Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
647kiyop

Pieniądze... która się skusi?

Polecane posty

"Jeśli masz furę o wartości mieszkania, dobre ciuchy i w ogóle - śmierdzi od ciebie naprawdę dużą kasą - możesz mówić najbardziej wieśniackie teksty. To nie ma znaczenia. Kobiety i tak będą zakochane w tobie dogłębnie i po 5 minutach rozmowy oddadzą ci się na tylnym siedzeniu twojego wozu, a każdy pocałunek będzie 'wstrząsać ich jestestwem'. Możesz wyglądać jak orangutan, z ust może bić fetor, jak z kanalizacji, możesz mieć brudne dłonie z czarnymi paznokciami, buty ubłocone gnojem i mówić wiejską gwarą - to nie ma znaczenia. Wystarczy mnóstwo pieniędzy i w kilkadziesiąt sekund wszystkie kobiety w promieniu 500 m są zakochane w tobie na całe życie. Do tego będą cię podziwiać: twój intelekt, choćby na poziomie płytki chodnikowej - zafascynuje je niepomiernie, a dowcip siermiężny rozbawi do łez. PIENIĄDZE - oto niezawodny sposób na KAŻDĄ kobietę. Tutaj nie ma wyjątków. Jeśli więc wybrałeś drogę życia, w której dominuje intelekt, a nie tylko i przede wszystkim stan posiadania i wygląd, jeśli kierujesz się w życiu 'być', a nie 'mieć' - zapomnij o kobietach, lub nastaw się na towarzystwo płatnych pań. W umyśle kobiety 'dobro' i 'zło' - to po prostu 'pieniądze' i 'brak pieniędzy'. To już pisał Orwell dawno temu. Jeśli więc mam pieniądze - wolę je wydawać na własne życie i własne przyjemności i pasje. Żadna kobieta mi do ich wydawania nie jest absolutnie potrzebna. Niech samice polują i łapią jeleni, którzy będą je utrzymywać. Współczuję im, bo dużo pieniędzy przeleci im w błoto, zanim się opamiętają jednak zawsze potem przychodzi mądrość. Wolność - to jest najważniejsze w życiu. Decydowanie o sobie, bez bycia świadkiem jakichś histerii, scen dramatycznych, patologicznych zachowań, teatralnych łez itp. bzdur. Jak pisał M. Hłasko: 'nie wierzę niczemu, co ma piz...ę i zna wartość pieniądza'. I zawsze dobrze na tym wychodziłem. Nikt mnie nie doi z moich ciężko zarobionych pieniędzy, które pożytkuję na siebie i robię, co mi się podoba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×