Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MałaSmutna

mam problem z przyjacielem i przyjaciołka

Polecane posty

Gość MałaSmutna

Hej ! wiec tak: Mam przyjaciela [byłego chłopaka] nie jestesmy razem od ponad roku, ale zato jestesmy bardzo dobrymi przyjaciołmi {w sumie to byliśmy} spedzałam z nim bardzo duzo czasu, te nocne esy i spacerki to było swietne :)) Mam tez przyjaciołke od 9 lat, zawsze było superrrr naprawde dogadywałysmy sie jak nigdy, zero kłotni i awantur, lecz od pewnego czasu wszystko sie zmieniło. Moja przyjaciołka zakochała sie w moim przyjacielu ;/;/ ;(( Udawałam ze mi to pasuje itp. ale tak naprawde nie pasowało. Ja go kochałam jak brata [jestem jedynaczka] nie chciałam sie z nim dzielic z nikim. On był we mnie zakochany lecz ja nie mogłam z nim byc on to rozumiał. Przyjaciołka zaczeła z nim pisac esy na poczatku fajnie fajnie ale z czasem mnie to wkurzało... Zaczelismy sie wszyscy kłocic,i godzic pozniej. I tak co chwile, w koncu nie wytrzymałam i powiedziałam mu ze nie chce go juz... bo wkurzało mnie to ze oni pisza a mnie olewaja...;( On jej nie kochał a ona go tak, on wolał mnie, ale ja juz mu mowiłam ze nie bedziemy razem, juz nigdy. Czeste kłotnie spowodowały ze zaczełam brac tabletki na nerwy... ;/ I znow sie kłociłam z nim kilka dni temu...;( lecz juz nie chciałam z nim pisac, by sie nie wkurzyc na cos lecz on chciał dalej to ciagnac, chciał wyjasnic czy juz bedzie dobrze z nami, ze juz nie bedziemy sie kłocic, lecz mnie poniosło i napisałm mu ze nie chce go znac i koniec naszej znajomosci...!!;/ ;( głupia jaaaaa !!! On to bardzo przezywał, lecz pocieszenie znalazł u NIEJ !!! i od 2 dni sa razem, ale watpie by to przetrwało... Nawet przyjaciołka woli spedzac z nim czas niz ze mna ;( i zostałam sama ;(( a jutro szkoła i nie wiem jak to bedzie ;( bede musiała go widywac na przerwach ;(( a ona zapewne bedzie chciała isc do niego a ja nie zamierzac byc przyzwoitka...;/ A godzic sie nie znosze ;( nie lubie przepraszac pierwsza ;( Najchetniej to bym teraz uciekła gdzies daleko i juz nie wrociła ;( Pocieszcie mnie czyms ;'( Lud doradzcie co mam robic ;( Nawet tabletki juz mi nie pomagaja sie uspokoic ;( Głupieeeee to wszystko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×