Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wwwewww

czy myślicie że opłaca zrobić się kurs na żurawie wieżowe

Polecane posty

Gość wwwewww

macie jakieś zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwewww
a jeśli zrobię kurs na własny koszt to moje szanse mogą chyba wzrosnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wiem. Ale skoro firmy szkola pracowników za własne pieniądze to zapewne pracownik wyszkolony jest bardziej pożądany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźwa wiesz jak to wysoko
i na piechotę do roboty, ani ci kawy nikt nie poda, ani gdzie się odlać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwewww
hmmm brzmi zachęcającą, ale z 2 strony czytam na forach że własnie pomału się przepełnia i prywaciarze zaczynają płacić śmieszne pieniądze mnb nmb n jak zaczynałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue Gif
Opłaca się.Operator na budowach zleconych większym firmom może zarobić na podstawie umowy bardzo dobre pieniądze.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnb nmb n
JA MAM WSZYSTKIE UPRAWNIENIA , jak nie ma pracy na wiezowym, to pracuje na jezdnym , jak nie ma tu pracy, to jezdze zwyżką , albo spychaczem, albo fadromą , kparką , walcem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwewww
hmmm a twoim zdaniem jeśli nie ma się żadnych uprawnień warto zacząć od żurawi czy może najpierw coś innego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mayro możesz podać czas trwania kursu i przybliżoną cenę, z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek87
Opłaca się zapisywać na ten kurs. Sam robiłem rok temu w wieluniu, u nich http://www.kursy-wielun.pl/szkolenia-zuraw-wiezowy.htm i powiem wam, że znalazłem pracę jeszcze tego samego miesiąca po zrobieniu uprawnień. Tak jak ktoś wcześniej trafnie zauważył. Starsi operatorzy powoli odchodzą na emeryturę a młodym marzy się tylko ciepła posadka w biurze. Dlatego niezłe zarobki na tym stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co być robotnikiem robotnicy nie tworzą postępu technicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam taki kurs. Ja kończyłem w Wieluniu trwa około tydzień, pracę miałem już nagrana w Niemczech, zarabiam teraz naprawdę dużo więcej niż przeciętny pracownik, a praca nie męcząca i spokojna. Tu macie link: www.kursy-wielun.pl/szkolenia-zuraw-wiezowy.htm dobrze ucza i na żurawie ćwiczysz ile chcesz. tel. 504 556 709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jobrob
Jeżeli Ciebie to interesuje i wiążesz z tym swoją pracę to jak najbardziej. Fajnie by było mieć swoją własną firmę, gdzie oferowałbyś takie usługi dźwigami i żurawiami. Mój kolega taką prowadzi i ma na tym niezły biznes. Dodatkowo korzysta z oferty firmy http://www.wojcikfhu.pl/, gdzie zakupuje sprzęt do żurawi i robota się kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilem taki kurs w http://www.zdz.lodz.pl/ i mysle ze warto :) wazne,zeby to lubic. Mi się akurat udało po jakims czasie znalezc prace z tym związana,wiec jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupelnie nie wiem jak jest z praca w takiej branzy. Jesli kurs nie trwa dlugo i nie jest drogi to moze i warto.. ja jednak wybralabym cos bardziej praktycznego jak np technika farmacji albo opiekunka www.dental.szczecin.pl/ Wydaje mi sie ze tu latwiej o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że się opłaca. Ja pracuję od kilku lat w http://dzwigi-rybacki.com.pl/ i widzę, jakie jest zainteresowanie i jaka jest ilość pracy. Warto zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiu
No tak a napiszczcie jak,gdzie szukać pracy po zrobieniu takiego kursu. Zawsze przeglądając prase czy neta nie natknołem sie na oferty pracy operatora wieźowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle cep bez zdolności psycho-manualnych nie nadaje się na operatora dźwigu z uwagi na niebezpieczeństwo pozabijania ludzi podczas nieudolnych manewrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietrekgość
Normalne źe trzeba mieć predyspozycje. Teź chciałem zrobić uprawnienia,lecz w ogłoszeniach pracodawców zawsze jest wymóg min rok doświadczenia. To samo tyczy sie operatorów koparko-ładowarki. Czy mieliście jakieś staźe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietrekgość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lechu1989
jestem w trakcie takiego kursu w CSL Lektor i muszę powiedzieć że zawsze miałem dobry wzrok i potrafiłem się skupić ale ta praca nie należy do najłatwiejszych... domyślam się że można dobrze zarobić ale swoją dawkę stresu otrzymam z pewnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem się opłaca. Mój mąż nie dawno długi poszukiwał pracy i bez skutecznie. Powód? za każdym razem usłyszał ze brak mu kwalifikacji a właśnie takich ludzi szukają... Po bezskutecznych poszukiwaniach doszliśmy do wniosku, że warto zainwestować w wykonanie kursu. Mąż pomysł ten zrealizował w grema.pl i jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,planuje zostac operatorem zurawia wiezowego,i mam pare szczegolowych pytan a nie chce sie rozpisywac na ogolnym na forum ,wiec jak by znalazl sie jakis wporzadku operator najlepiej z paroletnim starzem i moglby napisac mi pare emaili w ktorych szczegolowo odpowie mi na wazne dla mnie pytania to bede bardzo wdzieczny .moj email za.mar@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile kosztuje zrobienie kursu na wlasna renke szukam w internecie i nie moge znalesc wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markosik
Proszę bardzo - http://www.suwalski.com.pl/ Kwestia taka, jakie są szanse znalezienia pracy w okolicy. Jeśli stać cię na takie urządzenie, to możesz przecież samodzielnie coś takiego kupić i sprzedawać usługi innym. A wtedy pewnie zarobki są już spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operator żurawia
Praca operatora żurawia jest bardzo dobrze płatna pracą. Potrzebne są do niej uprawnienia. Ja robiłem w http://www.centrumszkolen.net/kursy-na-zurawie/ i mam bez ograniczeń. Praca nie jest lekka ale opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineczka1155
Zadzwoń 790777769, wszystkiego się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banditos
Do gosc. Bez takich niskich robotnikow to wy na tych zurawiach nie mieli byscie roboty,maszyna wszystkiego nie zastapi. Maszyny sa tylko po to zeby ulatwiac zycie. Zeby nie taki robotnik to komu byscie podawali towar albo kto by wam podczepial lub odpinal to wszystko? Najlepiej usiasc za dwoma manetkami i sie madrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×