedzenie wyeliminowałam cipsy,słodkie, gazowane. Pije szklankę soku z kapusty kiszonej codziennie jem 2 sztuki kiwi 3-5jabłek dziennie serek wiejski i serek homogenizowany i obiad i nie ograniczam się że małe porcje normalny posiłek to jest jem i też lody w weekendy. Codziennie godzinę rowerkiem pedałuje. Zmiana psychiki to jest dieta się zaczyna w mózgu ja poprostu musiałam dojrzeć do tego dało mi to cele w życiu udowodnienie że potrafię schudnąć 10kg już prawie za mną 1 cel a 2celjeszcze 7kg i 3 cel też będzie wręcz mam taką nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka powiem Ci,że jesteś strasznie zdeterminowana...zazdroszczę Ci tej determinacji:) Obrałas sobie cel i zmierzasz w jego kierunku bardzo szybko... tylko pogratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda tarantula to jest że jestem zdeterminowana jak bym była zdeterminowana to bym wybrała dietę na ktorej się szybciej chudnie wole wolniej a porządnie. Tylko ograniczyłam jedzenie i tyle i godziny jedzenia. Dałam sobie tylko ten cel żeby chuj żałował i będzie żałować pocieszam się tym co wróżka mi powiedziała jak byłam u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor gwiazdy,przepraszam ale dopiero teraz znalazlam chwilke zeby zagladnac dzis mialam wazenie hehe co prawda wiele nie spadlo przez te 7 dni ale zawsze to cos dojda cwiczenia i bardziej rygorystyczna dietka to bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko chyba zapomnialam ze dzis 3 nie 2 hihi dobrze ze na date przy poscie zerknelam,tarantula zapomnialam o tych fotkach dla Ciebie kochana ale juz w trybie natychmiastowym wysylam hehe,Malinka Ty nie patrz na niego i postaraj sie zapomniec a na bolączki po starej miloisci najlepsza nowa heh przepraszam ze tak zartobliwie ale niestety taka prawda i odchudzaj sie dla siebie nie dla kogos na zdrowie patrz,wszystko bedzie dobrze zobaczysz czas leczy rany i gratulacje za spadeczek z wagi kochana i dla Ciebie tarantulko tez ze tak tu na skromnym topiku z nami trwasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie zostalysmy we trzy ale nie liczy sie ilosc ale jakosc hehe nio znikam kochane jutro wiecej napisze i o tym jak sie wczoraj ciasta nazarlam hahah a foty zaraz wysle pajączku pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Siedzę i popijam kawę... Śniadanko:mleko+płatki ryżowe. Kochana Werko malutka to po prostu czysta słodycz,wiesz jak Ci zazdroszczę własnie dziewczynki.Jak zaszłam w ciążę po raz drugi to cały czas wmawiałam sobie,że to będzie dziewczynka... Na USG jak usłyszałam,że "wdzę jajeczka"to mało się nie popłakałam.Wiem,że to głupie...bo powinnam się cieszyć,że dziecko zdrowe,ale... Niestety weszłam dzisiaj na wagę a tam ogromna blaszka,waga wskazała 61kg.Załamka:( Ja zamiast chudnąć to tyję:( Ale jak mam nie tyć skoro,np.wczoraj wieczorem 21.00 na hasło frytki,starszy włączył frytkownice a mały wyciągnął frytki ... Oczywiście chłopaki stwierdzili,że bez mamy nie jedzą i same powiedzcie co miałam zrobić...zjadłam a później wyrzuty sumienia,a dzisiaj waga... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK.....WZROST.....BYŁO......JEST.. ......BĘDZIE Malinka.............25.........169..........116,6......10 6,5 ...........90 Sięgnęłam dna.....32.........172...........121.......109.............. Tarantula7602....36.........165...........60..........60 ..........55 Werka84...........29.........172...........106........104,5.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK.....WZROST.....BYŁO......JEST.. ......BĘDZIE Malinka.............25.........169..........116,6......10 6,5 ...........90 Sięgnęłam dna.....32.........172...........121.......109.............. Tarantula7602....36.........165...........60..........61..........55 Werka84...........29.........172...........106........104 ,5.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja233
Hej Nazywam się Alicja Moderska i chciałam się z Tobą podzielić jak w prosty sposób schudłam 3kg w tydzień. Co ważniejsze bez żadnych drakońskich diet i czy męczących ćwiczeń. Wszystko w ZDROWY i BEZPIECZNY sposób. plik zamieściłam na szybkim serwerze :P http://filespeedy.net/download/1630/ODg1N Latwo mozna pobrać, Zamieściłam tam 22 strony ze zdrowym odzywianiem, przepisy na caly tydzien, mi dieta pomogla, w tydzien schudłam 3kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dziewczynki niestety czasu brak powoduje moja nieobecność dodatkowo pol dnia probowalam rozszyfrowac moja kuchnie kiedys bylo pokretelko i juz a teraz nie dosc ze nie po polsku napisane to jeszcze dotykowe gowno i wogole nie wiadomo o co chodzi ech..zamienil stryjek siekierke na kijek. Tarantula masz racje marny dzien dla mnie nie tyle ze nudny tylko i pogoda kiepska zimno slisko i roboty sporo mialam do tego net nawala aj tam mam czasem juz dosc. Malinka gratuluje spadku wagi kochana jak patrze na Twoja determinacje i zawziecie to przypominam sobie :-) jak w zeszlym roku sie forsowalam ale hehe musze sie przyznac ze teraz to juz nie tak zawziecie walcze hihi dzis bylo by pieknie bo zjadlam 3 jablka i dorsza kawalek tylko nie potrzebna byla ta kielbaska podwawelska skubnelam kawalek z lodowki hehe ale co tam jutro juz sie bede pilnowac moze to juz zpospiechu tak czlowiek bezmyslnie zlapie co pod reke wejdzie jak juz bede mogla cwiczyc na calego to dietka jak najbardziej bedzie powazna bo teraz niby jest ale w niedziele kawalek ciasta dzis kielbaska i taka to ze mna robota heh nie wazne bo zem sie rozpisala z bledami bez kropek itp i nie wiadomo o co chodzi;-) za 2 tyg ruszam z cwiczonkami i mysle tak nad juz stanowcza dieta i chyba zastosuje ta ktora przynosila u mnie super vrezultaty i spory spadek ale i ladnie talia sie robila jednak juz obstawiam South beach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×