Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

kiedyś wyczytalam w teletygodniu żeby trzy razy w tyg myć twarz w ostudzonej wodzie po ugotowanych ziemniakach nie próbowałam ale tam zachwalały Panie więc moze spróbuje.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki pomóżcie co jutro zrobić do jedzenia bo będą goście muszę zrobić jakieś ze dwie sałatki i coś do jedzenia tylko co żebym mogła też wszystko jeść :-( bo nie chce żeby wiedzieli tylko chce ich oszukać :-) będą jeść trochę dietetycznie nic nie wiedzac:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wszystko nie ale chociaz coś bo będzie głupio a jak coś wypije to mnie zetnie i będzie cyrk haha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób może sałatkę z tuńczykiem - tylko może wersję bez majonezu - ja osobiście tak jem tzn. odkładam sobie troszeczkę a resztę swojemu lubemu już doprawiam majonezem, którego nie cierpię- ble! Dobry jest też makaron ( pełnoziarnisty) z brokułami, z piersią z kurczaka + sosem czosnkowo- ziołowym. Co prawda kalorie ma -ale jest smaczne i nie jest jakoś ciężko strawne to na pewno lepsze rozwiązanie niż pizza albo ciastka :) Sałatka z kurczakiem gotowanym też będzie dobrym rozwiązaniem. Pomysłów jest mnóstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak :) gyrosik :) pyszny! może domowej roboty chińszczyzna albo zupa chilli - robi się ją bardzo szybko - nie zawiera wielu kalorii a strasznie zapycha jest gęsta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak :) gyrosik :) pyszny! może domowej roboty chińszczyzna albo zupa chilli - robi się ją bardzo szybko - nie zawiera wielu kalorii a strasznie zapycha jest gęsta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) ech kobitki dla mnie to wszystko co proponujecie jest rarytas ale facet i goście to konkret żarcie i kropka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wpadłam na pomysł kupię bardzo duże dwa filety z idyka i na noc w marynate i mleko żeby suchy nie był a jutro go śliwka i morela nadzieje i będzie jak schab :-)tylko że z kurczaka też w piekarnik w woreczek też z czosnkiem majerankiem :-) co Wy na to? Chyba przejdzie no i sałatka grecka tylko dresing zrobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za i chętnie też wpadnę przekąsić mniam!!! :) jeju :( dziś szykuje się impreza- na pewno pochłonę coś nie zdrowego ... na mieście ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wszystkiego przecież jeść nie muszą przecież zobaczą ile schudlam i że tyle już nie zjem co kiedyś ;-) karkówka to bez żadnego gadania musi być i pieczarki z cebulka bo stary zawału dostanie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Hej Werka :) Ja polecam zrobić Chilli Con Carne :) Robi się szybko i jeśli kupić dość chude mięso mielone to możesz naprawdę zrobić fajny dietetyczny posiłek. Jeśli Ty nie lubisz mięsa mielonego to możesz odłożyć trochę tego, do czego dodaje się mięso i będziesz miała posiłek dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i udka w prodzirz a na sałatkę przepis z netu mam na brokuły por jaja kukurydza ser żółty i zamiast malojonezu będzie jogurt grecki light ;-) hehe co sie będę martwić że majezonu nie będą jeść haha ;-)osobiście majonez to bym łyżkami jadła do bólu.:-(ale cóż moze kiedyś jak już będę stara i brzydka.;-) ciasto mama zrobi i już poza tym to tylko dwa dni gości huk z tym ja słodyczy nie muszę bo nie korci więc będzie ok.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliann podaj przepis.:-) fiszkotka najedz sie w domu zjedz trzy jaja i kawałek piersi lub chudej drobiowej wędliny zobaczysz nie będziesz głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka podaj przepis na ten gyrosik mniam mniam juz mi ślina leci.:-) fiszkotka a Ty na zupę będę praktykować w następnym tyg po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zjem w domu - wyjdę na spotkanie i będąc ze znajomymi też będzie mnie kusiło :) Werka masz w domu rowerek stacjonarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bladz przy sprzątaniu waga mi sie na oczy pokazała musiałam no musiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale choć sobie humor poprawiłam ;-):-) no jest super jest super więc o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Na większą porcję daję: 1kg mięsa mielonego 2 puszki pomidorów z puszki 2 puszki fasoli (czerwona/biała) kostka rosołowa (rozpuszczona w szkl. wody) ze 4 cebule sporo czosnku przyprawy ostre (papryki: słodka, ostra, pieprz cayenne) sól, pieprz, pietruszka wg smaku. Cebule zeszklić, dorzucić mięso i czosnek, dalej smażyć. Jak mięso będzie dobre to dorzucić pomidory. Przerzucić do dużego garnka, dolać bulion. W tym czasie można zacząć przyprawiać. To dusić do momentu, aż zagęści się i dorzucić fasolę. I dusić dalej :) Ta potrwa ma być ostra, więc nie żałujcie przypraw :) Jeśli gdzieś w sklepie znajdziecie kumin/kmin rzymski to bierzcie, bo daje fajny smak. Ja to podaje albo na naleśnikach z mąki pełnoziarnistej albo z grzankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka Ja zupkę robię z fasolą białą biały jaś z puszki ( jest ona np. w Almie- bardzo dobra gatunkowo ) potrzeba nam: ząbek czosnku papryczki chilli, duża czerwona papryka 400 g (puszka) siekanych pomidorów (bez dodatków) lub przecier - Ja używam zazwyczaj przecieru 400g (puszka) fasolki szczypta soli łyżka siekanej świeżej kolędry + cząber odrobina oleju Ząbek czosnku przekrawamy wzdłuż na pół i rzucamy na rozgrzany olej, brązowimy go i usuwamy z garnka, chodzi nam tylko o to by aromat pozostał w oleju. Paprykę kroimy w małą kostkę a chilli wzdłuż na pół i rzucamy na olej, lekko ją tylko podsmażając. Następnie dodajemy pomidory i dusimy wszystko na małym ogniu, aż papryka będzie mięciutka, wtedy dodajemy fasolkę i doprowadzamy tylko do wrzenia cały czas mieszając, ponieważ fasolka lubi się przyklejać do dna. Doprawiamy szczyptą soli i dodajemy kolędre. Werka- jak to jest że Ty z tygodnia na tydzień gubisz te kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliann aaha, nasz przepis jest w sumie bardzo podobny - ja dodaje dużo przyprawy Chilli :) pychotka :) a czasami robię fasolkę po bretońsku ale bez boczku tylko na dobrych kiełbkaskach :) mniam! - ostatnio zrobiłam ale byłam z siebie dumna bo zjadłam tylko jedną małą miseczkę :) a resztę pochłonął ukochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliann to będzie git przepis na sobotę.;) dzięki. Fiszkotka nie będzie albo rób to co ja zamawiam sałatkę lub surówkę i chudy kuraczak:-) ale jak zjesz przed wyjściem jaja aż trzy to zobaczysz a moze próbuj blonnik co? Opijesz sie i zapcha.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam takiego:-( a chciałabym. tylko zwykły na którym bardzo dużo jeżdżę bo lubię :-) no i codziennie przynajmiej 10-15 km czasem drugie tyle jak pogoda ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja codziennie piję activię z płatkami z otrębów + 2 łyżeczki otrębów pszennych to dopiero zapycha :) i smakuje mi straszliwie :) oh!!- właśnie dostałam do pracy przesyłkę od kontrahenta- 2 pyszne rogale słodkie ;/ ... aż dostałam ślinotoku- idę go wcisnąć komuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Chilli to jest świetne danie na szybko i dla wszystkich :) Także polecam. Do tego dla złagodzenia ostrości można podać sałatę z jogurtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już skończyłam sprzatanie w kuchni saloniku i sypialni jeszcze tylko mały pokój i łazienka ech lubię to robić jak święci słońce haha a nie chmury dobrze że choć ciepło i nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×