Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AaKate

3 razy spotkałam się z tym chłopakiem i za każdym razem był zjarany

Polecane posty

Wiem jak wygląda zaje.bany człowiek bo jakieś 2 lata temu sama popalałam marihuanę. Ale żeby umawiać się na spotkanie i za każdym razem przychodzić skopconym to już chyba lekka przesada :O Nie wiem czy się kapnął, że się domyśliłam, dziś idę mamy się widzieć, jeśli też będzie zaje.bany to mu w końcu uświadomię że wiem od samego początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgttyuyuy
pewnie sie bardzo stresuje przed spotkaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość craaaa
Cezar, 10/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W-r-o-z-ka-aaaaaaaa
AaKate - czy warto dawac kolejna szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę by się stresował, bo to on pierwszy podszedł, zagadał, poprosił o nr. i tak dalej. Chodź nie wiem czy i wtedy przypadkiem skopcony nie był... Kurcze, nie wiem co o tym myśleć :O On już nie ma 17 lat tak często palić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judgementcrematorium
2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dramma Queen
gówniarz z niego i tyle :O jak facet może przychodzić na spotkanie w takim stanie??? masakrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o to, że gówniarz, starsi palą :) Ale nie mam pojęcia jaki jest na trzeźwo, przez te 3 razy co się spotkaliśmy to był uroczy i zabawny :D Ciekawi mnie czy na trzeźwo też taki jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabka....
ajjj też znam takiego co wiecznie zjarany jest hehhee i wiecznie kogoś wyrywa:D Raczej nie będziesz zadowolona z waszej znajomości , bo z tego co wiem tacy ludzie mają dziury w głowie i są wiecznie zamuleni możesz se odpuśić ;-P ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co się z ćpunem zadajesz? jak koleś nie jest w stanie na randkę się umówić i nie najarać przed to za przeproszeniem jest gówno wart A tak na marginesie choć i chodź to dwa różne słowa i nie powinnaś używać ich zamiennie bo to zmienia sens Twojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×