Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

z zazdrości? nie raczej. już chyba taki typ... musiały powiedzieć swoje. Werka Ty jak zawsze tryskasz optymizmem, bardzo mnie to cieszy. Dziewczyny a jak wasze dzisiejsze samopoczucie? :) - odchudzamy się dalej ? nie poddajemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiszkotka to przez to że widzą że coś robisz ze sobą i dobrze Ci to idzie a one nie mają tej silnej woli żeby coś zmienić bo są zinnymi zazdrosnymi babami które kiedy tylko czują sie źle to przygryzaja innym no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiszkotka olej ich zdanie najwazniejsze ze ty sie dobrze czujesz w tych porach i tobie sie podobaja a reszta niech idzie do diabla jak im sie nie podoba czy cos nie pasi to juz ich problem nie twoj kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie muszą powiedzieć bo im żal wiesz co ściska założe sie że wyglądasz pięknie w tych spodniach.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, kochane jesteście!! Macie rację muszę olać to.. one są sporo starsze - gdzieś po 35 więc ich gust może być nie co inny- ja chciałam po prostu czuć się dobrze.Zwłaszcza że rzadko jest mi to dane- żebym się dobrze czuła ze swoim ciałem. Myślałam poważnie o tym żeby pójść do psychologa-żeby wyzbyć się myślenia wciąż o braku akceptacji siebie. Czy któraś z was miała takie doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka, rano czułam się dobrze.... dopóki nie wystawiły własnej opinii na mój temat... :( wyszłam z kuchni z realnym poczuciem że jest mi ciasno czuje się ciężko i chciałabym wyjść z siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
Fiszkotka - ni eprzejum się :) ja mam też takie "pindy" w pracy... ale na szczęście w pokoju siedzę z 3 facetamni a z nimi się tylko mijam na korytarzu z wc.. to wtedy lustrują z góry do dołu... ja dziś też humor nawet dobry, ubralam się w sukienkę:) co żadko mi się zdarza póki co zjadłam ten serek wiejski i dziewczyny poważnie tak mi się żolądek skurc zył, że więcej nie wcisne miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: na diecie- oh- to zazdroszczę u mnie jest rewia mody;/ Ja uwielbiam zakupy i często coś mi się podoba ale co z tego skoro połowa na mnie nie pasuje- po prostu źle się w tym czuje. ale sukienki UWIELBIAM! więc nie zakładaj ich tak rzadko moja droga :) Ja zrobiłam się głodna- ale dzięki "serdecznym" koleżankom z pracy wiem że nic nie mogę zjeść :( ... bo będę miała wyrzuty sumienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pracy to samo jak ty chudniesz ale będziesz starzej wyglądać wyjdą ci włosy daj spokój taki dekolt o jezu hehe :-)na szczęście w nowej pracy będą inni ludzie normalni i różnej budowy nie suche i złośliwe.:-( człowiek który ma choć kg więcej zupełnie inaczej obchodzi sie z takim co ma otyłość albo normalni ludzie też są ok tylko takie co u mnie 180 wzrost a waga nie przekracza 40kg i tak docinaja ale ja wolę swoje 90 jak mam tak jak one wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kończę obiad robić i biorę sie za siebie ćwiczenia a potem trzeba maskę i spa se strzelić.:-) domowe oczywiści bo inne za drogie szczególnie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka- a jakie masz sposoby na domowe spa? Ja zawsze zaczynam od pilingu, tonik, potem przyklejam sobie na nosek taki plaster na wągry :P i w między czasie zajmuję się brwiami :) regulacją i henną :) po wszystkim nakładam maseczkę odżywczą - ale nie domowej roboty - bo nie znam żadnych sposobów tylko sklepową- polecam te dermiki - są tanie i w miare dobre. potem nakładam już kremik energetyzujący i buzia odrazu nabiera blasku :) wystarczy muśnięcie pudrem i już jest naturalnie a skóra wygląda bardzo zdrowo. Pozdrawiam- głodna jestem- nadal nic nie jadłam :( to przez te małpy w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiszkotka ciebie pogieło??????
masz 169-170 cm wzrostu, wage 54 kilo i uważasz się za grubasa????????????????????????????? Chyba ciebie pojebało!!!!!!!!!!!!!! Przez ciebie inne dziewczyny popadają w pranoje!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w łazience robię se nastrój pachnące świece i olejek pizmo jaśmin i mandarynka.:-) a potem robię sobie pell całego ciała i twarzy na twarz potem maskę z zielona glinka oczyszczajaca taka z soraya dobrze na mnie działa a na ciało maskę vitax z minerałami morza martwego taka ciemna i śmierdzaca trochę.;-) błotem.ble ble leże pół godz na ręczniku w wannie potem wlewam wodę i też se leże :-)na koniec jak sie opluacze to wcieram oliwe ale taka z oliwek nie dla dzieci no na mokra skórę i czekam aż samo wyschnie ciało na koniec balsam do biustu balsam do ciała taki mam koncentrat silnie ujedrniajacy do posladkow też taki z tej seri co do biustu i no brzuch długi masaż takim żelem piekacym na stopy czysta gliceryna w but z apteki folia i skarpetki na dwie godz potem boskie stópki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brwi to na końcu zawsze przed maską z bioogrody taka karotenowa żeby efekt solarium utrzymać bardzo fajna i tania w rossmanie chyba ze dwa złote.:-) albo i tego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to Ty pełną gębą robisz SPA :) ... też muszę spróbować w takim razie :) bardzo lubię oliwkę :) mmm mam też taką pachnącą oliwkę do masażu ciała z róży mosqueta :) - pachnie cudownie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja to taka zwykła oliwa nie pachnie nie śmierdzi jak to oliwa ale ma zupełnie inny wpływ i jest inne bialo od oliwek przeznaczonych wyłącznie do ciała. No a henne to dostałam od koleżanki z Moskwy i jest nie do pokonania u nas takich nawet w salonach nie mają poważnie nie dość że wystarczy trzy minuty to robię tylko raz w miesiącu bo ja lubię mieć mocno podkreślone brwi ale tak jak robią niektóre dziewczyny to na dwa spokojnie można by nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shrasta - proponuję zjeść coś :) - jabłuszko. ale chociaż zrobić sobie coś ciepłego do picia. Werka Ja mam właśnie taką hennę z rossmana czy superpharmy.- w kremie brązowa- nie jest jakimś cudem ...;/ od kosmetyczny wychodzi zawsze ładniejsza... ;/ ale szkoda mi wydawać nawet te głupie 20zł jak sama mogę to zrobić. jakiej firmy ta oliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shastra trzymaj sie nie daj sie żarciu wygrasz;-).hehe żartuje żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiszkotka masz rację moja kosztuje sześć dolarów taka duża jest naprawdę można mieć ja na dwa lata i starczy a w salonie u mnie kosztuje aż 45zl :-( chyba na łby poupadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka poleciła przy odchudzaniu wcierac taka prawdziwą no i wcieram i jest dużo lepsza naprawdę polecam jest nie droga butelka kosztuje taka pół litra nie całe dziesięć złotych i na długo starcza tzn dłużej drugie tyle co oliwka do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w normalnym sklepie spożywczym takim samie coś w tym stylu samoobsługowy sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodówka jednak nie poszła ... na sniadanie kawa i salatka grecka i opakowanie fasolki szparagowej, takie moje menu na dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobitki :-) ja już ogarnięta w końcu jak człowiek.:-)aż pięć kilo lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala musisz przecież jeść. A ja w końcu zrobiona.:-) trochę sie zchodzi ale warto . Fiszkotka Ty też dziś spa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×